Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Comment




    • Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • идукурац како је успео човек у више наврата да смрша преко 20 кила

        Comment


        • Prvo i osnovno, ima jaku volju. Bez volje nema nista.

          E onda tu dolazi gomila doktora, trenera i ostalih strucnjaka koji ce mu napraviti savrsen program i obezbijediti sve sto mu je potrebno da se taj program odradi. On nema obaveza kao "obicni smrtnici" i po cijeli dan radi na sebi. Te muke vrijede jer zna da ce postici nesto u svojoj profesiji i zna da ce dobiti grdne pare za to.

          Jbg, nije isto nama i njima(glumcima i uopste ljudima iz tog svijeta poznatih).

          Comment


          • Za ovog coveka mora poseban post!



            Jedan jedini, legendarni
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Prvo i osnovno, ima jaku volju. Bez volje nema nista.

              E onda tu dolazi gomila doktora, trenera i ostalih strucnjaka koji ce mu napraviti savrsen program i obezbijediti sve sto mu je potrebno da se taj program odradi. On nema obaveza kao "obicni smrtnici" i po cijeli dan radi na sebi. Te muke vrijede jer zna da ce postici nesto u svojoj profesiji i zna da ce dobiti grdne pare za to.

              Jbg, nije isto nama i njima(glumcima i uopste ljudima iz tog svijeta poznatih).
              Doziveo sam da napises prvi ozbiljan post na ovom forumu, i to ni manje ni vise nego u off-topic temi.

              Comment


              • Hahahaha a eto i corava koka neko zrno ubode

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Prvo i osnovno, ima jaku volju. Bez volje nema nista.

                  E onda tu dolazi gomila doktora, trenera i ostalih strucnjaka koji ce mu napraviti savrsen program i obezbijediti sve sto mu je potrebno da se taj program odradi. On nema obaveza kao "obicni smrtnici" i po cijeli dan radi na sebi. Te muke vrijede jer zna da ce postici nesto u svojoj profesiji i zna da ce dobiti grdne pare za to.

                  Jbg, nije isto nama i njima(glumcima i uopste ljudima iz tog svijeta poznatih).
                  Све је то океј, али свака му част.
                  Не могу ни да замислим само шта све треба да би он "истопио" 20ак кг.

                  Comment


                  • I ja sam za 2 ipo mjeseca istopio 20 kg Pa ne dobih ni centa za to Ne treba za to nista od preparata i gluposti. Samo fizicka aktivnost i uredna ishrana.

                    Nije neki poduhvat skinuti 20kg (mislim jeste, ali nije nenormalno). Fora je sto se on sa normalne kilaze spusta u neku nezdravu pa se vrace na staro, pa ponovo silazi i sve u krug.
                    Ima fantastican metabolizam i zdrav je kao konj. I jos jednom, volja. Za volju mu skidam kapu. Sto on ima volje da napravi to od sebe.

                    Ja sad nemam volje da skinem ovih 7-8 kg viska... mada kad bi mi neko sipao koju paru za to onda bi se potrudio

                    I da. Meni je lakse bilo da se spustim sa 110 na 90 jer je to bio visak. A on silazi sa 80 i nesto(nema grama viska na sebi) na 50-60 E to je za On je sebe mucio.
                    Last edited by powerslave; 20-08-13, 19:39.

                    Comment


                    • Comment


                      • Kad te placaju 20 miliona po filmu, ne treba ti volja da bi smrsao 20 kila.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by DelBoy View Post
                          Pedofilija, bolest najmilija.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Pedofilija, bolest najmilija.
                            A na slici svi nasmejani!

                            Nije to Sone pedofilija, on je covek kaparisao buduca pojacanja! Predugovori

                            Last edited by l1m4r; 21-08-13, 11:20.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Comment


                              • Ne znam je li hipster, ali nikad mocnije nije izgledao

                                Gore od hipstera ne moze. Alergican sam na te ljude. Ajde, neka zive kako oce to im ne mogu zabraniti, nego se vise covjek ne moze ni normalno obuci. Tesko se nalaze normalne-obicne stvari po buticima. Ili su za ove reinkarnacije dizelasa ili za hipstercine.

                                Sve tripove mogu da svarim, ali hipsteri su mi...uzas!

                                Comment

                                Working...
                                X