Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapravo ima jedan manje

    Comment


    • pa rekao sam da mu fali gol

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Шта ли сам ја истриповао сушу ти пољубим, сада гледам и човек има чак 5 мање, нешто сам грдну смуљао

        Дрога Порторож
        Na zutom brat
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Шта је ово људи, шта сам ја прочитао малопре,нешто су ми сипали у Кока-Колу сто посто, отворим лин, Клосеу фали 5 комада да стигне Роналда, разлика 10 према 15

          Comment


          • Ma ja to ovom korisniku droge Portorož

            Comment


            • Јесте оф, обрисаћу, али абсент - течни кокаин - много јака ствар, трошио ја у Бугарској, трип наточи ти у малу чашу запали, проспе у малу, у исто време поклопи велику да не излази онај ваздух из ње, провуче цевку у чашу и ти онда пијеш из мале апсент онако запаљен на екс и одмах након тога узмеш цевку и усисаш у себе онај ваздух из велике чаше, запале ти се црева, много јака ствар, паднешу у несвест.

              Да се не забуне малолетници овде, није то дрога, алкохол је у питању и јачина од трипа, изува из папуча, лудло мозга

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Јесте оф, обрисаћу, али абсент - течни кокаин - много јака ствар, трошио ја у Бугарској, трип наточи ти у малу чашу запали, проспе у малу, у исто време поклопи велику да не излази онај ваздух из ње, провуче цевку у чашу и ти онда пијеш из мале апсент онако запаљен на екс и одмах након тога узмеш цевку и усисаш у себе онај ваздух из велике чаше, запале ти се црева, много јака ствар, паднешу у несвест.

                Да се не забуне малолетници овде, није то дрога, алкохол је у питању и јачина од трипа, изува из папуча, лудло мозга
                e nemoj brisati ovaj post, i ja sam to probao, skroz moćna stvar

                Comment


                • Obrisi posle....doneo moj brat ometeni Stevan Karanac absent sa Kipra 80 posto alkohola ja hteo u sirotiste da odem posle toga. Bolje da popijes cist alkohol iz apoteke nego ono. Mozes da ga palis do ujutru amnezija ti ne gine. Ode ti osmina mozga lagano <3
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Obrisi posle....doneo moj brat ometeni Stevan Karanac absent sa Kipra 80 posto alkohola ja hteo u sirotiste da odem posle toga. Bolje da popijes cist alkohol iz apoteke nego ono. Mozes da ga palis do ujutru amnezija ti ne gine. Ode ti osmina mozga lagano <3
                    I Brajki posle ovakve alkoholne lobotomije dodje na forum da prica koliko Klose ima golova na svom kontu na SP

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      I Brajki posle ovakve alkoholne lobotomije dodje na forum da prica koliko Klose ima golova na svom kontu na SP
                      Pomesalo se to sve u glavi mladjanog nam Brajkule ...

                      Comment


                      • Ма то било 2009. године чак, али пуцају комадићи мозга од оног сто посто, да сам био још десет дана на мору лагано рупа се појави

                        Comment


                        • Evo ispostovao sam ga ispod nick-a <3 Retko oboljenje nosi taj Brajkula.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Evo ispostovao sam ga ispod nick-a <3 Retko oboljenje nosi taj Brajkula.
                            Носим лепе ћега, лепоте ми, рекламирао Дача Икодиновић, када се скинем пред рибом каже ми, дај немој скидати те ћега среће ти твоје, Звезда ти не освојила никада титулу ако скинеш, колико су готивне ћега <3

                            Comment


                            • Brajki oplakao sam!

                              Kopirao sam Kondija, ali brate ti si BOG!

                              Napred Brajki!!! Od sada ti palim svecu za zdravlje u crkvi!!!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Носим лепе ћега, лепоте ми, рекламирао Дача Икодиновић, када се скинем пред рибом каже ми, дај немој скидати те ћега среће ти твоје, Звезда ти не освојила никада титулу ако скинеш, колико су готивне ћега <3
                                Kakva debilka kad pominje tako nebitnu stvar kao da ti je rekla ne znam sta AHHAHAHHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHA ti cak i ne navijas za Zvezdu

                                BRISI POSLE OVO UHAPSICE NAS NEKO
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X