Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ovo meni lici na montaza, sto znam
    Imam isto misljenje.

    Comment


    • Montaza ovo za loptu sigurno,ali za ovaj video gde ga uneo u gol tu se vec dvoumim
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kristijano i instant nudle <3

        http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1010920
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment




        • Izgleda da je Hulk ucesnik u nekoj reklami za ovo pice pa odatle i svi oni prethodni klipovi
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • haahahhahahahahaahhaha iskidaj

            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Ušao upravo na flashscore da vidim šta ima od fudbala...

              Comment


              • Originally posted by Tom View Post
                Ušao upravo na flashscore da vidim šta ima od fudbala...

                Ček, ček....jel to ona ekipa što je izgubila pre neki dan 38:0? Jel njih uopšte ima 11 na terenu?
                Gol razlika u 2 utakmice 0:84. E sad zamisli jadnog golmana koji u 2 utakmice primi 84 komada (ako uopšte i ima golman)
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ček, ček....jel to ona ekipa što je izgubila pre neki dan 38:0? Jel njih uopšte ima 11 na terenu?
                  Gol razlika u 2 utakmice 0:84. E sad zamisli jadnog golmana koji u 2 utakmice primi 84 komada (ako uopšte i ima golman)
                  Ali kako je fizički moguće dati 46 golova za 90 minuta. Posle gola treba loptu doneti do centra, jedino da su ovi trčali da što pre krenu da bi ih ovi drugi što više napunili.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Ali kako je fizički moguće dati 46 golova za 90 minuta. Posle gola treba loptu doneti do centra, jedino da su ovi trčali da što pre krenu da bi ih ovi drugi što više napunili.
                    Vidis da je moguce Gokaro moj. Sve je moguce u danasnjem fudbalu, sem da se Srbija plasira na Evropsko ....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • https://www.facebook.com/acainfo/pho...type=1&theater


                      Hahahha Aca brat,kontam ide "ne svidja mi se" od strane Akana
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Vanuatu U23 46:0 Micronesia U23

                        The end result was flattering, if that 26-0 didn't fall right before halftime we would've played a different game in the 2nd half. I also have my doubts over the penalty for the 37-0.

                        Comment


                        • Komentatorska noćna mora

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Strajniću i Janga Embija, Nagamoto, Gamiero itd.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Fin timčić...



                              Zaboravili su Rakitića, al opet, kakva bi to sredina bila čoveče...
                              Last edited by z0La; 10-07-15, 16:26.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X