Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vi meni dajete like-ove,a ja vama reputacije,pa vidite koliko mi je to vazno.
    Nisi mi odgovorio Manda,zasto vredjas kreatora tog crtanog filma?
    sigpic

    Comment


    • Koliko znam odavno si dobio reputaciju od mene...;) ...
      Da ti jednog velemajstora nezoveš go..... ccccccc... de će ti duša...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ti si mi dala kada je reputacija vredela samo 1 poen,a ja tebi kada je vise.

        Salim se.Ne poricem ja da je on fudbalski velemajstor,samo je...
        sigpic

        Comment


        • Pa ti si moderator, valjda vrediš više...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nema to veze.

            Cekam Mandin odgovor.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
              Ti si mi dala kada je reputacija vredela samo 1 poen,a ja tebi kada je vise.

              Salim se.Ne poricem ja da je on fudbalski velemajstor,samo je...
              Ma sta je,reci?
              I to je imaginarni crtani,a autora ne znam,niti me intersuje.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • S obzirom da je Manda jednom prilikom rekao da je Captain Fantastic smece, onda Mamba moze isto da kaze za Runija koji ne vidim kako se ponasa bolje od Dzerarda ni na terenu ni van njega. Da se razumemo, nemam nista protiv Runija. Velemajstor i najbolji napadac na svetu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  S obzirom da je Manda jednom prilikom rekao da je Captain Fantastic smece, onda Mamba moze isto da kaze za Runija koji ne vidim kako se ponasa bolje od Dzerarda ni na terenu ni van njega. Da se razumemo, nemam nista protiv Runija. Velemajstor i najbolji napadac na svetu.
                  Toga se ne sjecam,mozda jedino kada se radovao porazu Manca u finalu LS,to je kompleks,ne moze sam da pobjedi i osvoji pa se kao baba raduje tudjoj nesreci,a znas sta mislim o trojici igraca iz LFC,i sam si se iznenadio ;)
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Toga se ne sjecam,mozda jedino kada se radovao porazu Manca u finalu LS,to je kompleks,ne moze sam da pobjedi i osvoji pa se kao baba raduje tudjoj nesreci,a znas sta mislim o trojici igraca iz LFC,i sam si se iznenadio ;)
                    Rekao si kod poslednjeg derbija kad smo dobili 3:1. Sto se kompleksa tice, nema ih, vec je to samo zato je Runi pre toga prozivao navijace Liverpula, a u tv duelu njih dvojice se moglo cuti da to rade zato da malo peckaju i nista vise, njih dvojica se extra slazu kao i svi ostali reprezentativci Engleske iz Mancestera i Liverpula. Te prozivke za ozbiljno shvataju samo navijaci u Engleskoj, doduse i ja sam mislio da je to nesto dok nisam ovo video. Obojica su ludaci ali pozitivni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako kazes da sam rekao onda ok,mada ne mislim to ;)
                      Dobar je Stivi neka se oporavi pa da ponovo igra,nedostaje na terenu.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post447286
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobro to je bilo u zaru prenosa,Karaher je skrljao Nanija za dva crvena,a ovaj ga dize rukama,Nani je tada pauzirao par sedmica,gdje nadje post xD
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Prvo se pricalo da ce pauzirati par sedmica,a pauzirao je jednu ili maksimalno dve.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma kako god da je bilo, ne mozes mene lagati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ma kako god da je bilo, ne mozes mene lagati.
                                Tada se mec igrao,sta znam sta sam trabunjo,ali kada sam miran necu to da izjavim
                                Ali znas sta sam rekao i o Karaheru i Stviju,a i Suarezu koji je trebao doci kod nas
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X