Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molio bih te da budes precizniji i da kazes koji Manchester jer ja sad pod Manchester podrazumjevam City,a za ovaj slabiji tim iz Manchestera govorim United

    Ma ne bi se ja toliko radovao nego Dzeko dao dva gola pa mi zato drago

    Ne navijam ja stalno protiv Uniteda,eto kad budu igrali Zeljo-United meni ce svejedno biti ko ce pobjediti



    Kad je Ricken igrao tad sam bas gotivio Dortmund
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      To pogotovo JC i Mamba, menjaju svoje omiljene klubove ko k**** svalere.

      JC mi je razocarao zato sto je vecu ljubav pokazao prema Sitiju nego prema Borusiji iz Dortmunda koju drzi u potpisu.
      I ovom prilikom ga molim, da skine Dortmund sa svog potpisa i umesto toga napise Siti.xD

      Sta ja mogu, kad oni navijaju za 19 timova u Ligi, da ne pominjem za koje sve timove navijaju kada Mancester igra u Evropi.Ispada navijaju za sve timove koji otkinu barem bod Mancesteru.
      To sta cemo im uraditi na sledecem derbiju to je za njih daleka buducnost.xD
      Mogao bih i ja tako da se radujem svakom njihovom kiksu, ali brzo bi mi to preselo zato sto kiksaju na svako drugo kolo.
      Tako je...izuzev Barselone i mozda Zelje iz Doboja.

      P.S. Nadam se da si mislio na United?
      sigpic

      Comment


      • Naravno da sam mislio na Mancester koji tamo ima manje navijaca.

        Dzo, ocekujem od tebe da se bitno angazujes u temi Bundesliga, mozda sa tobom dodje jos par forumasa u temi Bundesliga.
        Ocekujem sad u subotu da gledas derbi Stutgart-Dortmund.
        I uskoro na avatar da stavis Kloponju.
        Sramota je to da Borusiju imas u potpisu, a da ne komentarises svoj tim.

        Comment


        • Originally posted by Maric91 View Post
          Naravno da sam mislio na Mancester koji tamo ima manje navijaca.

          Dzo, ocekujem od tebe da se bitno angazujes u temi Bundesliga, mozda sa tobom dodje jos par forumasa u temi Bundesliga.
          Ocekujem sad u subotu da gledas derbi Stutgart-Dortmund.
          I uskoro na avatar da stavis Kloponju.
          Sramota je to da Borusiju imas u potpisu, a da ne komentarises svoj tim.
          Puno ti ocekujes od njega.
          I njegovi ocekuju da da koji ispit, ali nista..
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Mumi kako tebi ide fax

            Originally posted by Maric91 View Post
            Naravno da sam mislio na Mancester koji tamo ima manje navijaca.

            Dzo, ocekujem od tebe da se bitno angazujes u temi Bundesliga, mozda sa tobom dodje jos par forumasa u temi Bundesliga.
            Ocekujem sad u subotu da gledas derbi Stutgart-Dortmund.
            I uskoro na avatar da stavis Kloponju.
            Sramota je to da Borusiju imas u potpisu, a da ne komentarises svoj tim.
            Uvijek sam imao vjerne pratioce,prate me kao svoju zvijezdu vodilju.

            Pratim kad mogu,ne valja im poklapaju se termini sa Engleskom ligom

            Ocekujem da Gotze ili Kagawa predju u najveci klub u Engleskoj (Liverpool).
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Puno ti ocekujes od njega.
              I njegovi ocekuju da da koji ispit, ali nista..
              Taj rad.On ne vidi dalje od Liverpula i utakmica gde igra Junajted.
              Zbog te svoje opsesivnosti i ne daje ispite.

              Dzo, valjda mozes da zanemaris neku utakmicu gde ne igra Liverpul, tj bilo koji duel Premijerligasa koji gledas da zamenis sa Borusijom?

              Comment


              • "Ma kevo sve nas oborio " ali uvek je tako
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Gledam Dortmund ako tad nije Liverpool,ako ne igra Dzeko ili ako nije neki derbi

                  Ali slabo pisem jer AK tamo postuje,a gdje je on mene nema.

                  Gangrena sve zna,ne padnem ja jer nisam ucio nego me profesor ne voli
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Taj rad.On ne vidi dalje od Liverpula i utakmica gde igra Junajted.
                    Zbog te svoje opsesivnosti i ne daje ispite.
                    Ma budala, vidis sta je sve nadrobio u potpisu.

                    Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Mumi kako tebi ide fax
                    Guram nekako, dali smo isto ispita.

                    Aplauz za ovu recenicu
                    Gledam Dortmund ako tad nije Liverpool,ako ne igra Dzeko ili ako nije neki derbi
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Dobices ti batine ako gledas umesto Dortmunda Siti sad u subotu.
                      Ne mozemo ja i Vejd samo da navijamo za Dortmund da stigne Bajern.
                      Ubilo se koliko je Akan aktivan tamo.
                      Xaxaxaxa...dali smo isti broj ispita.xD

                      Comment


                      • Evo da se smirite vi sa prepucavanjima...

                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Pogresio si temu.
                          U Off Topic Caffe se postavljaju takve slike.

                          Comment


                          • Fina neka teta...

                            Joe druze, lepsi se fudbal igra u Nemackoj nego u Engleskoj...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Fina neka teta...

                              Joe druze, lepsi se fudbal igra u Nemackoj nego u Engleskoj...
                              Wada ne zajebavaj ljude i prihvati se knjige.


                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Satro neka prozivka?

                                Ja sam napisao istinu, Bundesliga je postala zanimljivija od PL-a, ovamo jedino ostalo zanimljivo da se vidi sa koliko razlike ce City da ubije druge i to je to...smesno!!!
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X