Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sme samo Stiven Sigal.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      To sme samo Stiven Sigal.
      Nek je i fotosop u pitanju, milina. Uskoro na B92 ja mislim pocinje neka serija s njim. Ne mogu docekati. Letice kosti na sve strane.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Nek je i fotosop u pitanju, milina. Uskoro na B92 ja mislim pocinje neka serija s njim. Ne mogu docekati. Letice kosti na sve strane.
        Nadam se samo da ovo nije ironija oko serije, bolje po tebe.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Uskoro na B92 ja mislim pocinje neka serija s njim. Ne mogu docekati. Letice kosti na sve strane.
          http://www.b92.net/tv/najava.php?id=3142

          Baš se lože b92ovci na Stivena...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Nadam se samo da ovo nije ironija oko serije, bolje po tebe.
            Gdje to da radim i sa tim da se zajebavam, ta nisam lud Mandusicu.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Gdje to da radim i sa tim da se zajebavam, ta nisam lud Mandusicu.
              E to se cjeni, i zato si ti u vrhu piramide, a stenad ostaju dolje
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Брат !

                  Comment


                  • Akinfenwa! TENK

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Брат !
                      Spoiler
                      3:44
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ugledni sportski web site "Give me football" među svojim posjetiocima napravio je anketu da odaberu najbolji tim od aktivnih igrača kojima je fudbal ispred novca i koji su lojalni jednom timu.
                        Evo kako izgleda taj famozni tim.

                        Golman - Iker Casillas

                        Desni bek - Javier Zanetti
                        Lijevi nek - Philipp Lahm
                        Štoper - Rio Ferdinand
                        Štoper – Carles Puyol

                        Centralni vezni - Xavi Hernandez
                        Centralni vezni – Paul Scholes
                        Desno krilo - Steven Gerrard
                        Lijevo krilo - Ryan Giggs

                        Polušpic - Francesco Totti
                        Centarfor - Raul Gonzales

                        Comment


                        • Mnogo si ti igraca izostavio.

                          Maldini ispred Lahma. Karager ispred Ferdinanda. De Rosi ispred svih veznjaka osim Gerrarda jer igra u klubu koji nije uspesan, a tu je mnogo teze zadrzati se. A ima i jedan razlog koji mnogi ne znaju. Ubacio bih i Del Piera, a izbacio nekog iz sredine.
                          Ispade da ubacujem samo Italijane, ali jbg, pokazuju najvecu odanost svom klubu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Terry i Lampard, dje ces bez njih?
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Teri bi mozda i mogao, ali Lamps ne.

                              EDIT : Nisam ni video da se radi o aktivnim igracima, jbg. otpada Maldini.
                              Last edited by Black Mamba 24; 24-03-13, 22:28.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dzerard, Karager, Toti, De Rosi i Zaneti moraju biti tu s obzirom da toliko dugo igraju u klubovima koji padaju pod pritiskom i koji moraju mnogo vise + imaju najgoru transfer politiku. Oni su meni najveci primer odanosti, lako je biti odan u Barsi gde sve stima. Del Piero takodje po mom misljenju, ostao u Juveu i kad je ispao u Seriju B iako je mogao da ide. Lampsa evo terali ove sezone, ne nude mu ugovor a covek i dalje ore teren i ljubi grb.

                                Ovo su najbolji primeri odanosti po mom misljenju, ostali su svi isto velicine ali su im klubovi ipak u mnogo boljem stanju ili nisu imali slucaj kakav Lampard ima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X