Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ja sam uglavnom imao ove borilacke igrice, ali NBA Live 95 i 98...

    Secam se uzmes Chicago, Pipen, Rodman, Longley, Harper i najjaci igrac na igrici Roster Player... Nemam pojma sto su ga tako nazvali valjda im His Airness nije dao licencu...

    Strasna konzola bila Genesis Sega, strasna...
    Au, mislim da sam jedan od ta dva igrao, bila je ona fora kad das kos preko celog terena, napravi se kao neki higlight, zacrni slika, ludilo totalno. Po meni taj NBA ubedljivo najkvalitetnija igrica na toj Segi / Terminatoru, makar sto se neke grafike i gameplay-a tice, secam se i dan danas da je kostala 240din na buvljaku, bila dosta skuplja od svih ostalih igrica. Drogirao sam se s njom..

    Onaj drugi fudbal sto je Vladan postavio isto, kako glup fudbal majku mu, a totalno ludilo mi bilo tad, jos kad uzmem da komentarisem sam svoje meceve i zovem igrace na igrici po stvarnim igracima u to vreme. Onaj prvi nisam igrao

    Sto se nekog ozbiljnijeg fudbala tice, FIFA '98 mi je bila prva, imala i mali fudbal - ludilo. Jedan igrac je mogao samo na misu da igra Posle naravno je sve zahvatilo Winning Eleven / PES ludilo.. igraonice, iznajmljivanje Sony-a.. jutro kad treba da ga iznajmim sam se budim tacno u 10, alarma bez! Vise puta mi se to desilo.

    Comment


    • Jbg to su bile igrice, ja PS2 obozavam, to je najjaca konzola ali su one igrice bile za zabavu, sa igrica se preslo na ozbiljne stvari. Shadow of the Colossus ili God of War, koja je razlika izmedju toga i onoga sto se igralo na PS, o Terminatoru i da ne pricam.

      Pa ovo sa drustvom, satima, ali satima smo igrali

      sigpic

      Comment


      • Sega Super Mario, "Galaksija", Tenkici wuuuuuuuuu huuuuuuuuuuu

        ps: Jel igrao neko na sp1 Twisted Metall ? Medal of Honor?!

        pps: Nemoj teken da zaboravimo
        Last edited by l1m4r; 06-04-13, 09:04.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • TO JE TO! Uvek ce biti moj argument
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Kako ih naslaga Menez, sve je ovo u nogama ostalo iz Serije A


            A evo su i smekeri najveci, odradili Helenu i Sakiru zamaskirali se i samo trpaj. Zive za slobodan dan i da se nadju <3
            Spoiler




            Uploaded with ImageShack.us
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • http://www.gov.me/en/homepage?alphabet=cyr

              Meni je ovo hit godine. Google Translate

              Sacekajte malo posto je veliki protok, vredece.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ovo ti je Brajkulicina skola
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • ахаххаха....лудило браћа моја Монтенигерси, гори од мене, они и дуплирају слова ћирилицом, типа "пресс"

                  Comment


                  • Pjesma „Bosko i Admira" je najavni singl novog, desetog studijskog, albuma grupe Zabranjeno pusenje cije objavljivanje je planirano za 9. mjesec 2013. godine.


                    Napokon ide i 10. album. Drago mi je da je neko priču o Bošku i Admiri otpjevao. Vrlo pučno, a u isto vrijeme i emotivno i na kraju je to ispalo jako dobro - onako kako ZP to radi.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • http://vukajlija.com/reakcije/81910

                      Zigara ploditelj rasni i iskusni.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment




                      • Comment


                        • A šta je ovom te stalno skida gaće, mislim šorc?
                          I Konte ga mlatnuo po glavi... "oblači se bre budalo"..

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • 100. ligaski gol, a i nije prvi put da tako proslavlja golove, i u Romi je i za reprezentaciju. Totalno drukciji od drugih kako i pjesma kaze

                            Evo se javio na BLICu

                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.sport.ba/fudbal/nogometas...uz-narodnjake/

                              Оп, оп...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment




                              • Ako ste se ikada zapitali kako se snimaju spanske serije.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X