Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je ovo as

    Engleski vezista Džoi Barton spada u red najaktivnijih Tviteraša. Fudbaler Olimpika iz Marseja je prokomentarisao na toj društvenoj mreži i smrt nekadašnje premijerke Margaret Tačer.

    - Megi Tačer je umrla. Verovatno će istorija suditi o njoj. Ne bi trebalo da joj se daju državne počasti. Prezirali su je mnogi. Sada će da je žale na jugu, a slavlje će biti na severu. Rekao bih joj počivaj u miru, ali to ne bi bilo iskreno. Ako raj postoji, ta matora veštica sigurno neće biti tamo - poručio je Barton.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment




    • Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Zavrtelo mi se u glavi
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Jednom sam bio blizu ovoga na staroj Nokiji 5110 na devetom nivou, valjda sam imao nekih 2800 Kakva zaraza, ne moze nista da se poredi.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Pogledah do kraja jbt , ovo je nemoguce , na nokiji zaraza bilo , kupujes nokiju zbog zmijice
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Spoiler
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post



                Ovaj mora da je igrao ovo po ceo dan , pa prosto nemoguce

                Comment


                • Spoiler


                  NEISPLAĆENI(jun, 2013)

                  Režija: Kventin Tarantino

                  Radnja: Tim renomiranih estradnih umetnika, na čelu sa Radetom Lackovićem biva pozvana da odradi dvanaestodnevnu svadbu trideset i drugog sina Osame bin Ladena, Diska. Pevači, naravno, domaćinski odrade svoj posao ali pokvareni taliban Osama bin Laden poslednjeg dana koristi 'zaspanje za stolom Radeta Lackovića'(reakcija njegovog organizma na svaki uneti dvadesethiljaditi hektolitar špricera je da telu da pet minuta sna) da kidnapuje Radmilu Manojlović, pobegne u Pakistan i pritom čini svoju najveću grešku- ne isplati muziku. Rade se budi, okuplja mamurnu ekipu i sprema Neisplaćene za naplatu dugova.

                  Film je rađen po istinitom događaju.


                  Hahahahaha
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Comment


                    • Srecan rodjendan , legendi , majstoru , jednom od najboljih levih bekova svih vremena, Robertu Carlosu

                      Comment


                      • Kakav je ovo Bog, kakva je ovo velicina Leposava Lepa Lukic podgrejani les gledajte koliko otisao mozak od kocke <3 Brat moj Lepa!
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • koji shokovi
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Kakav je ovo Bog, kakva je ovo velicina Leposava Lepa Lukic podgrejani les gledajte koliko otisao mozak od kocke <3 Brat moj Lepa!


                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • http://www.mozzartsport.com/iz-drugo...-saigraca-foto

                              Samo tako majstori menjajte se kao sa slicicama <3
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Prvi tekst naseg druga sa foruma u medjunarodnom fudbalu i to o igracu koji igra za moj najdrazi klub kod Njemaca. Dynamo Dresden <3

                                Comment

                                Working...
                                X