Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Samo sinovi Serije A.

    #izadjisam

    Comment


    • https://twitter.com/dus_dibidus/stat...212160/photo/1

      Mbodj u novoj akciji
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Hahah Pichi kourass

        Last edited by Lord Aleksoni; 01-03-15, 22:01.

        Comment


        • Zagrevanje pred tekmu uz Opus. Koja elegancija, sreca i uzivanje..... hedonizam jedan kroz jedan....

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/do...oad-link/99247

            Na prvi pogled ne deluje lose,ali tesko moze biti kao FM
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kakva je ovo sprdnja, traži 2 GB rama a na hardu ni 500 MB

              Comment




              • Koja golcina....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Dileja Strajnic opet u elementu. Behrami dao gol iz slobodnjaka za Porto sinoc. Ronaldo prvi strelac LS sa 78 golova. Ali ajde, i ne ocekujem da on razume te stvari. Ali Behrami jbt

                  Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                  Comment


                  • Uvek kazem da cu jednostavno da mutujem, ali tolika glupost me intrigira da nastavim da slusam...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment




                    • Comment


                      • Tek posle ovih novih slika i dodatnog guglanja sam shvaio da ovo nisu TS i DL

                        Zbog Strajnića i italijanskog derbija ne gledam "Dosije" večeras. Ako igraju Parades, Mbija i co. biće šou!
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • meni ovo bahato smrdi na jednu veoma glupu i laznu pricu

                          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=968082
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment




                          • "Nosi je kući j.... ona"

                            Comment


                            • http://www.hronike.com/clanak/30426/...jede-palacinku



                              Nadrealno dobro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Izvini Erik, uz svo duzno postovanje, al meni bar ovo nije smesno. Moguce da ima i veze sto sam bio licno prisutan nekom ovakvom slicnom slucaju(nisu meni gurali palacinku) , pa znam kako je ljudima koji to moraju da trpe...
                                Zalosno je sto je Srbija/Balkan puna ovakvih idiota. A jos zalosnije je to sto se ovakvi primerci i pored svakavih budalastina brzo vracaju na ulicu. Citam sad ispod ovog clanka o palacinci, sta je jos radio.

                                "Bio je pijan, pricao je: "Ima da idem na 10 godina u zatvor, ali cu da se vratim jer ja ubijam kurve". Izasao je iz radnje i vratio se oko 10 casova sa palacinkom. Poceo je radnici da gura palacinku u usta, a ona ju je pojela da bi se smirila. Onda je u 14.40 usao u drugi dragstor i rekao prodavacici da ima lepe oci. Ona se zahvalila, a on je rekao: "Ima da te sacekam neko vece i da te ubijem. Sve cu da vas pobijem, neke ljude ima da isecem motornom testerom".

                                Sad zamisli da ti ovakva budala kaze da ce te sacekati nekad i da ce te ubiti. A pritom znas da je pokusavao vec da siluje zene, i da umislja ocigledno da je Dzek Trbosek.....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X