Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Da je covek stavio

    Spoiler


    Sve bi bilo ok.
    Više se suza prolilo u Rimu kada je on otišao, nego Nesta kada je prodat. Mnogo više.
    sigpic

    Comment


    • Mostovoi

      Spoiler


      Sergiy Rebrov

      Spoiler


      Ivan De La Pena

      Spoiler
      Last edited by Prototype; 12-11-16, 21:45.

      Comment


      • Spoiler


        Spoiler


        Spoiler


        Spoiler
        Last edited by Prototype; 12-11-16, 21:47.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Kako me nije stid da zaboravim

          Spoiler
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Spoiler

            Ono kada vidis da Brajkulica pojma nema.

            Casiragi

            Vicenco i Doni
            Nemoj da si Klinton Hilari

            Comment




            • Idol

              Comment


              • Ne mogu njega i svog idola nikako da stavim sramota me

                Ovo se nikad zaboraviti nece

                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Guti otac svevišnji !!!!

                  Zidan, Prilo, Berkamp i Guti su možda najveći genijalci fudbala koje je Brajkula gledao za svoga napaćenog života !!!

                  Spoiler


                  Sad će da dođe Klinton Hilari i da napiše, ono kad Brajkula nema pojma i da okači video npr. Mesuta Ozila, možda Huan Sebastijana Verona i tsl.

                  Comment


                  • Kad ne postavis post na vreme pa ti "ukradu" De la Penju i Zardela.
                    sigpic

                    Comment


                    • Spoiler














                      I jedna teska kategorija, apsolutni heroj!

                      sigpic

                      Comment


                      • Larssssssssoooooooon

                        A za to vreme:

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sjajan odgovor San Marina,prepotentnom nemcu Tomasu Muleru koji je izjavio da San Marino ne pripada fudbalu.
                          Ovako su mu odgovorili:
                          1. Ovaj meč ti je dobro došao zbog toga što si pokazao da ne možeš da postigneš pogodak čak ni protiv slabašnih ekipa kao što je naša. I nemoj reći da se nisi iznervirao i kada ti je Simončini blokirao šut za gol.
                          2. Ovaj meč je poslužio tvojim menadžerima (čak i Bekenbaueru i Rumenigeu) da im dokažemo kako oni nisu ekskluzivni „vlasnici“ fudbala, nego da su pravi vlasnici svi oni koji ga vole, a kojima – sviđalo se to tebi ili ne – pripadamo i mi.
                          3. Ovaj susret je poslužio stotinama novinara iz Evrope i sveta da ih podseti da još postoje momci koji slede svoje snove, a ne vaša pravila.
                          4. Ovaj susret je poslužio vama Nemcima da vas podseti kako se neke stvari nikada ne menjaju, i kako vas je i istorija naučila da nasilnički pristup nije uvek garant da su stvari takve kakvim ih nasilnik želi prikazati.
                          5. Ovaj meč poslužio je da dve stotine ljudi u San Marinu poslušaju trenere i rade najbolje što mogu. Ko zna, jednog dana će im se taj naporan rad isplatiti putem nagrade u vidu utakmice protiv svetskih šampiona.
                          6. Ovaj susret poslužio je tvom Savezu (i našem takođe) da prikupi novac od TV prava putem kojeg ti možeš naplatiti svoju muku zvanu put u San Marino, a Savez ti može izgraditi terene za decu, škole i učiniti stadione sigurnijima. Odaću ti tajnu, naš Savez gradi novi teren u zabačenom selu zvanom Akvaviva. Ti bi mogao da ga izgradiš od šest zarađenih plata, a mi ćemo ga izgraditi od novca koji smo dobili za 90 minuta utakmice s vama. Nije loše, zar ne?
                          7. Ovaj susret je poslužio državici tek nešto većoj od tvog terena u Mihnenu da se o njoj priča iz dobrih razloga, jer fudbalska utakmica uvek predstavlja dobar razlog.
                          8. Ovaj susret je poslužio tvom prijatelju Gnabriju, koji je na svom reprezentativnom debiju postigao het-trik.
                          9. Ovaj susret je poslužio narodu San Marina da se oseti srećnim i podseti da poseduje pravi nacionalni tim.



                          10. Na kraju, ovaj susret je poslužio da se podsetim kako ćeš ispod svih tih najlepših Adidas trenirki koje nosiš uvek ostati onaj tip koj sandale nosi preko belih čarapa.

                          Gazi prepotetnu gnjidu bre

                          Comment


                          • Kakva gospodska šamarčina, ono ko u crtanim filmovima kad Duško Dugouško skine rukavicu i zalijepi Elmera po njonji.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment





                            • Nakon utakmice , koju smo dobili sa 3:0, dok sam išao kući sretan radi pobjede i gola mog idola Morate, pomislio sam da bi bilo dobro nešto pojesti, pa sam se odlučio da u dresu svoga idola (koji nosim na svakoj utakmici) odem u svoj omiljeni pub. I sve je išlo normalnim tokom.
                              Sjedam, naručujem hranu i u trenutku vidim komešanje među konobarima…Pitam jednog od njih šta se dešava a on mi kaže: „Stiže Morata!“. Mogli ste da zamislite moju sreću, konačno ću imati prilike da se slikam s njim.. Ušao je u lokal, sretan radi dva gola koja je postigao i.. laganim korakom dolazi do mene i pita me kako se zovem. Kažem mu ime a on kaže konobaru:“Danas ja častim Gianmarca“. U trenutku moje nevjerice radi onoga što se dešava nisam ni primijetio da je u međuvremenu jednom od svojih prijatelja rekao da donese njegov novi dres. Uzeo je marker i na španjolskom napisao: “Mom prijatelju Gianmarcu s puno ljubavi“. San koji se ostvario, ruke su mi drhtale.. mislio sam da sanjam..
                              U međuvremenu, pizza mi je stigla a Alvaro se smjestio sa svojim prijateljima za drugi sto. U jednom trenutku čujem da netko doziva moje ime, pogledam tko je i vidim da je to Morata, doziva me da se pridružim njemu i društvu. Činilo mi se da ću pasti u nesvijest od uzbuđenja i glasom drhtavim od emocija prihvatam njegov poziv. Odmah su učinili da se osjećam prijatno, kao jedan od njih, pitali su me čime se bavim, šta studiram, otkud sam, dolazim li često na stadion itd…Posle više napravljenih fotografija i priče, Alvaro mi je dao broj telefona i pitao za moj..Pustio mi je odmah poziv i od tada u mom imeniku stoji kontakt Alvara Morate.. Rekao mi je da mu se slobodno obratim ako budem trebao pomoć. Veče provedeno u smijehu, slikama i bezuspješnom pokušaju Morate da me nauči španjolskom. Bio sam previše uzbuđen da bih mogao nešto da zapamtim u tom trenutku.
                              Na kraju večeri, pošto je džentlmenski platio račun, zagrlio me i rekao: „Bila mi je čast da te upoznam Gianmarco, nadam se da ću te opet čuti, sei un grande!“. Hladna struja me prošla kičmom i pogodila pravo u srce.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Cek jel moguce da niste ovog matadora okacili?

                                Spoiler



                                Iako "odbacen" otisao u Schalke i tamo izdominirao, u tim godinama... Sta drugo reci, nego samo naklon do poda majstore

                                Comment

                                Working...
                                X