Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi ce gledati Arsenal sutra

    Kaze mi genijalni prskaj neki dan da je poceo tripovati da navija za Arsenal kako je dosao Mesut,jbt imam osjecaj da dosta ljudi tako kao i on...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ja sam ih ranije voleo skoro kao Juve. Pa bi me dosta pitali onako sa cudjenjem, pa za koga bre ti navijas ? ja im samo kazem ko da ne voli Bergampa i Piresa. Po meni najgotivniji igraci u Arsenalu u onu vreme, Titi klasa za sebe tj najbolji napadac u istoriji PL.

      Sada su konacno doveli igraca koji istinska klasa. Govorio sam ranije, sada ce ljudi opet pratiti Arsenal bez obzira navijli za njih ili ne. Poslednjih godina su usli u neko sivilo, da su i svoje navijace nervirali

      Comment




      • Kaze, kad seksualni manijak ugleda svoj novi plen...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • Ma daj

            Comment




            • Dal je moguce???
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Originally posted by NIGHTBIRD View Post


                Dal je moguce???
                1. Bilo na prosloj strani.
                2. Starije od Biblije, Dude Perfect na Youtube.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment




                • Braca Rusi
                  sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Nisu losi Mesi, Ronaldo, Bale etc ali Bog je Bog

                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • David i golijat.
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X