Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nash, odlicno si ono uradio, svaka cast!

    Comment


    • Joj pacenika.

      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Joj kako sam se sad ismijao u p.m.

        Ja sam mislio frajer ce se usrati koliko se nateže

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Joj kako sam se sad ismijao u p.m.

          Ja sam mislio frajer ce se usrati koliko se nateže
          Ma joj suti i ja sam.

          A kakav sef jbt...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Sef!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Sef!
              kakav car....

              Comment


              • "Dreaming, i m not dreaming, Im going to play here someday, for sure!"
                Car!
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ljudi imamo 17.timova,i treba nam jos jedan tim da bude paran broj,tako da neka se jave jos dva igraca da popune 18.tim i to je to.
                  Ajde javite se meni na privatnu,jos samo dva igraca,ima jos 10-15dana do pocetka H2H lige.
                  Evo da vidite ko sve igra: http://www.sportklub.info/forum/thre...zona-2011-2012
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    "Dreaming, i m not dreaming, Im going to play here someday, for sure!"
                    Car!
                    Sefina, vec sam ga zavolio zbog ove ljubavi prema klubu! Vidi se da obozava klub! ;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ma svaki igrac ako treba preci u neki klub odjednom ga pocne obozavati.Kao iz vedra neba se pojavi informacija da jos od detinjstva obozava taj klub.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Ma svaki igrac ako treba preci u neki klub odjednom ga pocne obozavati.Kao iz vedra neba se pojavi informacija da jos od detinjstva obozava taj klub.
                        Nemoj biti smijesan Mamba, on od 9. godine navija za Chelsea. A mogao je otici u City (imao bi ecu platu), nemoj pricati guposti kada ne znas nista o njemu. ;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • To izjavi 90% igraca...a izmedju ostalog,zabole me za koga navija kada je LFC buduci sampion.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Nemoj biti smijesan Mamba, on od 9. godine navija za Chelsea. A mogao je otici u City (imao bi ecu platu), nemoj pricati guposti kada ne znas nista o njemu. ;)
                            Dobro u ovom slucaju je tako, ali je jako cesta pojava da igraci koji dodju u neki klub kazu kako ga obozavaju od kada su progledali. Secam se price oko Ronaldinja kad je dolazio u Evropu, gde je prvo pricao da navija za Mancester pa onda za neki drugi klub (Atletiko ako se ne varam), da bi na kraju rekao da mu je zivotni san bio da zaigra za Barsu. Klasicno uvlacenje navijacima, kao sto su svi koji dodju u Liverpool kada su se rodili plakali u ritmu YNWA.

                            @Mamba Tako je bre
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Dobro u ovom slucaju je tako, ali je jako cesta pojava da igraci koji dodju u neki klub kazu kako ga obozavaju od kada su progledali. Secam se price oko Ronaldinja kad je dolazio u Evropu, gde je prvo pricao da navija za Mancester pa onda za neki drugi klub (Atletiko ako se ne varam), da bi na kraju rekao da mu je zivotni san bio da zaigra za Barsu. Klasicno uvlacenje navijacima, kao sto su svi koji dodju u Liverpool kada su se rodili plakali u ritmu YNWA.

                              @Mamba Tako je bre
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                To izjavi 90% igraca...a izmedju ostalog,zabole me za koga navija kada je LFC buduci sampion.
                                E on je u onih 10%. ;)
                                Kao sto rekoh davno, drzi se ti zenskog fudbala. ;)

                                A neka Liverpool osvoji, nemam nista protiv. Red bi bio...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X