Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kačio Limar mislim na početku
    Last edited by Lord Aleksoni; 15-11-16, 00:17.

    Comment


    • sigpic

      Comment




      • Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Spoiler

          Spoiler
          Last edited by Prototype; 16-11-16, 00:17.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Rivaldo i Deco dva najgotivnija igraca koja su igrala za Barsu.

            A tu je i ova igracina

            Spoiler


            Jedan od retkih box-to-box igraca sa izuzetnom tehnikom

            Spoiler

            Comment


            • Cino Rekoba najgotivniji igrac koji je ikad igrao za bilo koji klub
              sigpic

              Comment


              • Ma Recoba je liga za sebe po tom pitanju

                Comment


                • Ajde da se upisem, ne znam da li je ista od ovoga bilo, ali verujem da nije:



                  Ima jos nekih, ali mislim da su postavljani vec, a verovatno cu nekih tek da se prisetim ...
                  I da napomenem da je legenda Sautemptona Met Le Tisije covek sa najboljim sutem koga sam ja ikada gledao - do sada u zivotu svom. Uz vrhunsku tehniku naravno, ali taj sut, a pogotovo kada je digne na punu Nema bolje. I ne verujem da ce ga iko prejebati.
                  Last edited by Sandugp; 16-11-16, 07:32.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment




                    • Ovakav sportski dan, a oni meni uvale drugu da radim u subotu...MRS!
                      Ništa neću pogledati danas u pm....možda eventualno drugo poluvreme u Madridu...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • E kad se setim starih dobrih vremena kada bi sve ove meceve ignorisao samo zbog poslednjeg. A sada upravo taj poslednji sigurno necu gledati. Otislo sve do djavola.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Milan je sutra, stignes i na to, taman kad And1 odvali Novaka

                          Comment


                          • Ne kapiras ti mene Mrki ....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • ma kuzim al se sprdam

                              Comment


                              • http://www.skysports.com/football/ne...in-plane-crash

                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X