Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva tragedija....
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • A svi do jednog su, siguran sam prozivljavali najsretnije trenutke zivota, zbog plasmana u finale Sudamericane.


      Stvarno, ali stvarno ne mogu da vjerujem
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Au koji bedak jbt
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Pretuzno, ima snimak na twitteru kako su slavili plasman u finale pre samo nedelju dana, a danas mrtvi...
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Tobdzija View Post
            Pretuzno, ima snimak na twitteru kako su slavili plasman u finale pre samo nedelju dana, a danas mrtvi...

            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1575499

            Onoliko snimaka po njihovim društvenm mrežama sa aerodroma, iz aviona neposredno pre tragedije... sad te ima, sad te nema...užas!

            Last edited by miloolja; 29-11-16, 13:24.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Comment


              • Pih kakva tuga, citam vesti i ne mogu da verujem.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ovo bi bilo sasvim korektno da se prepusti trofej, al' opet jako zalosno na ovaj nacin. Sta ti je sudbina...
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Za postovanje. . .
                    sigpic

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ne pametuj mnogo, ali neki nivo normalnosti mora da postoji, a ne svakave bljuvotine i gadosti koje vidite da postavljate ovde.
                        Vidi Olja, ovo si napisala banetu zbog nekih viceva u kojima je priznajem malo preterao.

                        Ali posle onih komentara koji su se desili u subotu 31.12. i za koje niko nije čak ni opomenut, to šta je nivo normalnosti, a šta se na forumu smatra za bljuvotinu i gadost više mi nije jasno.

                        Evo nekih komentara, to uporedite sa banetovim vicevima, pa donesite sud.

                        Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Samo da kažem: JEBI SE SUDIJA!!!!
                        Originally posted by Abel View Post
                        Duvaj jaja, Mejsone.
                        Originally posted by Vladan View Post
                        A nece kurva u gol i pored celavog gmaza
                        Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Sisaj karinu jebem te celavog
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Duvaj ga celavi
                        Originally posted by Abel View Post
                        Duuuuuuuvaj gaaaaaaaa
                        Originally posted by Cylokin View Post
                        DUVAJ GA Mejsone, ćelava pizdo!!!!
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Ajmo jos jedan u inat pizdi celavoj gmazastoj
                        Originally posted by l1m4r View Post
                        A u medjuvremenu popuši ga Mejsonu" kakva pizdurina.
                        Originally posted by Lord Aleksa View Post
                        Jebi se sudijaaaaaa!!!!!

                        Comment


                        • Ja ne mogu da kažem... vidite Goxy i ostali... jer je Bane one bljuvotine obrisao, jedino ako misliš da su pedofilno-incestni vicevi oni koji su ostali. Tako da ne da nije za poređenje, nego veze sa vezom nema.

                          Ne sećam se da si ikada reagovao, a podseti me i ispravi ako grešim, kada drugi pominju i psuju sudije u live temi ili kada recimo Aki, a rade to i drugi (izvini Aki, ti nekako najviše tu dominiraš) pominju vrlo često muški polni organ... ili misliš ovo ima veću težinu?

                          Neki su baš preterali, apsolutno se slažem, ali za vreme meča izuzetno retko čitam komentare, možda ponekad onaj neposredno ispred mog dok pišem, posle meča gotovo nikad. A i nisam ja jedini policajac ovde.
                          Last edited by miloolja; 02-01-17, 12:33.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Gorane njima se može oni su đavoli i đavolice a ti moraš da ćutiš i da se pomiluješ sistemu
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Pa jest, uvek je bilo povlašćenih i onih manje, da ne kažem ugnjetavanih, od kako je sveta i veka.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ja ne mogu da kažem... vidite Goxy i ostali... jer je Bane one bljuvotine obrisao, jedino ako misliš da se pedofilno-incestni vicevi oni koji su ostali. Tako da ne da nije za poređenje, nego veze sa vezom nema.

                                Ne sećam se da si ikada reagovao, a podseti me i ispravi ako grešim, kada drugi pominju i psuju sudije u live temi ili kada recimo Aki, a rade to i drugi (izvini Aki, ti nekako najviše tu dominiraš) pominju vrlo četo muški polni organ... ili misliš ovo ima veću težinu?

                                Neki su baš preterali, apsolutno se slažem, ali za vreme meča izuzetno retko čitam komentare, možda ponekad onaj neposredno ispred mog dok pišem, posle meča gotovo nikad. A i nisam ja jedini policajac ovde.
                                Nisam video viceve što je Bane obrisao, ali onaj o Perici i učiteljici je baš, baš dobar. Znači mogu da ga lajkujem jer tvoj komentar nije za njega. Nije pedagoški da ti grdiš, a ja hvalim.

                                Desi se akiju ponekad da spomene organ, to je onako sporadično, ali ovo u subotu je bila kolektivna histerija. Šta bi bilo da Utd. nije pobedio.
                                Last edited by goku; 02-01-17, 12:09.

                                Comment

                                Working...
                                X