Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Aleksa je dobio za onaj klip što je okačio u Live temi negativne. Tako da..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Gagi.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post


      Erik mi dao negativnu reputaciju za ovaj komentar:



      Znači da sam pogodio suštinu, čim se dečko toliko iznervirao.

      Koliko moraš biti jadan pa dati negativnu reputaciju za ovako nešto.

      Znači iznerviraćete me toliko da će Aki biti mala beba što se tiče podjebavanja, jebo vas Junajted. Daj banujte me da odmorim malo, nisam odavno.
      Brate polomih ceo stan koliko sam se iznervirao i koliko sam jadan.

      Sustinski si me u centar upucao. Ipak je meni (ne)uspeh Arsenala najbitniji u zivotu. Prosto ne znam da li da uzmem odmah 2 bromazepama da se smirim.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Brate polomih ceo stan koliko sam se iznervirao i koliko sam jadan.

        Sustinski si me u centar upucao. Ipak je meni (ne)uspeh Arsenala najbitniji u zivotu. Prosto ne znam da li da uzmem odmah 2 bromazepama da se smirim.
        U redu je buraz, samo ti budi RTV UTD dok ti se država u kojoj živiš raspada po šavovima i pružaj doprinos tome.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          U redu je buraz, samo ti budi RTV UTD dok ti se država u kojoj živiš raspada po šavovima i pružaj doprinos tome.
          U pravu si, ovaj post ce dodatno doprineti totalnom urusavanju Srbije.

          Koliko je onda Vladan unistio CG... jbt 50,000+ postova... Pravi smo monstrumi.
          sigpic

          Comment


          • Kao Monte Carlo sija Montenegro
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post

              Usput na temi filmovi kaze "skenjao sam se", naravno tada mu je pucao tuki da li to citaju deca ili ne.
              Vidi ti ovu bitangu sto hoce da mi navuce ban.

              P.S. Sada je jos naterao da ga vredjam.

              P.P.S. Mada je taj pdf bio obecan meni.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Vidi ti ovu bitangu sto hoce da mi navuce ban.

                P.S. Sada je jos naterao da ga vredjam.

                P.P.S. Mada je taj pdf bio obecan meni.
                Nema sta Maricu, moj prvobitan plan je ustvari bio da tebe sabotiram, iskoristio sam samo Gokua za to. Inace nemam nista protiv njega, sjajan tip.

                Provalio si me.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Ja moram reći da je ono u subotu bilo odvratno. Pratio sam baš temu, ali posle onoliko psovki sam se žešće smorio i nisam se više ni vraćao. Nisam neki čistunac ili slično, ali onoliko vezanih psovki bez ikakve poente me nateralo da izađem. Ako će sad svaki vikend onako da bude (ne od istih ljudi, ali sad će verovatno i drugi da počnu) daj da se zatvori tema i da se prate samo ove klupske.

                    Najgore od svega što isti ti ljudi koji su pisali imaju mnogo dobre postove koje stvarno volim da čitam.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Nema sta Maricu, moj prvobitan plan je ustvari bio da tebe sabotiram, iskoristio sam samo Gokua za to. Inace nemam nista protiv njega, sjajan tip.

                      Provalio si me.
                      Dobro je, ja mislio da sam jedini kome je Maric potpuno antipatican lik.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Dobro je, ja mislio da sam jedini kome je Maric potpuno antipatican lik.
                        Od pocetka uvek bio, ali sam morao da glumim dobrotu da bih mu smestio majstorski, kao Kajzer Sose Dejvu Kujanu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Nema sta Maricu, moj prvobitan plan je ustvari bio da tebe sabotiram, iskoristio sam samo Gokua za to. Inace nemam nista protiv njega, sjajan tip.

                          Provalio si me.
                          Ajde ti odjebi malo od mene, zamišljaj kako vodiš ljubav sa Pogbom ili Murinjom ili na kojeg igrača se već pališ.

                          Comment


                          • Maric je najveci problem na forumu, treba ga udaljiti sa foruma na godinu dana samo da se nadje egzekutor.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post

                              Da čuo sam da pojedincima smeta i tema i postovi i samo ću da kažem da su se puno pofinili u poslednje vreme .
                              Sada ovo pisem ozbiljno, bez zajebancije.Obojica imamo povlascen status, tim pre sto smo starosedeoci i generalno mnogo nam se propusta i neke stvari koje pisemo ne bi prosle na drugom forumu.Koristimo priliku sto se dosta pdf-ova slabo regulise, pa svuda divljamo i koristimo situaciju.Tako da sa te strane, nas dvojica(u ovom slucaju ti) ne bi trebalo da plasiramo pricu o belim medvedima.

                              Ja na drugim forumima gde sam aktivan ili sam bio pisem u dosta ozbiljnijem tonu, sa tim da poneki put trolujem ali ni priblizno kao ovde.

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Od pocetka uvek bio, ali sam morao da glumim dobrotu da bih mu smestio majstorski, kao Kajzer Sose Dejvu Kujanu.
                                Nije Maric toliko kul da bude Dave Kujan. Nadji neki dovoljno ilustrativan primer sa manje kul likom.
                                Inace brutalan film.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X