Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wada sta si odradio konkretno otkad je stala NBA liga?Da se ne umaras,ja cu odgovoriti:NISTA! Zato ti suti ,a ovaj Mamba je obicni MOD sa njim necu da pricam P.S. Ogovaranje Mandusica iza ledja je strogo kaznjivo,to niste znali
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Da nije mene i tata Mumija ovde bi smao moderatori admini pisali i nemojte biti kučke mrš u barsinu i realovu temu
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Da nije mene i tata Mumija ovde bi smao moderatori admini pisali i nemojte biti kučke mrš u barsinu i realovu temu
        Pozdravljam ovaj post.

        'Ladno ljudi, nemojte biti mlakonje.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Wada sta si odradio konkretno otkad je stala NBA liga?Da se ne umaras,ja cu odgovoriti:NISTA! Zato ti suti ,a ovaj Mamba je obicni MOD sa njim necu da pricam P.S. Ogovaranje Mandusica iza ledja je strogo kaznjivo,to niste znali
          Mandarinice, ti si rekao da ste na fudbalskom pdf-u besprekorni, ne bih ja bas rekao. Jesam ja krvi sto se ne igra NBA?

          Pogledaj temu Mlade reprezentacije, pa onda pricaj nesto Mandusicu.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Mirni budite, ne zelim nikakve tenzije.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Eno teme,pisite tamo,gledam tenis.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Zamalo da padne gol iz ofsajda.

                Comment



                • Moj novi video!!!

                  Comment


                  • Nadam se da će ti Mikić dati neki procenat kad ga kupi neki tim iz Azerbejdžana
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment




                    • Legende
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Video sam na TV-u ovo u Argentini i kidao sam se od smeha

                        Nije kralj samo sudija, nego svi

                        A posle izlaze sa terena pa sudija preskače ogradu
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Ovo je valjda isto iz Argentine

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment




                          • Ajde spameri nema mumija nema spama wtf
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Dosao je Mumi,sutra ce biti spama.
                              A bolje da se ovaj topic zove "Svlacionica(Off topic)",nego "U svlacionici".
                              sigpic

                              Comment


                              • Trebali ste ovu temu nazvati, Bad Copy of Off Topic Caffe.
                                Last edited by D-Wade; 20-08-11, 23:51.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X