Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U Cino Rekoba jbt, kakav majstor

    A jeste li igrali Valberamu '98, to je gora verzija ali su Nigerijci ubijali, ides po strani, zavrsnes na O i Amokaci samo glavom PAF

    Engleska sa Sirerom na istoj igrici, haos!
    Zidan je bio Ziderm
    sigpic

    Comment


    • Vlajko to centarsut, dupli pas, i finta suta su bile osnove
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Pa da ne zaboravimo Vierija, jos se secam onog ludog Stefanovica na pinku kad bi se drao Vjeri, Vjeri

        Nigerijci su bili grom na ISS, znaci nema sporih igraca Oliseh busi sa sredine terena, sutir'o je k'o topom.

        Comment


        • Na ISSu nije bio odbrane od duplog, na Valderami se islo na cenatrsuteve, ali onaj zvuk kod pasova ili suteva, slusaj to samo

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            3 gola posvecujem kumu Akanu koji je bio najveca podrska u stavljanju u isti kos sa Kraljem i Bunjom <3

            ,,Најуспешнији стрелац у досадашњем делу такмичења је Душан Димитријевић из Радио Београда са три поготка.''

            Kondicija prekaljena...sutra za prolaz dalje Jos 2 komada da dam i dosta.
            U potpis s pola snage
            Last edited by AK47; 05-04-13, 23:00.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ovo je prvi fudbal koji sam igrao na SP, predobar fudbal. Majke mi pre bi ovo igrao nego ova sadasnja sranja
              Last edited by Prototype; 05-04-13, 23:05.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                U potpis s pola snage
                Kum je kumu najbolji kum
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • I ja prvo taj, onda ovaj, nista, ali nista im nije bilo ni blizu kasnije, mozda PES 6 na PS2 ali to cisto sto se igralo 2 na 2, a ne 1 na 1 kao do tada.

                  sigpic

                  Comment


                  • Harry Kewel igracina, neizmerno sam ga gotivio Ma za platu kupujem SP 1 i ISS 2

                    Comment


                    • Imao sam nedje igricu, pitanje je radi li i dje je, znam da je bila izgrebana zastrasujuce, ali mi konzola ne radi, a dvojka mi ne pokrece CDove, samo DVDove
                      Ima da se skine sto se toga tice sigurno
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Imao sam nedje igricu, pitanje je radi li i dje je, znam da je bila izgrebana zastrasujuce, ali mi konzola ne radi, a dvojka mi ne pokrece CDove, samo DVDove
                        Ima da se skine sto se toga tice sigurno
                        Da barem ima za PC, nasao sam bio one stare igrice, ne znam da li moze i ISS jer taj fudbal je napravljen za SP. Mada to verovatno dosta vas zna, mame 32 One igrice sto su bile u onim velikim kutijama, Double Dragon mi je bio najomiljenija igra.

                        Comment


                        • Mozes preko emua, PSX onda trazis



                          Evo za konzolu ali nema seedera

                          http://www.torrentportal.com/details....4Fun.rar.html
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            3 gola posvecujem kumu Akanu koji je bio najveca podrska u stavljanju u isti kos sa Kraljem i Bunjom <3

                            ,,Најуспешнији стрелац у досадашњем делу такмичења је Душан Димитријевић из Радио Београда са три поготка.''


                            Kondicija prekaljena...sutra za prolaz dalje Jos 2 komada da dam i dosta.
                            U stilu Pipa Inzagija
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              I ja prvo taj, onda ovaj, nista, ali nista im nije bilo ni blizu kasnije, mozda PES 6 na PS2 ali to cisto sto se igralo 2 na 2, a ne 1 na 1 kao do tada.

                              Igrao sam winning eleven od ps1 pre 20-ak dana kad sam se resavao kolekcije CD-ova , vraca uspomene , jedno 2002 msm
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Vraca uspomene, koliko si imao godina kad si igrao, 3 ja sa 3 nista ne pamtim jbt
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X