Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post

      zemlja ljudozdera, psihopata, karnevala..
      hoce li i na mundijalu da ubijaju????

      Comment






      • Cok sampion
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Mogo mu je neko kupiti sal u fan shopu, a ne ovaj sabanski sa pijace.

          Memara stari pitar

          Comment


          • Jao, nemojte molim vas kaciti "Farmu" ovde, molim vas...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Jao, nemojte molim vas kaciti "Farmu" ovde, molim vas...


              13:00

              Kad naucis sta je cok necu vise
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Krenem da okacim klip i ne znam u kojoj temi da ga okacim! Wimbledon, Mancester, Zvezda!




                Koja su smekerica obojica


                "Kod" Novaka naravno već postoji, a naši su danas napisali i ovo...

                Mondo: Teško da je Srbija u ovom trenutku mogla da osmisli bolju reklamu i plasira ja ne BBC u poređenju sa ovim spontanim intervjuom...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment





                • Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Каква концентрација..
                      0:20-0:27

                      Comment


                      • Jedan on najneverovatnijih transfera u istoriji fudbala dogodio se na Kostariki, gde je ekipa tamošnje druge lige Puma, pustila svog igrača da ode u drugi klub u zamenu za 50 lopti.

                        Ugovor 25-godišnjeg Rodžera Falasa je isticao, i klub je odlučio da traži opremu u zamenu za njegov transfer u prvoligaša ekipu Univerzidad Kostarike.

                        "Čim su pokazali interesovanje za Falasov transfer, došao sam na ideju da od ekipe Univerzidad Kosta Rike zatražim 50 lopti. Susrećemo se sa mnogobrojnim finansijskim problemima i svaka pomoć je dobrodošla. Pitali su me u čemu je stvar, zašto sam pustio Rodžera da tako lako ode. Privilegija je što je bio naš igrač i, uprkos svemu, nisam želeo da mu stajem na put i kvarim planove da zaigra u prvoj ligi i napreduje u svojoj karijeri" istakao je Rigoberto Činčila, sportski direktor Pume.
                        koliko bi lopti bilo potrebno za Messi-ja ili CR-a....!?

                        Comment



                        • op op
                          Uvek mi drago kada ovako nesto vidim
                          Setim se jedne legende rada i partizana

                          p.s. Jarni zna zasto
                          Last edited by Wilshere_10; 09-07-13, 18:54.

                          Comment


                          • jbt stvarno andjus doveo stojanovica
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment



                            • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X