Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JC, pitaj Mambu, koliko vas Mandarinica hvali, da radite bez greske, a onda ova katastrofa. Mi sa kosarkaskog pdf-a smo institucija za vas batice. Nama se ovakav propust nikada ne bi desio.

    Jedino je Krle dobar, ostalo...ccccc....
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • I ti Wada,ti si Super Moderatore,za sve si zaduzen,pogotovo Joe Cole.
      Ali ipak cinjenica je da je Manda najveci krivac.;)

      EDIT:

      Manda vas naziva raznim zivotinjama,a on "kordinise".
      Sramota za ovaj forum,uozbiljite se pobogu.
      sigpic

      Comment


      • Posto ti Wada volis tog zalizanka trebao si ti otvorit temu
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Mamba, koliko ima Super Moderatora na forumu? Dva za kosarku, dva za fudbal, dva za tenis, pa ti meni reci sta ja imam sa fudbalom?
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Mamba, koliko ima Super Moderatora na forumu? Dva za kosarku, dva za fudbal, dva za tenis, pa ti meni reci sta ja imam sa fudbalom?
            Koliko ja znam ti imas moderatorske mogucnosti na svakom pdf-u.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Mamba, koliko ima Super Moderatora na forumu? Dva za kosarku, dva za fudbal, dva za tenis, pa ti meni reci sta ja imam sa fudbalom?
              Tako je Wada, ovo si pametno sastavio.

              JC je kriv!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Koliko ja znam ti imas moderatorske mogucnosti na svakom pdf-u.
                Imam, ali onda ja ne vidim funkciju ostalih SM-ova....
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Imam, ali onda ja ne vidim funkciju ostalih SM-ova....
                  Svi ste vi isti,samo se JC malo izdvaja...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Svi ste vi isti,samo se JC malo izdvaja...
                    Svi su prelosi, a JC je los.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Uglavnom, Mandarinica je kriv za sve. A, Mamba, JC ti preti nekim cinjenicama, pa moras da ga branis.

                      Mandarinica je postavio SM-ove za fudbal i ocigledno da ne radi svoj posao kako treba.

                      Bruka!!!!

                      Mi na kosarci nikada nismo imali ovakav propust.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Super Moderatori su bas dobri na ovom forumu

                        Ajde bre ovde da komentarisemo tekmu

                        Comment


                        • A u Spaniji i igraju sve neki pederi i jesu za to da se komentarisu u svlacionici.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            A u Spaniji i igraju sve neki pederi i jesu za to da se komentarisu u svlacionici.
                            hahahahahaha,kakav strucnjak

                            Comment


                            • Mamba objasnio
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ja ovde komentarisem

                                Sta uradi Villa...majstorski.

                                Comment

                                Working...
                                X