Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    To je sredjeno preko onih Kineza, mogu lako da vas ugasim. Vi ste filijala na neki nacin.

    Nema mesta za Mr. M, on je igrac za vas, prenapumpan "potencijal" .
    Niste u poziciji da odbijate igrace. Jos niste skupili ekipu za futsal, sta pricamo mi...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Mamba misli da se fudbal igra 4+1,nije oko nego 10+1

      Polako naucit ce,mlad je djecak...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Obzirom da vase udruzenje rekreativnih fudbalera broji jedva 5 clanova, pozivamo vas na nase treninge da nam budete zivi zid.
        Last edited by bracala; 08-03-13, 18:42.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Gde cete vi igrati atraktivno kada vama pola tima cine drvosece?Ko da ste se okupili za basket, a ne za fudbal.

          Mi imamo Indiga i Ivana Pipera, cekamo da Krle potvrdi svoju vernost.Imamo nenadjebivog menadzera asprilju koji moze samo ovako da vam uzme pola tima.A i sigurno imate igraca koji nece kod vas da greje klupu nego ce da se vrati na brdoviti Balkan i da igra standardno u prvih 11 ovde.King Eric?Do ponoci cemo skupiti ekipu.

          Comment


          • Koga moze da nam uzme faustino,pitanje je i hoce li on uopste s vama da bude,nisam se ja cuo jos s njim,mogao bi vas napustiti on...

            Niko ne ide iz nase ekipe,nema razloga Pajo da ide s konja na magarca
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Maricu probaj mene u upravu.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Faustino aka Dejan Stojanovic-Keka;)
                Ili ti ima da igras za Doboj ili bez kog clana porodice ces ziveti od sutra.

                A Brajkula i Gangrena?Nece biti ni prvi ni poslednji.

                Edit:Stefane, trebaju nam igraci.Upravu kontrolise mamba.
                Last edited by Ricma; 08-03-13, 18:48.

                Comment


                • Sta ste Brajkulici obecali ? Kada nas je prodao tako lako..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ma nista to,faustino prije na sebe nego na mene

                    Gangrena je ipak bio s klupe i pustili smo ga,a Brajkula je pusten bez imalo zala,cak su pojedini clanovi odmah trazili da ga otjeramo u Torino mali,ne ide on uz nasu ekipu nikako
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ja sam imao pregovore sa jednim konzorcijumom sa Bliskog Istoka oko izgradnje novog stadiona, ocigledno da su prepoznali potencijal kakva ova ekipa ima, i zele da uloze u infrastrukturu.

                      Nece Pajo, kod nas nema klupe, svi se moraju dokazati i nece biti zasticenih, svako mora da zasluzli svoje mesto u prvih 11.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Vidim ja bice ovde gepekovanja...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Faustino sa Akanom i sa mnom do groba, taj moze samo nas menadzer da bude.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Upravu kontrolise mamba.
                            ... sklon lakim zenama, sumnjivim radnjama, kocki i alkoholu. Necete ni formirati ekipu, a vec ce ga zadesiti skandal i zavrsice na sudu. Sve pare ce spiskati da se opere bar malo. Projekat osudjen na propast vec u startu.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Nismo mu mi nikakvu bogatu ponudu poslali, samo mu se nije svideo tretman koji je imao kod vas i kod nas je nasao drugi dom.Ovde ga ljudi cene.

                              Uzecemo vam jos kog rezervistu do ponoci.


                              Editobili smo aleksu dominatora, najebali ste ga sada.
                              Jos kad bismo ubedili veterane poput Nebojse i Ljube da predju u Slogu gde bi nam bio kraj.

                              Edit 2:Zaboravih reci, Rondo je nas.Uskoro cemo da konsolidujemo redove i videti gde skripi.
                              Last edited by Ricma; 08-03-13, 18:57.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Faustino sa Akanom i sa mnom do groba, taj moze samo nas menadzer da bude.
                                Pojma oni nemaju sta je to kurblanje na golo

                                Nista Pajo vi se uhvatite ribolova ili bocanja,i to su sportovi
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X