Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ORO

    Comment



    • Comment


      • Comment


        • Black Mamba 24 is back!!!!!
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment




          • Gospodin

            Comment




            • Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment




              • Comment



                • Comment


                  • Gde nam je Mumara?
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Mumaru mrzi da ustane iz kreveta i sedne za komp! Ne znam ko mi je to rekao




                      Ja bih nju da zenim!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment




                      • Comment


                        • Давао је голове како је хтео! Један једини..

                          Comment


                          • Sram vas bilo sve koliko vas je na forumu. Ne cestitati rodjendan covjeku koji maltene drzi internet je velika bruka i sramota. Gasi forum Mandusicu, nisu bolje ni zasluzili!
                            Oprostices znam, nisu zasluzili ali oces, takav si.

                            Cast mi je sto ti prvi cestitam rodjendan sa druge strane, to je velika cast, ali i velika obaveza. Sta god da kazem bice nedovoljno, bice slabo. Postavio si granice koje niko nikad nece moci da isprati, toliko si visoko podigao ljestvicu da svi zajedno da se uspenjemo jedni drugima na ramena ne bi mogli ni da se primaknemo ljestvici, a vrlo vjerovatno bi pretegnuli na jednu stranu i strmoglavili se.

                            Minimum 100, minimum. Tvoji timovi, tvoji sportski puleni su rodjeni pobjednici koji ce dominirati godinama, tu nema ni najmanje dileme. Zene i pare se lijepe za tebe kao hejteri za Mancester Junajted, jedino da ti covjek pozeli da ih bude vise. Ako je to uopste i moguce?

                            Neka je srecan Mandusicu!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • pridružujem se čestitkama..., sve najbolje

                              Comment


                              • Srecan rodjendan mando

                                Comment

                                Working...
                                X