Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Е, а овај лик баш нема решења.

    Comment


    • sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Mnogo jadna persona taj sa slike što je vezao rep, ne zaslužuje ni ime da mu se napiše kako je jadan i ništa mane bedan.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Mnogo jadna persona taj sa slike što je vezao rep, ne zaslužuje ni ime da mu se napiše kako je jadan i ništa mane bedan.
          To nije persona, to je životinja, mnogo jadna životinja.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • http://supersport.ba/magazin/i-to-je...ku-vagine.html

            Comment


            • Dugo sam tražio ovo... Vrhunski!

              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Mnogo jadna persona taj sa slike što je vezao rep, ne zaslužuje ni ime da mu se napiše kako je jadan i ništa mane bedan.
                Procitaj knjigu pa ces da shvatis pola stvari. Kakav je to as, sampion veliki.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Procitaj knjigu pa ces da shvatis pola stvari. Kakav je to as, sampion veliki.
                  Vodi ga kući kad ga tako gotiviš. Ako se ne može udostojiti da dječaka na samrti obiđe (tačnije, dječak je došao u Pariz, bilo je potrebno 10-20 minuta da ova gnjida odvoji) i tako mu ispuni najveću želju, ali ne ide, nije to čista krv bosanska da bude ljudina. Nikad čovjeka od njega, nikad, fudbalerčina da, ali čovjek i ova gnjida ne idu u istu rečenicu.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Vodi ga kući kad ga tako gotiviš. Ako se ne može udostojiti da dječaka na samrti obiđe (tačnije, dječak je došao u Pariz, bilo je potrebno 10-20 minuta da ova gnjida odvoji) i tako mu ispuni najveću želju, ali ne ide, nije to čista krv bosanska da bude ljudina. Nikad čovjeka od njega, nikad, fudbalerčina da, ali čovjek i ova gnjida ne idu u istu rečenicu.
                    Ne mogu sada da trazim na netu o toj prevari u Parizu. On tada nije ni znao da klinac dolazi, neka kvazi humanitarka je dovela klinca i njegovu kevu a Ibra je bio u Svedskoj :/

                    Meni je on bas covek na mestu, surovi profesionalac, samo sto nije od onih lojalnih igraca i uvek bira najbolju opciju u datom trenutku. Opet kazem i meni je bio na klackalici, par puta sam mogao da pljunem na njega ali kada sam procitao knjigu shvatio sam da je to veliki majstor kako god okrenes <3
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Ne mogu sada da trazim na netu o toj prevari u Parizu. On tada nije ni znao da klinac dolazi, neka kvazi humanitarka je dovela klinca i njegovu kevu a Ibra je bio u Svedskoj :/

                      Meni je on bas covek na mestu, surovi profesionalac, samo sto nije od onih lojalnih igraca i uvek bira najbolju opciju u datom trenutku. Opet kazem i meni je bio na klackalici, par puta sam mogao da pljunem na njega ali kada sam procitao knjigu shvatio sam da je to veliki majstor kako god okrenes <3
                      Jako mi je drago zbog ovog momenta

                      Comment


                      • http://opusteno.rs/humor-zabava-f9/u...action_ref_map
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Ko hoće nađe način, ko neće nađe izgovor. Šuplja da je bio van Francuske, jer se vrtio po Parizu u to vrijeme, po nekim njemu bitnijim stvarima. Dakako, bitnijiim sa finansijskog aspekta, ali da u njemu ima i trunke dobrote, pobijedio bi taj moralni i ljudski aspekt i ispunio bi najveću želju dječaku kome je ostalo još vjerovatno par dana života. Njegova knjiga također, za mene jedan nonsens kojeg nije vrijedilo pročitati, ali eto o ukusima se ne raspravlja.
                          Last edited by Merlin; 18-11-13, 00:22.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Ko hoće nađe način, ko neće nađe izgovor. Šuplja da je bio van Francuske, jer se vrtio po Parizu u to vrijeme, po nekim njemu bitnijim stvarima. Dakako, bitnijiim sa finansijskog apskekta, ali da u njemu ima i trunke dobrote, pobijedio bi taj moralni i ljudski aspekt i ispunio bi najveću želju dječaku kome je ostalo još vjerovatno par dana života. Njegova knjiga također, za mene jedan nonsens kojeg nije vrijedilo pročitati, ali eto o ukusima se ne raspravlja.
                            Negde sam pročitao da je gledao tenis, đuskao se tada onaj turnir u Parizu, Đoka osvojio, no nisam baš siguran.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Negde sam pročitao da je gledao tenis, đuskao se tada onaj turnir u Parizu, Đoka osvojio, no nisam baš siguran.
                              Tacno

                              Comment


                              • "Ne osuđujte Zlatana. On nije znao da će Hajrudin da dođe u Pariz. Ibrahimović je trenutno u Švedskoj", rekao je Hadžibegić.

                                Mozda je i osetio strah da ce imati obavezu prema svakom sledecem decaku koji je na samrti a izrazi zelju da ga vidi. Sto se te situacije tice nemam pojma u sta da verujem a knjiga mi je vrh
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X