Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Vraca uspomene, koliko si imao godina kad si igrao, 3 ja sa 3 nista ne pamtim jbt
    sa 7 . 2002
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ja sa 7 pucao kauboje i patke na imitaciji Sege, tzv. Terminatoru, nisam znao ni sta je PS
      sigpic

      Comment


      • patke na segi , klasik
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Hahahahahahhaha
          Nemoj molim te o klasicima, u jbt placem, placem
          sigpic

          Comment


          • Super Mario , surova dominacija.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Tenkovi isto, klasik do klasika

              sigpic

              Comment


              • Cirkus i ona atletika, najjace stvari.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Kad ste vec o igricama krenuli, ja sam rokao ovo...



                  Imao sam Super Nintendo segu sa onim crnim ketridzima ako neko zna. Najjaca igrica Ultimate Mortal Kombat 3, koliko smo mi zivota izgubili igrajuci to...



                  Kako sam ja cepao sa Kabalom... I koliko sam noci nisam spavao dok nisam izvalio sve fore i fazone, jedino su fataliti bili preteski, tipa uspeo sam samo 5-6 da otkrijem...

                  Ko je igrao ovo nek se javi...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Fifa 97, pa onaj mali fudbal <3 X Man isto odlicna stvar, Contra... Jebem li ga, ja uglavnom igrao neke nasilne igrice, a moji redovno ostajali uvece posle mene da igraju tetris
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Kakvo ludilo kad kupis prvu konzolu, pa na TVu nadjes program preko antene da igras
                      Sega je bila u krv, ali Terminator itekako dostupan
                      Dzojstici nisu mogli ni mjesec dana



                      Ovaj fudbal je toliko bio bolji od drugih da je to bilo smijesno, ali se uzasno tesko dolazilo do njega



                      Dok se ovaj nalazio na svakom koraku



                      A igrao se Island, JungleBoy, prejako za to doba. Sto veli Miko klasici.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam uglavnom imao ove borilacke igrice, ali NBA Live 95 i 98...

                        Secam se uzmes Chicago, Pipen, Rodman, Longley, Harper i najjaci igrac na igrici Roster Player... Nemam pojma sto su ga tako nazvali valjda im His Airness nije dao licencu...

                        Strasna konzola bila Genesis Sega, strasna...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Tenkovi isto, klasik do klasika

                          auuu kakva je ovo igrica bila , zaboravio sam je totalno
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ja kad sam kupio PS ubijao sam se od NBA In The Zone

                            sigpic

                            Comment


                            • Trojke i ja stalno udarao tad , Sakramento-LAL stalno igrao , na jednoj strani Stojakovic,Divac,Veber,Jackson(24),Bibi na drugoj Brajat,Fiser,O'Nil pa onaj sa brojem 17 , cini mi se Fox se zvao...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment





                              • Bila jos jedna igrica i za PS1 i PS2 sto se stalno igrala , samo se nmg setiti imena , neki tenkici nesto slicno cini mi se
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X