Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Mandusic je sve shvatio i tu je dogovor pao,dzabe se trudis da zavadis

    Mrs u Doboj i kroji to malo jada i cemera od ekipe,ne petljaj se gdje ti nije mjesto,mala ste ekipa,ako je uopste i imate...
    Bas si kao Mamic.
    Prodaces ti sam sebe kao sto je on Lukicu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Ocu kurac u Doboj, to mi je zadnja stanica, Akisa ce nas probiti, idi ti sa Mambom u to selo, Mandusic se drzi Akise prejabace on ove iz Evrope kao Mamic, ne brinem se
      Ovaj post je sve rekao,a i mandusic mi je rekao da se ponasam kao Mamic

      Pazi da tebe i Paju ne potrese ovaj skanadal o kome Sejo prica...nemate ni prvih 11
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ja nisam fudbaler, ja sam direktor da se razumemo. Kako da budem fudbaler pored profesionalaca. Vi ste kao ozbiljna ekipa, a jedan covek vam sve. Pa to je tipicni primer seoske ekipe.
        sigpic

        Comment


        • Kakav jadan pokusaj da se unese nemir u velikana.Pa skupi ekipu onda da te vidimo,vidim obecavas i neka iznenadjenja,a znajuci tebe to su sve lazi i izmisljotine.Sve savjete prihvatam i uvazavam,nije kod nas jednoumlje
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Kakav jadan pokusaj da se unese nemir u velikana.Pa skupi ekipu onda da te vidimo,vidim obecavas i neka iznenadjenja,a znajuci tebe to su sve lazi i izmisljotine.Sve savjete prihvatam i uvazavam,nije kod nas jednoumlje
            Rekoh, veceras konferencija za novinare. Nadam se da imate novinare, ili vam i to obavljaju isti ljudi ? Ako nemate saljemo vam jednog novinara. Ili jos bolje novinarku, moze imati jos jednu funkciju u timu, stici ce vas umor od tolikih medjusobnih odnosa van terena.
            sigpic

            Comment


            • Nisi objavio ni u koliko je sati i obavijestio i protivnika kad da prisustvuje ,eto kako si organizovan i profesionalan,mali klub

              Ne treba nam niko od vas,snaci cemo se mi...velika je to ekipa ipak
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Imate konferenciju za novinare, imate direktora, samo nemate igrace...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Nisi objavio ni u koliko je sati i obavijestio i protivnika kad da prisustvuje ,eto kako si organizovan i profesionalan,mali klub

                  Ne treba nam niko od vas,snaci cemo se mi...velika je to ekipa ipak
                  To ce biti naknadno saopsteno. A izmedju ostalog, novinaru uvek trebaju biti spremni.

                  Fresko, to je iznenadjenje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    To ce biti naknadno saopsteno. A izmedju ostalog, novinaru uvek trebaju biti spremni.
                    Sta ce nam novinari i osoblje kad imamo igrace,a gdje su vama
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Mandusicevi dresovi se strasno prodaju i popularnost u Aziji samo raste. Imamo vec ugovorenu predsezonu na tom kontinentu.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Mandusicevi dresovi se strasno prodaju i popularnost u Aziji samo raste. Imamo vec ugovorenu predsezonu na tom kontinentu.
                        Evo ko je nas glasnogovornik i covjek za PR i te stvari

                        Inace malom mambi predlazem da im zaigra Mr M,jeste malo cudan,ali jak igrac
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Mandusicevi dresovi se strasno prodaju i popularnost u Aziji samo raste. Imamo vec ugovorenu predsezonu na tom kontinentu.
                          To je sredjeno preko onih Kineza, mogu lako da vas ugasim. Vi ste filijala na neki nacin.

                          Nema mesta za Mr. M, on je igrac za vas, prenapumpan "potencijal" .
                          Last edited by Black Mamba 24; 08-03-13, 17:33.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo da objavimo da se zainteresovane dame mogu javiti na oglas za posao,pozicija doktorica.

                            Sto vise slicnosti sa doticnom to bolje,naravno u obavljanju posla:



                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Сви хејтују Италијане а када дође компарација одмах Малдини, Неста и ко. Ај лав ју гајс, сви се ви у души синови Серије А

                              Comment


                              • Sad me zove drugar iz Juzne Amerike, kaze nema nijednog dresa Mandusica sve raprodatao! Na celom kontinentu! Pa vi vidite sad ;)
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X