Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Gvardiola kupio kod Kineza izgleda

      Comment


      • Kazu Goran i Ljubinko na Areni da je posle doktora izgleda najebao krojac

        Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

        Comment


        • Comment


          • Sram da te bude Tevezu



            Comment


            • Gleda li neko futsal? tj. polufinale UEFA cupa. Upravo pocinje Barsa - Sporting na Eurosportu 2. Ko voli futsal, ne sme ovo da propusti...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • AHahah

                Comment


                • Samo Bajo , samo Kalco..

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    I druga stvar. Često se stavljaš u ulogu nekog sudije i ponižavaš ljude. Pre nekog vremena si napisao nekome da bi mu trebalo zabraniti nastup, verovatno ovde na forumu jer je napisao da bi Duletu Vujoševiću trebalo zabraniti javne nastupe. To je njegovo mišljenje, ti si trebao ako već nešto odgovaraš da kažeš zašto DV ne bi trebalo zabraniti javni nastup, a ne da mu tako džukački spuštaš.

                    Sad kažeš da su se nakotili trolovi i nemači pojma, ej nakotili, kakva je to reč za ljude. Nisu nemači pojma svi koji ne misle kao ti. Možda si baš ti nemač pojma, možda i nisi, nije to bitno. Bitno je da forum služi za razmenu mišljenja, a ne za vređanje i lečenje frustracija. Sve što govorimo o drugima, dobro ili loše, mnogo više govori o nama nego o njima.

                    Da ne bude zabune, ne smatram se prozvanim tvojim postom. Ne smatram da sam trol,

                    Spoiler
                    možda samo nemač pojma.
                    Originally posted by Princara View Post
                    Kakvo te dzukacko spustanje spopalo moj dobri Gokara . Lik je izneo svoje misljenje, ja sam izneo svoje misljenje, ne vidim kako ja tu mogu biti negativac. I nije to moje misljenje zasnovano na tom jednom njegovom postu, nego generalno sta je sve pisao na forumu.

                    Naravno da forum sluzi za razmenu misljenja, ali razmenju misljenja izmedju onih koji imaju makar elementarno znanje o onome o cemu pisu i sta komentarisu.
                    Ne bih da trujem Arsenalovu temu, pa cu reci ovde.Uopste nije ista situacija, zato sto je kosarkaski pdf zapusten za razliku od fudbalskog.Vecina ljudi ima vise obaveza nego onog trenutka kada su dosli na funkciju, slicna je situacija i na fudbalskom sa tim da se u tom delu dosta bolje moderise.Jasno je i na fudbalskom da ima par likova koji se tolerise, ali kosarkaski pdf je haos sta se sve dopusta da se pise.Mislim da znam kome je Princ to uputio, a kada zapratis te postove i kada vidis da se takve stvari tolerisu i da nema sankcija(ni brisanje posta).Shvaticu da je zbog toga zato sto je dobar deo foruma opustosen i sem par clanova niko to drugi ni ne cita.Da je forum popularniji, vise ljudi bi citalo teme a i kriterijum za kazne bi bio strozi.

                    Princ nije pogresio, stvarno je retkost da se pojavi kvalitetan clan.Teniski pdf ne citam, pa ne znam kakva je situacija ali u kosarci/fudbalu je doslo do velikog odliva kvalitetnih forumasa u prethodnih par godina i do malog priliva kvalitetnog.Kakvi su sve likovi pisali kada sam se ja registrovao i ovo sada je odnos nebo i zemlja.Tako ce i da se nastavi u tom pravcu, kroz pet godina ce da deluje da je sada bolje nego sto ce da bude.

                    Nije sada pogresno pricati za ljude kakvi su(kao ovaj primer nakot trolova), ali ne bi trebalo barem da se pise javno, jer bi se neki ljudi osecali prozvanim a to bih zeleo da izbegavam jer bi doslo do nepotrebnih konflikta i sa onima sa kojima sam do tog trenutka bio u dobrim odnosima.Takve ne bih zeleo da zakacim.Gledam da izbegavam generalizacije koliko mogu.Neki ljudi i zasluzuju da se svrste u tu kategoriju.Slazem se ja sa Princovom izjavom, samo bih to vise sacuvao za sebe ili bih nekom forumasu to rekao.

                    Comment




                    • Ne možete da joj izgovorite ime, ali ona je uspela da uradi nešto što nijedan fudbaler nije uradio u istoriji fudbala!

                      Reprezentativke Vijetnama su ubedljivo savladale Maleziju sa 7:0, a Ngujen Ti Tujet Dung je ušla u istoriju fudbala, pošto je postigala dva gola direktno iz kornera. Što je posebno zanimljivo, ona je golove postizala levom i desnom nogom, iz različitih uglova.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment




                        • Comment


                          • Comment


                            • Retro dresovi...

                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kako jebeno volim ovog coveka! Nikad robot

                                http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=989728
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X