Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Nema dalje, legenda

    I to sve sam. Nije normalan

    Comment


    • "Do prve plaće je trebalo proći mjesec dana, a ja sam bio bez novca. Dobio sam kuću, pristojnu, ali sam u njoj imao samo krevet i TV. 15 dana sam se mučio i proživio pakao. Onda sam nazvao Maxwella jer je došao u Ajax kad i ja, pa sam ga upoznao malo bolje. Rekao sam mu da nemam što jesti, a on me smjestio u svoju kuću i dao mi svoj krevet, dok je on spavao na podu. Spavao sam kod njega dva tjedna. Jeo sam njegovu hranu, vozio me na treninge, u izlaske. Maxwell je kao Teddy bear. Najbolji čovjek na svijetu."

      Najtrofejniji nogometas u povijesti. 37 trofeja, odlazi u mirovinu

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        "Do prve plaće je trebalo proći mjesec dana, a ja sam bio bez novca. Dobio sam kuću, pristojnu, ali sam u njoj imao samo krevet i TV. 15 dana sam se mučio i proživio pakao. Onda sam nazvao Maxwella jer je došao u Ajax kad i ja, pa sam ga upoznao malo bolje. Rekao sam mu da nemam što jesti, a on me smjestio u svoju kuću i dao mi svoj krevet, dok je on spavao na podu. Spavao sam kod njega dva tjedna. Jeo sam njegovu hranu, vozio me na treninge, u izlaske. Maxwell je kao Teddy bear. Najbolji čovjek na svijetu."

        Najtrofejniji nogometas u povijesti. 37 trofeja, odlazi u mirovinu
        A ko je to rekao?

        Comment


        • Veliki Zlajo Ibrahimovic

          Comment



          • Comment


            • Comment




              • Kad se samo setim ove reklame, a tek igraca

                Comment




                • Meni je ova bila najdraža.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment



                  • sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Pa i nije bas put pravednika trnovit ako ima dobrog advokata . Bolje reci da je taj put skup
                        E moj Princoni, svakom kome advokat zatreba je u teškom najebu.

                        Neke probleme ni novci ne rešavaju, a ti su najgori.

                        Ono što se može rešiti novcem nije problem, naravno ako je upitanju neka razumna suma.

                        Comment


                        • Originally posted by GOKU View Post
                          E moj Princoni, svakom kome advokat zatreba je u teškom najebu.

                          Neke probleme ni novci ne rešavaju, a ti su najgori.

                          Ono što se može rešiti novcem nije problem, naravno ako je upitanju neka razumna suma.
                          Ne brini se Gojko, za tebe cu spustiti standarnu advokatsku tarifu

                          Comment


                          • Originally posted by Princoni View Post
                            Ne brini se Gojko, za tebe cu spustiti standarnu advokatsku tarifu
                            Radim na tome da mi vi krvopije uopšte ne trebate.

                            Comment


                            • Jel to Gorane i pravo zavrsavas
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by GOKU View Post
                                Radim na tome da mi vi krvopije uopšte ne trebate.
                                Ja sam oduvek gotivio te samouke pravnike, veoma interesantni ljudi . Cene ljudi pravo, sta se tu moze. Cenim i ja dobar viski, ali ne glumim da znam da ga napravim

                                Comment

                                Working...
                                X