Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    BB Show?

    I isao je na Pinku. Najjaca ,,domaca`` tres serija ikad je Volim i ja nerandze no trpim, potrazite na netu
    E ta serija,skroz sam zaboravio i naziv i program.

    Slavujka.

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Hahahaahahah xD
      Sta sve ljudi gledaju!
      Ma pusti Wadu, znas i sam da je malo na svoju ruku....

      E ali meni je ovo neprevazidjena scena, svaki put se komiram.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Crnog Gruju prvu sezonu znam na pamet,to je najjaca serija,jel ovo dio znas ti kako je ziviti u jednoiposodno cadoru.... i moda moda,znam ja sta je moda... xD
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Evo sta i zivotinje misle o barsi...

          http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=23548
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Crnog Gruju prvu sezonu znam na pamet,to je najjaca serija,jel ovo dio znas ti kako je ziviti u jednoiposodno cadoru.... i moda moda,znam ja sta je moda... xD
            E to je ta epizoda.

            Ma kad vidim i cujem ovog aganliju (Nikola Pejakovic) komiram se, pa koji su ovo kraljevi jbt.
            A kontam da je budzet za snimanje serije bio 700KM.
            Ali genijalno!!!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Evo sta i zivotinje misle o barsi...

              http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=23548




              Interesantna fotografija.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                E to je ta epizoda.

                Ma kad vidim i cujem ovog aganliju (Nikola Pejakovic) komiram se, pa koji su ovo kraljevi jbt.
                A kontam da je budzet za snimanje serije bio 700KM.
                Ali genijalno!!!
                Serija je apsolutna genijalna i meni omiljena, bar onaj deo gde je Sergej Gruja
                Ipak, njena izrada uopste nije bila tako jeftina, pukao je BK fine pare za to vreme.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Serija je apsolutna genijalna i meni omiljena, bar onaj deo gde je Sergej Gruja
                  Ipak, njena izrada uopste nije bila tako jeftina, pukao je BK fine pare za to vreme.
                  Usrali su kada su zamijenili starog Gruju...to je nesto najgore sto se moze desiti za neku seriju, jer kada se naviknes na jednog lika to je to.

                  A ja mislim da je Sergej tada isao u Ameriku...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Pogotovo kada je taj glumac tako dobar kao sto Sergej jeste bio u toj seriji. Da, otisao je da glumi teroristu u nekom holivudskom filmu, ne secam se tacno kako se zove, znam da sam gledao film i skroz je bio bzvz. Mislim nije ni Jezdic bio tako los, samo je Sergej nezamenljiv...
                    Meni je omiljena ona sa Gruzlom i sa kupovanjem oruzja, te dve znam od reci do reci, mada sam i za druge dobar
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Evo sta i zivotinje misle o barsi...

                      http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=23548
                      Ladno Photoshop,ali nema veze.
                      sigpic

                      Comment


                      • I meni se cini,ne uklapaju se boje nikako,ali nije bitno...ja sam se nasmijao
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          E to je ta epizoda.

                          Ma kad vidim i cujem ovog aganliju (Nikola Pejakovic) komiram se, pa koji su ovo kraljevi jbt.
                          A kontam da je budzet za snimanje serije bio 700KM.
                          Ali genijalno!!!
                          Ma jok,grdne su tu pare dali za to snimanje,gledao sam dok snimaju emisiju o tome,pa pogledaj kakvi glumci glume,a u drugoj sezoni nije bili Trifunovica radi para.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Pogotovo kada je taj glumac tako dobar kao sto Sergej jeste bio u toj seriji. Da, otisao je da glumi teroristu u nekom holivudskom filmu, ne secam se tacno kako se zove, znam da sam gledao film i skroz je bio bzvz. Mislim nije ni Jezdic bio tako los, samo je Sergej nezamenljiv...
                            Meni je omiljena ona sa Gruzlom i sa kupovanjem oruzja, te dve znam od reci do reci, mada sam i za druge dobar
                            Pa to, nije Jezdic los ali kao sto kaze Sergej je Sergej.
                            Ma ima bruku epizoda koje su predobre, carevi!

                            Ja samo znam da je Sergej glumio u jednom filmu zajedno sa Nicolas Cage-om, ne sjecam se tacno o cemu je bila rijec, uglavnom, Sergej se tu pojavljivao na 10 sekundi. Prvi put je gadjao nekog snajeprom i promasio, a zatim rekao na srpskom - A u picku materinu! I drugi put se isto pojavio na 10 sekundi, nije nista govorio nego su ga ubili.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Pa to, nije Jezdic los ali kao sto kaze Sergej je Sergej.
                              Ma ima bruku epizoda koje su predobre, carevi!

                              Ja samo znam da je Sergej glumio u jednom filmu zajedno sa Nicolas Cage-om, ne sjecam se tacno o cemu je bila rijec, uglavnom, Sergej se tu pojavljivao na 10 sekundi. Prvi put je gadjao nekog snajeprom i promasio, a zatim rekao na srpskom - A u picku materinu! I drugi put se isto pojavio na 10 sekundi, nije nista govorio nego su ga ubili.


                              Jeste

                              Film se zove Next...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post


                                Jeste

                                Film se zove Next...
                                E dobro si. Ja sam vec mislio traziti film.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X