Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Ser Aleksa View Post
      Marli to za vaše dobro, da se ne olenjite mnogo na moderatorskom poslu
      Neeeeeeh.. u velikoj si zabludi, odmah da ti kažem.. moderatorski posao je da briše.... tako da next time...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment




      • Comment


        • Sto se tice svih novih "fanova" Moto Gp-a koji su poceli da prate ovaj prelepi sport iz pogresnih razloga kao sto je trka u Maleziji moraju da shvate jednu stvar, a to je da Moto Gp nije fudbal ili bilo koji drugi opste popularan sport, vec je sport koji je jedinstven i prati se iz strasti prema motorima a ne iz dosade dok subotom i nedeljom cekate 15 ili 16h da bi vam pocele utakmice, pa racunate ajde da ubijem sat, dva vremena dok mi ne pocnu utakmice... Ako zaista mislite da pratite ovaj sport iz gore navedenih razloga, molim vas nemojte to raditi, imate druge sportske kanale na kojima imate fudbal i ostale opste poznate i popularne sportove, a nas prave ljubitelje i zaljubljenike u ovaj sport ostavite da uzivamo u nasoj strasti i ljubavi prema Moto Gp-u... A ako vec zelite da pratite Moto Gp iz ljubavi prema Auto - Moto sportu slobodno se javite na twitteru #skmotogp i nacice se neki fanatik da vas uputi u ovaj prelepi sport ... U suprtonom change the channel !!!!
          Nisam bio na PDF-u za motore i motorna vozila par godina i udjem sada i naletim na ovog bisera..ovo je sport koji se prati iz strasti prema motorima,a mi pratimo fudbal i ostale sportove nako

          Ovo samo moze reci neko ko ne zna konzervu da sutne ulicom,a ne ne daj Boze da odigra neki sport za promjenu
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nisam bio na PDF-u za motore i motorna vozila par godina i udjem sada i naletim na ovog bisera..ovo je sport koji se prati iz strasti prema motorima,a mi pratimo fudbal i ostale sportove nako

            Ovo samo moze reci neko ko ne zna konzervu da sutne ulicom,a ne ne daj Boze da odigra neki sport za promjenu
            Logično da se svaki sport prati iz strasti. Ja sam do pre par meseci mislio za NFL da je nešto toliko glupo i dosadno, a sad mi je to negde u rangu sa MotoGp.
            Fudbal mi je dosadio, ali pratio sam ga ceo život. Tako da svaki sport privlači određene ljude.
            Jooš nešto mi je palo na pamet, GOLF, kad ga je prenosio ovde Nikola Đuričko sa još jednim momkom, gledao se i golf tako da je svaki sport priča za sebe i ne treba generalizovati sportove koje ne pratiš u korpus dosadnih.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment




              • Comment


                • Comment




                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • kakva legenda
                        sigpic

                        Comment


                        • Jeste ..... Arsenal stars wear Christmas jumpers for charity ... ali ipak

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Koji smor sto samo modovi i admini mogu da komentarisu u temi LS/LE.

                            Comment


                            • Ma AK zatvorio zato kaj mu se pljuvalo Higuaina. Kao razlog je neke nacionalne fore, a nigdje ih

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X