Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma psovanja na fudbalu nije bilo nikad,to sam odmah upozoravao.

    P.S. Prebaci Nash ovo,ode u off,nema veze sa PL.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Ma psovanja na fudbalu nije bilo nikad,to sam odmah upozoravao.

      P.S. Prebaci Nash ovo,ode u off,nema veze sa PL.
      Ocu samo da se zavrsi. Obavestenje cu ostaviti jedino, da svi vide kad se uloguju.

      Ma bilo je nekad kod derbija, mada vise u LS ali vecina ovde je aktivna i u LS temi tako da cisto da se zna. A necemo ni to sto je bilo da se ponavlja, nema potrebe za tim.
      sigpic

      Comment


      • tako je! Bas sam skoro sugerisao Bojani za to,a Boki mi rekla da vec postoji plan da se i to eliminishe


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Mamba ima fin avatar...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Neka ti se Joe Cole zahvali.
            sigpic

            Comment


            • Menjaj avatar.
              Ne kazem da je los, nego si zasluzio ovog da stavis.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Menjaj avatar.
                Ne kazem da je los, nego si zasluzio ovog da stavis.
                Taj je za Wadu,on ga obozava.
                sigpic

                Comment


                • Hahahahahahahaha
                  Tako se to radi



                  POGLEDAJTE: FENER IGRAO PRED 41.000 ŽENA I DECE, NAVIJAČI KAŽNJENI

                  Za bezbednost na stadionu starale su se isključivo policajke

                  ANKARA - Turska je došla do radikalnog rešenja u pokušaju da reši problem nasilja na fudbalskim mečevima - da zabrani muškim navijačima da gledaju utakmice, a da dozvoli prisustvo samo ženama i deci. Evo kako je to danas izgledalo na prvoj sa mladim navijačima...

                  Prema novim pravilima koje je usvojila Turska fudbalska federacija, samo ženama i deci mlađoj od 12 godina biće dozvoljeno, i to besplatno, da gledaju utakmice onih timova koji su kažnjeni zbog nasilnog ponašanja njihovih navijača. Posledice novih pravila osetile su se već danas kada je više od 41.000 žena i dece ispunilo stadion Fenerbahčea u Istanbulu, da gleda utakmicu tog kluba i Manisaspora.

                  Mnoge žene su svoje bebe obukle u boje Fenerbahčea, prenosi agencija Anadolija. Za bezbednost na stadionu starale su se isključivo policajke. Turska fudbalska federacija kaznila je u julu Fenerbahče sa dve utakmice kod kuće bez publike, jer su njegovi navijači upali na stadion tokom prijateljskog meča sa ukrajinskim šampionom Šahtjorom iz Donjetska.

                  Fudbalska federacija, međutim, ove nedelje je to promenila i dozvolila ženama i deci da prisustvuju utakmicama. Navijači Fenerbahčea su, takođe, napali novinare zbog onog što su ocenili kao "suviše kritičarsko pokrivanje istrage o nameštanju mečeva, vezane sa Ligu šampiona".
                  Predsednik Fenrbahčea Aziz Jildirim je jedan od 30 osumnjičenih u slučaju nameštanja utakmica, a klubu bi mogla da bude oduzeta titula šampiona države i mogao bi da bude izbačen iz prve fudbalske lige. Taj klub je, takođe, izgubio mogućnost da igra u ovogodišnjoj Ligi šampiona.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Tacno sam znao da ce Indigo da me poslusa bez obzira sto se njemu nisam obratio.

                    Comment


                    • Ajde neku opkladu da bacimo u avatar i signature,samo neko da nadje neku tekmu sad za vikend
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Originally posted by Kalu View Post
                        Ajde neku opkladu da bacimo u avatar i signature,samo neko da nadje neku tekmu sad za vikend
                        Hajde ja cu opkladu!

                        A tekmu neka nadje neko treci,najpostenije!
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Moze
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • Evo vam Sevilja-Valensija.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hajde ja cu prvi.

                              0:2 ce biti!
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Što ste zaludni... posle ćete ..." Da ne mislite da sam poludeo, već sam izgubio opkladu..."
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X