Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler

    Comment


    • Par reci o ovom forumu...

      Zabrinjavajuce je da ima na dnevnom nivou vise gostiju nego registrovanih clanova, pogodicete naravno da svakog iole normalnog, napacenog coveka koji radi u magacinu, radnji itd a pritom je simpatizer nekog kluba, svakako nece privuci ovakve rasprave.

      Video je ovaj forum I gore rasprave od ovih, daleko gore I brutalnije.

      Teniski deo nije ni blizu starog nivoa, svi smo pisali analize svakog veceg turnira, od Vladana, Prskaja, Bojane I mnogih drugih, to je ono sto mi nedostaje.

      U poslednje sve godine postoji veliki problem, dosta je toga dozvoljeno pogotovo nama starim clanovima.

      Na primer, pre nekih nedelju dana ili vise, mozda za Svetog Nikolu, kada sam pisao ono sto mislim jedan jako religiozan lik me je mucki I slepacki provocirao.

      Kada sam napisao da mi je keva bila tesko bolesna, lik mi napise j pm "pa trebala je umreti s obzirom da je stvorila takvo kopile".

      To je najniza tacka ljudskog debilizma, nakon toga pad u jamu punu govana deluje kao divan krajolik u odnosu na ovo virtuelno okruzenje.

      I onda me ljudi pitaju zasto vise ne pisem toliko... E pa zato.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Moram se pohvaliti ljudi da moj klub u februaru igra protiv velikog Bayerna

        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • U13 ? To kategorija "Pioniri" ?

          Si ti prvi strateg ?

          Comment


          • Šta sve ovde ima za quote. Baš se radujem.posle dva piva da sednem za komp.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Gledaj Academice dokle je dogurala, a tek prije par godina se pojavila na trzistu.

              Svaka cast ekipici koja radi na razvoju kluba
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Par reci o ovom forumu...

                Zabrinjavajuce je da ima na dnevnom nivou vise gostiju nego registrovanih clanova, pogodicete naravno da svakog iole normalnog, napacenog coveka koji radi u magacinu, radnji itd a pritom je simpatizer nekog kluba, svakako nece privuci ovakve rasprave.

                Video je ovaj forum I gore rasprave od ovih, daleko gore I brutalnije.

                Teniski deo nije ni blizu starog nivoa, svi smo pisali analize svakog veceg turnira, od Vladana, Prskaja, Bojane I mnogih drugih, to je ono sto mi nedostaje.

                U poslednje sve godine postoji veliki problem, dosta je toga dozvoljeno pogotovo nama starim clanovima.

                Na primer, pre nekih nedelju dana ili vise, mozda za Svetog Nikolu, kada sam pisao ono sto mislim jedan jako religiozan lik me je mucki I slepacki provocirao.

                Kada sam napisao da mi je keva bila tesko bolesna, lik mi napise j pm "pa trebala je umreti s obzirom da je stvorila takvo kopile".

                To je najniza tacka ljudskog debilizma, nakon toga pad u jamu punu govana deluje kao divan krajolik u odnosu na ovo virtuelno okruzenje.

                I onda me ljudi pitaju zasto vise ne pisem toliko... E pa zato.
                Vidi Indigo ja da sam tako nešto doživeo ovde verovatno ne bih mogao više da pišem, tako da svaka ti čast što i dalje to radiš. Nastavi da pišeš jer postovi su ti odlični. Realni i umereni su dve reči sa kojima bi ih opisao, još jedino Bogi na taj način piše i šteta je što to ne čini češće.

                Znam da se ovo što si gore napisao odnosi između ostalog i na mene. Nisam neko ko može nešto kvalitetno da napiše jer ne postoji oblast u kojoj sam stručnjak, ja sam više od onih koji se u sve razumeju pomalo.

                Danas sam samo pokušao da ukažem na neke stvari zbog kojih forum gubi ugled, ali problem je što sam dirnuo u osinje gnezdo i posle sam doživeo napade koje stvarno nisam zaslužio. Reagovao sam kako sam reagovao i ne ponosim se zbog toga, ali za razliku od dotičnih belih medveda priznajem kada pogrešim.

                I meni se smučilo i ono u subotu i ovo danas, ali neću sad reći da neću više pisati, jednom sam to rekao, a nisam ispoštovao, tako da ovaj put ćutim, ali ne znam kakva će biti moja aktivnost ubuduće, možda je i bolje da se malo proredi, možda će i atmosfera biti bolja kada klan ne bude imao nekog da kritikuje njihovo inače besprekorno ponašanje.

                Comment


                • U13 su kod nas predpioniri...ovo sam samo postavio sliku jedne generacije,a 3 generacije igraju turnir

                  Vodio sam ove prosle godine ,a sad sam U9 glavni jer se svake godine treneri rotiraju i pretezno dvije generacije koje idu u nizu vode dva trenera skupa
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Moram se pohvaliti ljudi da moj klub u februaru igra protiv velikog Bayerna

                    Jbt, ne seri da treniras Ingolstadt?!

                    Vrh!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      U13 su kod nas predpioniri...ovo sam samo postavio sliku jedne generacije,a 3 generacije igraju turnir

                      Vodio sam ove prosle godine ,a sad sam U9 glavni jer se svake godine treneri rotiraju i pretezno dvije generacije koje idu u nizu vode dva trenera skupa
                      Samo ih teraj da pimpuju, to je glavno, ko može da kontroliše loptu kako mu je volja lako će da nabaci kondiciju i snagu posle. Slušaj brata, ja da sam znao kad sam se bavio samo bih pimpovao, sto sati dnevno.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Nije Maric toliko kul da bude Dave Kujan. Nadji neki dovoljno ilustrativan primer sa manje kul likom.
                        Inace brutalan film.
                        Hmmmm...

                        Endi Dufrejn upravnika Nortona?
                        sigpic

                        Comment


                        • A sve sam cuo, pa da cujem i da je nekom Kujan kul i super ....
                          Indigaro nemoj zajebavati.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Hmmmm...

                            Endi Dufrejn upravnika Nortona?

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Hmmmm...

                              Endi Dufrejn upravnika Nortona?
                              Good enough.

                              @Sandugp

                              Bratee Maric
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Par reci o ovom forumu...

                                Zabrinjavajuce je da ima na dnevnom nivou vise gostiju nego registrovanih clanova, pogodicete naravno da svakog iole normalnog, napacenog coveka koji radi u magacinu, radnji itd a pritom je simpatizer nekog kluba, svakako nece privuci ovakve rasprave.

                                Video je ovaj forum I gore rasprave od ovih, daleko gore I brutalnije.

                                Teniski deo nije ni blizu starog nivoa, svi smo pisali analize svakog veceg turnira, od Vladana, Prskaja, Bojane I mnogih drugih, to je ono sto mi nedostaje.

                                U poslednje sve godine postoji veliki problem, dosta je toga dozvoljeno pogotovo nama starim clanovima.

                                Na primer, pre nekih nedelju dana ili vise, mozda za Svetog Nikolu, kada sam pisao ono sto mislim jedan jako religiozan lik me je mucki I slepacki provocirao.

                                Kada sam napisao da mi je keva bila tesko bolesna, lik mi napise j pm "pa trebala je umreti s obzirom da je stvorila takvo kopile".

                                To je najniza tacka ljudskog debilizma, nakon toga pad u jamu punu govana deluje kao divan krajolik u odnosu na ovo virtuelno okruzenje.

                                I onda me ljudi pitaju zasto vise ne pisem toliko... E pa zato.


                                "Gosti" nisu zapravo gosti, već botovi, tako da to nije nikavo merilo, nemoj da te to zavarava. Pravih gostiju ima jako malo, tačnije to su uglavnom članovi koji nisu ulogovani.


                                Svako uznemiravanje preko pp je kažnjivo, o ovim tek bljuvotinama što ti je pisano da ne govorim i to si morao ovde da prijaviš javno, a ne tamo onima, njih to ne zanima.. pogrešio si mnogo... no bitno da znamo o kome se radi. Strašno kakvog sve sveta ima!

                                Sve ovo što sam pročitala u 2 teme danas, blago je reći da me je veoma neprijatno iznenadilo, a i prilično je uznemiravajuće. Treba vama dati neku poljanu da se izigarte i istrčite ili pobijete.

                                Originally posted by goku View Post
                                Dečko praviš se pametan, a u stvari si glup kao kurac i to jedina istina u tvom postu i mojoj replici.
                                Vidiš... ovo je OGROMNA razlika između onih koji su psovali onda sudiju nekog tamo (što apsolutno ne odobravam) i tebe koji psuješ i vređaš člana ovog foruma...
                                Eee... a cela tvoja tirada danas ..ili bolje da kažem farsa oko nekog kobajagi nivoa na forumu... i onda ovo... Iznerviran? Verovatno da jesi, ali ne smeš ovakve stvari sebi da dozvoliš. Nikada.
                                Čuj priznao si grešku.. što se nisi izvinio čoveku i obrisao onda onaj post... Baš razočaravajuće, a i ponižavajuće...
                                Last edited by miloolja; 02-01-17, 23:46.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X