Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ja sam guzonjin sin.

    Comment


    • Ma šalim se bre ne znam ni šta se dešava 2 dana sam na sedmom nebu , za mene postoji samo jedna institucija na forumu a to je moj brat Goran
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Uvek imate mogućnost pijave posta, to je najbezbolnije, najmanja gnjavaža i cimanje (koliko li ti je samo trebalo vremena da sve ovo kopiraš), a i dođe prijava do svakog moda-admina. A to što ti Goxy ponekad vidiš samo nešto i to čak sporadično, i to bi moglo da se stavi pod... selektivno smetanje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Desi se akiju ponekad da spomene organ, to je onako sporadično, ali ovo u subotu je bila kolektivna histerija. Šta bi bilo da Utd. nije pobedio.



          Imas srece sto me mrzi da trazim sada Vase postove.

          No samo polako.

          Bice quoteovano, prijavljeno i rep minus. Nije nikakav problem.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Uvek imate mogućnost pijave posta, to je najbezbolnije, najmanja gnjavaža i cimanje (koliko li ti je samo trebalo vremena da sve ovo kopiraš), a i dođe prijava do svakog moda-admina. A to što ti Goxy ponekad vidiš samo nešto i to čak sporadično, i to bi moglo da se stavi pod... selektivno smetanje.
            A ne znam da to može, to prijavljivanje, ali ne bih to nikad ni radio, ne pričam nikome iza leđa, sve kažem ovako direktno i da svi vide, nisam ti ja drukara.

            Pa kad može Prskani da banuje, a ovde je sporadično, možemo i mi obični smrtnici da primetimo neke stvari samo sporadično.

            Originally posted by l1m4r View Post


            Imas srece sto me mrzi da trazim sada Vase postove.

            No samo polako.

            Bice quoteovano, prijavljeno i rep minus. Nije nikakav problem.
            Nemoj sad Akija da šalješ u minus, nije on ništa kriv, nije se on bunio.
            Last edited by goku; 02-01-17, 12:23.

            Comment


            • To prijavljivanje postova je pre svega zgodno što nikome ne može da promakne, a i isključuje pristrasnost.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nema veze sa Akijem.

                Sada cu sve lepo.

                Jbg ima ona jedna poslovica o moralu...
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Zelio bih ovom prilikom da se izvinim Mejsonu aka celavom gmazu. I gmazovi moraju da zive, i ti imas gmazasta osjecanja koja su sigurno povrijedjena kad si kasnije dosao na forum i citao ono sto ti je receno. Izvini gmazu, odlican si u svom poslu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Nema veze sa Akijem.

                    Sada cu sve lepo.

                    Jbg ima ona jedna poslovica o moralu...
                    Misliš na ovu:

                    "Moralan je onaj koji reaguje već i na iskušenje koje doživljava u samom sebi, ne prepuštajući mu se."

                    Originally posted by Vladan View Post
                    Zelio bih ovom prilikom da se izvinim Mejsonu aka celavom gmazu. I gmazovi moraju da zive, i ti imas gmazasta osjecanja koja su sigurno povrijedjena kad si kasnije dosao na forum i citao ono sto ti je receno. Izvini gmazu, odlican si u svom poslu.
                    Ne kapiram koji su kriterijumi da neko dobije etiketu gmaz? Valjda to što ne misli kao ti ili radi stvari koje se tebi ne sviđaju. Konkretno u ovom slučaju odluke protiv fudbalskog kluba koji ti podržavaš i o kojima bi se dalo diskutovati da li su pogrešne ili ne.

                    Ne treba se spuštati na uličarski nivo. Zašto se te vulgarnosti moraju podeliti ovako javno, zar nije dovoljo da opsuješ u sobi ispred televizora, zar treba te bljuvotine pisati ovde na forumu? Ovo možda čitaju i deca, i ovako su okružena svakakvim izopačenostima, zašto i mi ovde treba da dajemo doprinos tome. Ne vidim nikakvu svrhu, osim što forum gubi ugled zbog toga.

                    Comment


                    • Lee Mason has enjoyed a fine refereeing career but he is past his sell-by-date and*his decision to disallow Zlatan Ibrahimovic’s effort against Middlesbrough*was further proof that*he should be removed from Premier League matches*on a permanent basis.

                      He disallowed Ibrahimovic’s volleyed finish because he felt the Swede’s raised boot was dangerous, but I am convinced Lee simply guessed - and it was a call he got badly wrong.

                      When he made contact with the ball Ibrahimovic was some distance from goalkeeper Víctor Valdés*and posed no danger to his opponent. Somehow Mason and his assistant decided that was not the case, and I can completely understand why Jose Mourinho and his Manchester United players were furious.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Misliš na ovu:

                        "Moralan je onaj koji reaguje već i na iskušenje koje doživljava u samom sebi, ne prepuštajući mu se.".

                        Ne..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Misliš na ovu:

                          "Moralan je onaj koji reaguje već i na iskušenje koje doživljava u samom sebi, ne prepuštajući mu se."



                          Ne kapiram koji su kriterijumi da neko dobije etiketu gmaz? Valjda to što ne misli kao ti ili radi stvari koje se tebi ne sviđaju. Konkretno u ovom slučaju odluke protiv fudbalskog kluba koji ti podržavaš i o kojima bi se dalo diskutovati da li su pogrešne ili ne.

                          Ne treba se spuštati na uličarski nivo. Zašto se te vulgarnosti moraju podeliti ovako javno, zar nije dovoljo da opsuješ u sobi ispred televizora, zar treba te bljuvotine pisati ovde na forumu? Ovo možda čitaju i deca, i ovako su okružena svakakvim izopačenostima, zašto i mi ovde treba da dajemo doprinos tome. Ne vidim nikakvu svrhu, osim što forum gubi ugled zbog toga.
                          Sto radi pogresno i sto nastavlja da radi pogresno. Ako ti je neki rod, prijatelj ili poznanik razumio bih tvoju borbu oko ovoga, posto znam da nije onda je ne razumijem, sem sto ti je ocigledno krivo sto je Mancester dobio i to te toliko pogodilo da reagujes u vise tema iako bez neke ocigledne svrhe, pritom si naravno zakacio navijace sa TV simpatizeri. Jer navijaci Mancestera na ovom forumu gotovo nikad ne komentarisu sudjenje i kad to rade onda je sudija napravio neki bas teski zajeb, to rade neke druge frakcije, sto onda nisi borac bio za ljudska prava, nego bas sad?

                          Ne bi se dalo diskutovati, bi naravno kad je neko neobjektivan kao ti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Aki u svakom derbiju pljuje po sudiji, sto je i normalno, niko ne moze biti skroz objektivan kad je u pitanju tim za koji navija.

                            A onu glupost sto je uradio, nije mu prvi put, trebalo je i crven i penal da bude nad Marsijalom kad je odbranio Valdes.

                            Nikad se posebno nije obracalo paznju na ovo, ali tebe je ocigledno zabolela ova pobeda.

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ma to nije bitno, neko komentarise sudije, neko nece da prizna da je sudija napravio gresku i pomogao tom odlukom timu za koji navija, ovo je reakcija na odluke covjeka koji radi veoma lose svoj posao. I naravno da smeta navijacima tima koje steti svojim odlukama, ali da je on napravio tu jednu gresku, iako je suluda da je dosudio onaj cisti penal gotovo mu niko rijec ne bi rekao, ali on je napravio dvije kardinane greske, oba puta je nesto razmisljao, znaci on nema pojma da radi svoj posao, nego je odlucio onako po nekoj zelji. I zato je on gmaz.

                              Isto mi nikad nije bilo jasno zasto ljudi ne mogu da priznaju kad je nesto ocigledno. Ja Liverpul organski ne podnosim, ali mi nije problem da kazem da Liverpul igra najbolji fudbal trenutno, sto se mene tice oni su broj jedan. Celsi je kaznena ekspedicija, ali Liverpul igra najbolje. Gojko nam je naravno odma objasnio da su svi ostali iz vrha bolji od Junajteda, mozda ce on biti u pravu kao za Lester prosle sezone, mozda kao za Lester ove sezone, ali ono sto je fakat, Mancester Junajted igracki, na terenu, partije koje pruze trenutno su posle Liverpula i Celsija najbolje u sampionatu. Barem posleednja dva mjeseca je to tako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sto radi pogresno i sto nastavlja da radi pogresno. Ako ti je neki rod, prijatelj ili poznanik razumio bih tvoju borbu oko ovoga, posto znam da nije onda je ne razumijem, sem sto ti je ocigledno krivo sto je Mancester dobio i to te toliko pogodilo da reagujes u vise tema iako bez neke ocigledne svrhe, pritom si naravno zakacio navijace sa TV simpatizeri. Jer navijaci Mancestera na ovom forumu gotovo nikad ne komentarisu sudjenje i kad to rade onda je sudija napravio neki bas teski zajeb, to rade neke druge frakcije, sto onda nisi borac bio za ljudska prava, nego bas sad?

                                Ne bi se dalo diskutovati, bi naravno kad je neko neobjektivan kao ti.
                                Svi mi ovde koji "navijamo" za neki strani klub smo TV simpatizeri, nebitno da li je to Utd, Arsenal, Real, Njukasl ili Barnli i zato su mi ta loženja smešna, al dobro, čovek valjda mora na nešto da se loži, šta mu još danas preostaje.

                                U pravu si da mi je krivo što je Utd. preokrenuo, ali to i dalje ne menja moje mišljenje o onim vašim komentarima. I ne kapiram što niko neće da prizna da je pogrešio, nego se traže neka opravdanja ili se skreće tema tako da se okrivljuje onaj koji je ukazao na grešku.

                                Comment

                                Working...
                                X