Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Nagradu?
    Pa sada nije baš bilo toliko interesantno za nagradu, ali pazi, imala sam jednu ideju za nagadno pitanje, ali otom-potom.
    Hoce li to pitanje glasiti mozda ovako: U kom zatvoru i u kom gradu, ce zavrsiti Manda zbog nedolicnog ponasanja poslije ove veceri (rodjendanske)?

    To pitanje je lutrija, to samo Bog zna!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Ja sam mislio da je Vejn posto znam da je rodjen u Liverpulu ali izgleda je samo doveo malog kod babe i dede.


      Bravo!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Hoce li to pitanje glasiti mozda ovako: U kom zatvoru i u kom gradu, ce zavrsiti Manda zbog nedolicnog ponasanja poslije ove veceri (rodjendanske)?

        To pitanje je lutrija, to samo Bog zna!
        Nisam mislila na Mandu...
        Nemoj da si takav, jednom godišnje je rođendan...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Comment


          • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Svakakvih budaletina ima,udeblja se za 6.mjeseci,pa mrsavi ponovo
              http://magazin.net.hr/ljepota/fitnes...8/0410006.html
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment




              • Najjaci video ;)

                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Sa najjačim glumcem, samo voli na vrat na nos.

                  Comment


                  • Ja nisam nikakav karakter
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • To je tacno,ali tebi ovo nijedna nece ni reci,realno
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Lutko gledaj svoja posla.

                        Sta sam ja imao ovakvih scena u svom zivotu,kad se sjetim tih vremena krene mi suza na oko.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment




                        • Jedna britanska kladionica je pokrenula akciju u kojoj đubretarski kamion, obojen u klupske boje, ide gradom i u koji navijači mogu da bacaju Tevezove dresove, kako plave tako i crvene.
                          Svi nepoželjni dresovi biće poslati u njegov rodni grad u Argentini ili će biti prosleđeni u humanitarne svrhe.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • lepo....



                            glupo...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Znaci kada je svaki post pisanje....

                              BratPantela Пантела
                              Срећан дан данашњи типа рођени браћали Видари начи да га испоштуе здравље да жемо да пали Манчеста још година бројности много!


                              Lažni Marko Pantelić uveseljava publiku na „tviteru“
                              Brat Pantela: Golgeter sam vrste - rasan!
                              Petak - 21.10.2011
                              Marko Pantelić na „tviteru“!? Iako pretpostavljamo da kao stara škola i iskusan fudbaler 33-godišnji Panta verovatno ne koristi društvene mreže, njegov lažni profil „brat Pantela“ u Srbiji ima čak 2.300 pratilaca na poznatoj socijalnoj mreži, koji se svakoga dana raduju duhovitim komentarima.

                              Reč je izgleda o dobroj zezanciji nekog od dokonih srpskih mladića, koji je dosta učinio da profil izgleda baš kao da mu je Panta vlasnik. Tako, po komentarima koji govore o privrženosti Zvezdi i Olimpijakosu, a napisani su na ćirilici (baš onako srpski, na šta se, što je opšte poznato, i Marko Pantelić loži), može da se nasluti da je reč o navijaču crveno-belih.
                              Takođe, profil slika na „tviteru“ je Pantina, i to golišava, ispod koje stoji zanimljiv komentar u kojem se lažni Marko pita: „Ko je taj Đoković?“ Verovatno je na ovakav stav prema najboljem teniseru sveta uticala i činjenica da je Nole megapopularan na „tviteru“, odnosno da ima mnogo pratilaca na toj mreži.
                              Ipak, najinteresantniji su takozvani tvitovi, odnosno komentari „brata Pantele“, koji je veliki šarmer (muva ribice na mreži), ali je i u stalnom kontaktu sa „bratom Stankelom“ (misli se na Dejana Stankovića, koji je zaista kum Marka Pantelića, ali ni on ne koristi društvene mreže), a osim njega, pominju se još i braća „Žigara“ (Nikola Žigić), „Vidara“ (Nemanja Vidić), „Bankela“ (Bane Ivanović)...
                              Zanimljivo je takođe da „brat Pantela“ na svom profilu savetuje pratioce da vode računa o pravopisu.
                              - Piši, nači, ko što govoriš - poruka je ovog lika, koji o svom golgeterskom umeću ima samo reči hvale.
                              - Dam go i prekrstim se, a Otac, Sin i Sveti duh koma. Imao sam ja i loših dana, kad je pad‘o samo broj golova vrste jednocifren - hvali se „brat Pantela“.
                              Sve u svemu, ideja je zanimljiva i zabavna, a da li se i pravom Marku Panteliću sviđa nismo uspeli da saznamo, pošto napadač Olimpijakosa već danima ne odgovara na telefonske pozive.

                              Brat Pantela za „Alo!“:
                              Često sam ja u novinskim stupcima
                              „Brat Pantela“ je na naš tvit da će sutra osvanuti u „Alo!“ novinama kratko odgovorio:
                              - Nie mi to strano, često sam ja u novinskim stupcima u vidu subjekta ispred glagola matir,o - odgovorio je naš junak.

                              IZVALE BRATA PANTELE:
                              - Žao mi količine loma što Vidara omaši kaznu vrste najstrožu, nači kako bi Pantela to muno u predeo vrste rašlje.
                              - Naviru Panteli osećanja vrste lepa kace seti tog prvog alkohola vrste jagodinski čiča ispred STR Gružanka sa gosn Limenim.
                              - Terali smo šalu vrste šegu sa Dankelom, uvalili smo mu trandže umesto ziljavuša, dečko se naljutio u fazonu smrtno i neće digra za repku.
                              - Nači, ulazim na Karaiskakis podno Pireja i ribe viču u fazonu Pantela ploditelju, a ja cibanišem smešak vrste šmekerski.
                              - Vonja nešto, nači puma u fazonu ranjena, sumnjamo na Žonpija.
                              - Večeras flert sa ofsajd zamkama tipa neprestani.
                              - Mnogo lep go dao Pantela vrste svecki!
                              - Kaki Kalinić, matiro je Pantela mnogo bolje goše vrste rasne.
                              - Idem u danima vrste narednim da posetim Partenon, voli Pantela uzdizanje tipa kulturno.
                              - Žonpi ima ugovor do januara, nači ode nam sav alkohol sačinjen od kvaliteta do tad.
                              - Eh, kace setim lepih vremena u Zvezdanoj kacam matiro goše vrste domaće te dveiljadečetvrte i kad je pao Ajnhoven, obuzme Pantelu neka seta.
                              - Žigara dobar čkode naš kako rešava problem vrste osmosmerka, a Mrđavi je dečko tipa ovnina vrste manastirska.
                              - Eo ga mali Fejsara, peva litar vina mia bela sinjorina, džaba, sine, nisi ti poliglota vrste rasni ko u fazonu ja.
                              - Došo Neven u Atinu, nači mora da osnuje sa ribama neki odnos vrste polni.
                              - Ne voli Pantela taj ziheraški pristup igri na zelenoj površini vrste sigurica, ali nema veze, biće Pantela Sagapo kad uđem.
                              - Neam pojma, ćuti Pantela i radi, al goreće Karaiskakis podno Pireja kadtad.
                              - Odigro sam kvalitetne minute brojnosti tri.


                              IZVOR...http://www.alo.rs/sport/42796/Brat_P..._vrste_-_rasan...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X