Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta da pričaju vidiš da su pijani ko letve posebno Mumi ko zna šta mu je baba davala
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ja se učlanila u grupu Sloga Doboj, pre svega iz podrške, ali i nešto više da saznam šta se dešava kod vas u gradu.
      Pa ne falite se i ništa ne pričate... VRLO JAKO TAKMIČENJE U KOMŠILUKU:Rukometaši Barselone pobednici turnira u Doboju
      Nemamo potrebne da se hvalimo kada to sve isprate mediji.
      Bio je i prenos,do ove godine i Eurosport je pronosio,ne znam zasto nisu i ove.
      A Barselona je prvak Lige Sampiona u rukometu,samo najbolje ekipe dolaze.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Sponzorusa.
        Sta sam tek ja.
        Ja ne samo da sam dobio pare od obe babe i jednog dede, nego sam dobio pare i od dedinog rodjenog brata.

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Šta da pričaju vidiš da su pijani ko letve posebno Mumi ko zna šta mu je baba davala
          Nemam ja sta za reci, bio sam kod babe, propustio turnir.

          Joj suti, tovila me baba k'o krmka, sve sam zivo jeo, a posljedice i NUS pojave cemo vidjeti u skorije vrijeme.

          Originally posted by Maric91 View Post
          Sta sam tek ja.
          Ja ne samo da sam dobio pare od obe babe i jednog dede, nego sam dobio pare i od dedinog rodjenog brata.
          Joj Marica, kako to uspijevas, reci nam?

          Sad sebi mozes 'ladno uzeti auto.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Haha sledeći put kad budeš išao de povedi i mene da nabacim koju kilu sav sam se osukao
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Nemam ja sta za reci, bio sam kod babe, propustio turnir.

              Joj suti, tovila me baba k'o krmka, sve sam zivo jeo, a posljedice i NUS pojave cemo vidjeti u skorije vrijeme.



              Joj Marica, kako to uspijevas, reci nam?

              Sad sebi mozes 'ladno uzeti auto.
              Babe se nikad nece pomiriti sa cinjenicom da nisi gladan.
              Jedino ako idem kod svakog rodjaka idem, a koji me nije video 100 godina.Posle prikupljenih para mogao bi golf da padne.
              Edit: Gangrena, mozes i kod mene.Moja baba se uvek obraduje kada sa sobom povedem neko drustvo.

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Haha sledeći put kad budeš išao de povedi i mene da nabacim koju kilu sav sam se osukao
                Stalo bi svasta u tebe, vjeruj.

                Originally posted by Maric91 View Post
                Babe se nikad nece pomiriti sa cinjenicom da nisi gladan.
                Jedino ako idem kod svakog rodjaka idem, a koji me nije video 100 godina.Posle prikupljenih para mogao bi golf da padne.
                Edit: Gangrena, mozes i kod mene.Moja baba se uvek obraduje kada sa sobom povedem neko drustvo.
                Ali mora biti Golf dvojka. Ne smijes izdati Golfa dvojku.

                Ne brini se Gangrena, kada posjetis Maricevu i moju babu, imaces sala k'o foka.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ajde da podignem raspoloženje malo

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment




                  • Comment




                    • Argentina ponovo
                      Last edited by Lord Gangarić; 24-08-11, 03:48.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=00dOh...eature=related


                        Suze mi idu od smeha!
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Treba nam jos clanova za SK Eurobasket ligu.....ko hoce da se prijavi, ima ovde pravila.

                          http://www.sportklub.info/forum/thre...790#post581790
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment



                          • smesno....

                            Comment


                            • Izvinjavam se navijacima Arsenala u naprijed,ali pokidao sam se kada sam ovo vidio,pa sam morao staviti
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment




                              • Moglo je ovo i bolje da se odradi

                                Comment

                                Working...
                                X