Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ne znam cemu ovakav post,ja samo dajem svoje misljenje.
    Zaboravio sam Danila izvinjavam se,a Karvahal me nije preterano odusevio,posebno u tekmama koje sam gledao(a veruj mi gledao sam uglavnom ove "jace" sa Atletikom,Barsom,Juventusom,Seviljom a moram reci i Salkeom gde je zamalo Real ispao).Nema zvucnijeg igraca od Benzeme? Nesto tipa Aguero sam mislio ali ono ako ti smatras da je Benzema najjaci spic onda ok
    Pa sto mora biti najjaci spic na svijetu u Realu kad je Benzema i vise nego dovoljan jbt isto kao da im u spicu igru Amauri pa treba tu jaci spic...Carvajal igra za 10 to je mozda najkonstantniji igrac Reala od kako je otisao Xabi Alonso

    Nije to tvoje misljenje nego spinovanje s teme s koje smo poceli,ja sam ti rekao da Inter nije dao pare Benitezu ti meni pricas kako Realu treba Aguero iako nema boljeg spica za ovaj sistem od Benzeme

    Ima tu i Jese ako si cuo za njega
    Last edited by AK47; 29-07-15, 12:06.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Zamisli sad ja napisem Bogiju ovako post...

      Mora Lucho da se pojaca mora tu bolji igrac od Albe na lijevom beku,pa i od Mathiea na stoperu,nije vala ni Pique najbolji igrac,ne znam sto Rakitic kad ima Verratti da se dovede ili eto bio i Vidal

      Mogli bi vala i Hazarda umjesto Neymara jaci je igrac
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ma dobro batice pricas svoju pricu neku,ovde covek ne sme imati svoje misljenje.
        Ti mene ocigledno smatras za nekog lika koji ne zna nista o fudbalu,videcu te kad budes pljuvao istog tog Bentiteza koga hvalis sada
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ma uopste nije tako,evo ti imas 14k postova ja te nikad ne diram fin si decko,ali kad se nadovezes na nesto sto sam ja rekao onda ocekuj odgovor isto kao i bilo ko...

          Druga je stvar ja uopste nisam rekao da ce Benitez biti ni dobar ni los to ce vrijeme reci nego ti skreces pricu i mijenjas teme...drzi se teme kad diskutujes i nema problema.Tema uopste nije bila ni sta ja mislim o Benitezu ni kakav je on trener nego njegov mandat u Interu

          To kako ja tebe smatram sta ti znas o fudbalu ne mogu ja da promijenim jbg ti pises ja citam i formira se misljenje...sta da ti kazem kad napises treba mijenjati Benzemu isto da je Flocari u pitanju pa ono eto
          Last edited by AK47; 29-07-15, 12:39.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Pricali smo o Benitezu i ja sam pomenuo da nije doveo nikoga za sada a ima ogroman budzet,ja nisam tu skrenuo,e posle se razvezla prica.
            Ja nisam rekao da treba menjati Benzemu brate,vec dovesti jos nekog pored njega,prosle godine je rezervni spic bio Cicarito,niti sam ja pomenuo da treba menjati Benzemu niti da je los igrac samo da treba dovesti jos nekog onako boljeg spica uz njega.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • I ona našla Murinja da proziva , pa to je ravno udaranju glave u zid
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nek ga je prozvala, sad je pokazao kakva neotesana seljacina je
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Zaboravio sam ovo kada sam bio gledao odmah po izlasku, ali pratim lika od samog pocetka. Neverovatan je sto se tice svih tema, najvise americkog ismevanja, ali evo posto se tice fudbala i ovde da okacim.



                  Mozete i ostale da pogledate, lik je urnebesan. Toliko sarkazma, da je to N.E.V.E.R.O.V.A.T.N.O

                  Preporuka za ovo i sve ostale njegove epizode

                  Comment


                  • Akan je atipican navijac Reala, on gleda najkompatibilniju ekipu(kako i treba) a ne da je ekipa puna zvezda i najboljih igraca na svojoj poziciji.

                    Sreca po mene i njega pa nema one dobojske prevare da nam drzi lekcije o svemu i svacemu, posto je vise puta naglasavao da je on naspram nas dvojice avangarda.Daj Boze da je u prethodnih mesec dana nasao zenu i da se do sada ozenio kako bi imao jos manje vremena za forum da nam ovde pametuje.Voleo bih da ga je to zadesilo ... ''ali tesko, veoma tesko''..

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Pricali smo o Benitezu i ja sam pomenuo da nije doveo nikoga za sada a ima ogroman budzet,ja nisam tu skrenuo,e posle se razvezla prica.
                      Ja nisam rekao da treba menjati Benzemu brate,vec dovesti jos nekog pored njega,prosle godine je rezervni spic bio Cicarito,niti sam ja pomenuo da treba menjati Benzemu niti da je los igrac samo da treba dovesti jos nekog onako boljeg spica uz njega.
                      Jese brate otac fudbala,Jese je tu i Rafa ce gurati i Ronalda na spica kada to bude potrebno,a iza njega Isco,James i Bale to ti je NATO jacina jos da Bale sjede na klupu

                      Real kad dobro placa igraca onda su placenici,kad dobro prodaje igrace sram ih bilo djubrad tjeraju dobre igrace i legende,kad ne dovode nikoga jao pa ne valja nikoga ne dovode trebali bi natovariti par igraca jos

                      Real ima strogo definisanu prvu postavu i sire od toga i sada nije lako dovesti igrace bilo koje kad znaju da bi sjedili na klupi.Npr spominje se Reus koji je odlican igrac(ne toliko konstantan),Real ga dovodi lagano,ali pored koga da igra Reus kad su Isco i James u najmanju ruku bolji od njega,konstantniji generalno i uklopljeni u ovu ekipu...

                      Poenta je da Benitez trosi pare(nekad pogodi,nekad bas promasi),ali u Interu nije dobio te pare dok u Realu zaista nema potrebe da ih potrosi to ovaj kadar i ove pripreme bas pokazuju
                      Last edited by AK47; 29-07-15, 19:57.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Jese brate otac fudbala,Jese je tu i Rafa ce gurati i Ronalda na spica kada to bude potrebno,a iza njega Isco,James i Bale to ti je NATO jacina jos da Bale sjede na klupu

                        Real kad dobro placa igraca onda su placenici,kad dobro prodaje igrace sram ih bilo djubrad tjeraju dobre igrace i legende,kad ne dovode nikoga jao pa ne valja nikoga ne dovode trebali bi natovariti par igraca jos

                        Real ima strogo definisanu prvu postavu i sire od toga i sada nije lako dovesti igrace bilo koje kad znaju da bi sjedili na klupi.Npr spominje se Reus koji je odlican igrac(ne toliko konstantan),Real ga dovodi lagano,ali pored koga da igra Reus kad su Isco i James u najmanju ruku bolji od njega,konstantniji generalno i uklopljeni u ovu ekipu...

                        Poenta je da Benitez trosi pare(nekad pogodi,nekad bas promasi),ali u Interu nije dobio te pare dok u Realu zaista nema potrebe da ih potrosi to ovaj kadar i ove pripreme bas pokazuju
                        U najmanju ruku bolji od Reusa Stari dobri akan

                        Comment


                        • Nego Akane Illarra



                          Ja se i dalje divim koliko je on placen..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            U najmanju ruku bolji od Reusa Stari dobri akan
                            Jeste pretjeram ja,ali ja nikad u zivotu ne bih mijenjao Isca ili Jamesa za Reusa,a vjeruj mi da Njemca bas cijenim (dao bi ga za drvenog odmah i doplatio ako treba)

                            Illarra je Limare bio moj ljubimac moram da priznam svoje grijehe jer sam ga gledao za U 21 repku i za Sociedad kad je zvanicno bio najjaci veznjak Primere...zaista ni djelic talenta nije pokazao,satrao ga je pritisak + Carlo ga je u najmanju ruku ignorisao.Jeste bas previse bilo 32 miliona,ali ja sam bio presretan kad je dosao i jos uvijek se nadam da ce Rafa nesto izvuci iz njega
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ma sva trojica su mi bas prejaki igraci, vrh vrhova na svojim pozicijama. Gotivim svu trojicu pa ih ne bih odvajao i misljenja sam da su istog kvaliteta

                              Illara neiskoriscen talenat, sta god da je razlog.

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Ma sva trojica su mi bas prejaki igraci, vrh vrhova na svojim pozicijama. Gotivim svu trojicu pa ih ne bih odvajao i misljenja sam da su istog kvaliteta

                                Illara neiskoriscen talenat, sta god da je razlog.
                                Taj zakljucak je opravdan i ima mjesta samo moram i pored toga sto Isca najvise volim reci da je James od njih trojice najkonstantniji i najkorisniji

                                Sto se Isca tice nekako u svakom segmentu nebo je granica za mene
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X