Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok ako si uopste upucen u taj skroz potroseni Inter onda znas da nije,a drugo Moratti je tada slagao Beniteza da ce dobiti lovu da pojaca tim sto se uopste nije desilo...da mu je Benitez ovo rekao pa ok,ali sa zenama se raspravljati po novinama mi je onako jadno

    Pogledaj samo igrace Intera nakon te sezone,skoro pa nijedan nije vise nista napravio u daljoj karijeri,skroz potrosena ekipa zna to i lisica
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Evo Benitez ima brdo para u Realu a on nije doveo nikog sem onog golmana mladog i jos trazi Ljorentea,slazem se sa Murinjom da je Rafa kriv za Interovu propast,videcemo ga sa Realom ove sezone,mozda uzme neki kup posto mu to ide uvek dobro.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Drugo je to evo ti meni reci ko Realu ovom treba,mladom,poletnom i vrlo kompletnom Realu...onaj Inter je bio potrosen gdje je svaki igrac skoro pa propao nakon te sezone i Moratti je obecao pare za pojacanja koja nikad nije ni dobio i Inter se jos nije oporavio od toga sto nisu na vrijeme smijenili ekipu kako treba

        Ozbiljni budite ljudi...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Naravno, ali te sezone su stvarno bili najbolji, a ja sam vise mislio na taj deo za dijetu.

          Mozda mi je samo malo jadno jer je zena u pitanju haha, ali opet sta ga pominje koji moj.
          Obrusio joj samo tako.

          Comment


          • Ono je tako murinjovski odgovor, ništa manje nisam ni očekivala. Uostalom, uz svo uvažavanje (a stvarno ga mnogo gotivim), nikada nije ni težio da bude neki džek ili gospodin u verbalnom smislu, makar to bilo upućeno i ženi.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Fali njima par igraca,pre svega da se menja onaj Karvahal,neko zvucnije ime u napadu pored Benzeme,sredina je ok tu nema sta da se menja,odbranu mozda pojacati jos malo imalo bi tu da se dovede jos 2-3 igraca sigurno a za pare koje ima Real to bi bilo lagano izvodljivo.Benitez je bio dobar u Liverpulu,kada je otisao nije napravio nikakav uspeh sa klubom koji je trenirao,eto uzeo LE sa Celsijem koji je ispao iz grupne faze LS i kad pogledas i nije bas neki uspeh to.Sa Napolijem se isto nije proslavio uzeo kup za 3 sezone.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Carvajal je igracina molim te ne provaljuj se,a on + Danilo top kombinacija...zvucnije ime pored Benzeme hahahahaha

                Prijatelju nemoj se ljutiti ali bas si se s ovim postom provalio vidi se da si gledao Real samo protiv Juventusa

                Carvajala mijenjati hahahah bjezi u kurac sto meni treba da se raspravljam s nekim ko ne gleda nista nego samo sportske.net

                Napoli je vodio 2 sezone i osvojio kup i super kup

                Pricamo o Interu kakve veze ima Napoli,Realu ne fali niko cuj odbranu pojacati Pepe,Ramos,Varane,Marcelo
                Last edited by AK47; 29-07-15, 11:20.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Jedan bolji stoper pored Ramosa da zameni onu zivotniju Pepea

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Jedan bolji stoper pored Ramosa da zameni onu zivotniju Pepea
                    Pa ima jedan mali,fin decko

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Sta vredi kad taj mali (jest mali, 93' je ) sjedi na klupu zbog tog animala

                      Comment


                      • Vjeruj mi,a ako ne vjerujes pogledaj statistiku lani da Pepe uopste nije grub igrac koliko se prica cak prosle sezone 4 kartona samo imao.Covjek iznosi loptu ekstra,s Ramosom u kombinaciji odlican,duel igrac beton itd

                        U Realu nije problem nikad bio kvaliteta nego motiva ovih igraca...

                        Ove godine Real je pojacan vec Modricem (koji je propustio haman cijelu sezonu),fenomenalnim Jeseom u napadu,Danilom na beku,Casemirom u vezi i nadam se jer ne moze biti gori Baleom prema naprijed...Isco vec izgleda daleko bolje i Rafa je procijenio da bi samo prenatrpao ekipu da dovodi jos nekoga

                        Ljudi ovako kao bice koji je fin decko ali ne zna jbg ne prate Real i dodju nalupaju samo i odu ko Laki Luk u sumrak

                        Kiko/Navas
                        Danilo/Carvajal,Pepe/Varane,Ramos/Nacho,Coentrao/Marcelo
                        Illarra/Silva,Odegard/Casemiro,Kross,Modric
                        Bale/Isco,James/Cheryshev,Ronaldo,Benzema/Jese

                        BETON
                        Last edited by AK47; 29-07-15, 11:37.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Znam da je prosle sezone smiren Pepe, citao sam negde da najvece zasluge za to ima Carlo, dosta ga je smirio pricao sa njim i sta jos ne...

                          Ali Carlo je otisao A znas i sam da je Pepe nestabilan mentalno, sklon ispadima u bitnim utakmicama, jedan crveni karton i ostavlja na cedilu celu ekipu, imali smo dosta primera pre 2-3 sezone...

                          Slazem se da Real ne treba dovesti nikoga, mozda jedan centralni vezni tipa Verati da malo rastereti Kroosa i Modrica, jer smo videli prosle sezone koliko je Real slabiji kad neko od njih ne igra (to je bio Modric prosle sezone) a i Kroos je pao u formi, nije mogao celu sezonu odigrati kako treba...

                          Comment


                          • Imam nesto povjerenja u rad Beniteza s njim,a i Pepe je malo sazrio kao covjek,smirio se dosta kapitenski se ponasa bas je dugo tu...

                            Kroos je pao zbog Carla jer ga nije mijenjao nikako,a ove sezone me strah da Rafa ne izrotira previse...tu je fenomenalni Casemiro da to odradi jer da dovedes Verrattija da bude klupa ne ide nekako ...ne ide da sad neku klasu dovodis da sjedi na klupi zbog toga Real i nema potrebe za tim.Marco je top igrac ne dovodis ga da nekoga odmijeni malo

                            Iza Casemira je vrhunska sezona,a i sad protiv Intera na pripremama odlican tako da taman je to da se skrpe rupe
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nema sta Real da se pojacava kada poseduju i kvantitet i kvalitet i to na svakoj poziciji. Sada se i nekoliko igraca vratilo sa pozajmice i oni ce sigurno da izgaraju u borbi za prvi tim, sto je normalno u situaciji kada je promenjen trener. Sve su to fudbaleri koju zasluzuju sansu u Madridu.

                              Tim pre sto ce Benitez skoro sigurno neprestano forsirati jedan sistem i vrlo je moguce Ronalda prekomandovati u spic.

                              Mnogo me zanima kako ce to izgledati sa bekovima s obzirom da sa Marselom i Karvahalom imaju strahovit potencijal na tim pozicijama koji jos uvek nije u potpunosti ostvaren. Morace Benitez da obratu paznju na taj segment igre.

                              Akane, zaboravio si Vaskeza malog na cijem je povratku insistirao Benitez. Posluzice i on u rotaciji sigurno, iako je vreme da se Hese baci u vatru.

                              PS Kad smo vec kod rotacija, nadam se da ce Enrike raditi na alternativama za MSN, jer ako ne daj Boze dodje do povrede nekog od njih, u slucaju odlaska Pedra, nista nece ici glatko kao sada. Treba vec sada raditi na alternativama, a posto je Pedrito na izlaznim vratima posao postaje vrlo ozbiljan.
                              Last edited by Bogi; 29-07-15, 11:58.

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Carvajal je igracina molim te ne provaljuj se,a on + Danilo top kombinacija...zvucnije ime pored Benzeme hahahahaha

                                Prijatelju nemoj se ljutiti ali bas si se s ovim postom provalio vidi se da si gledao Real samo protiv Juventusa

                                Carvajala mijenjati hahahah bjezi u kurac sto meni treba da se raspravljam s nekim ko ne gleda nista nego samo sportske.net

                                Napoli je vodio 2 sezone i osvojio kup i super kup

                                Pricamo o Interu kakve veze ima Napoli,Realu ne fali niko cuj odbranu pojacati Pepe,Ramos,Varane,Marcelo

                                Ne znam cemu ovakav post,ja samo dajem svoje misljenje.
                                Zaboravio sam Danila izvinjavam se,a Karvahal me nije preterano odusevio,posebno u tekmama koje sam gledao(a veruj mi gledao sam uglavnom ove "jace" sa Atletikom,Barsom,Juventusom,Seviljom a moram reci i Salkeom gde je zamalo Real ispao).Nema zvucnijeg igraca od Benzeme? Nesto tipa Aguero sam mislio ali ono ako ti smatras da je Benzema najjaci spic onda ok
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X