Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Не желим више овде да видим омаловажавање највеће европске фудбалске нације, Италије, замолио бих све чланове да своје личне фрустрације задрже за себе и да буду објективни, хвала.

    Comment


    • Ovog Mambu cu da istjeram skroz,nece biti ni dama koja sluzi za stimulans ekipi,idi kod Paje

      Kakve igrace imam na klupi ako me ne napuste,Dale,KE7,Gangrena...ne znas gdje smo jaci

      Neki clanovi hoce da prodamo Brajkulicu,ali necemo jos
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Mandusic je kapiten,ja sam trener/igrac

        Sta cu jbt s mambom lopte da igram,da ga maltretiram
        Ja sam trener, kapiten i igrac, cuj ti stene da vodis ekipu, ti mozes biti pomocni trener, cuj pred mene biti trener, tek sada vidi ovo, skandal, Mamba hvala sto mi pokaza ovo nepostovanje.
        Sejo zamjenik kapitena u nikog nemam vise povjerenja
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Mozda Everton,ne bi Swansea to je ekipa od juce,nemaju dovoljnu karizmu za nas

          Limare,jel to ti hoces kod Paje da ides
          Neeee! Ja sam rekao sedim na klupi i vredno treniram cekam svoju sansu ;). Nego dosta nam je jedan Italijan ;) UUu moze Everton! Ali kako ce Liverpulovci da reaguju? :/

          Brajkulica brat nas! <3 Nemoj da ides. Evo povlacim rec
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Ja sam trener, kapiten i igrac, cuj ti stene da vodis ekipu, ti mozes biti pomocni trener, cuj pred mene biti trener, tek sada vidi ovo, skandal, Mamba hvala sto mi pokaza ovo nepostovanje.
            Sejo zamjenik kapitena u nikog nemam vise povjerenja
            Ovo je moja ekipa i mozes samo napustiti,sta ces ti da vodis ne znas gdje udaras
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Нећу да видим зајебанцију на рачун Италијана, ало

              Ја сам прекаљени АМР као господин са слике

              Comment


              • Jel ovo Alesio Cerci?
                sigpic

                Comment


                • Kum je uz mene do kraja to znam,ja ne mogu da zamislim da igram protiv njega i Kaziragija nikako

                  Inace ovi naleti doticnih ubleha sa kosarke su privremeni i molim vas da ne reagujete,u ovim teskim vremenima recesije osnovao sam tim i moramo da istrajemo u ovoj lijepoj prici
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Potresaju nas skandali. Trener/igrac udario na kapitena ekipe, u svim novinama ima da osvane ova Akijeva izjava, nimalo promisljena moram reci. U gabuli smo, ovo samo Maric sa mjesta sportskog direktora moze izvuci i spasiti sto se da spasiti.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Jel ovo istjeravas kapitena, narusavas mir u timu, trenere si potrosna roba, bices istjeran iz kluba, Mandusic ostaje, mada za mir ekipu prihvacam da budes trener, niko nije veci od ekipe, pa ni Mandusic xD
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Pao dogovor izmedju mandusica i mene,on je kapiten i skaut zbog toga sto prati Evropu i nista manje Aziju

                        Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine,mogu samo da nas mrze oni sto nas ne vole(mamba,pajo i ostali)

                        Pogledajte kakva je velicina mandusic molim vas,najveci admin na svijetu,sve za dobrobit tima
                        Last edited by AK47; 08-03-13, 15:38.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Danas i zene igraju fudbal pa mozes da napravis zensko dete Odslusajte molim vas.


                          Ljudi da se ne sprdamo, moramo Akana da pomno slusamo kao idejnog tvorca ovih sport klub galaktikosa. Kako on kaze tako vam je, mozete glavom u zid ali njegova rec mora da bude poslednja.

                          Brajkula na beka, idealan za tu poziciju kao brat Lihstajner
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Kum je uz mene do kraja to znam,ja ne mogu da zamislim da igram protiv njega i Kaziragija nikako

                            Inace ovi naleti doticnih ubleha sa kosarke su privremeni i molim vas da ne reagujete,u ovim teskim vremenima recesije osnovao sam tim i moramo da istrajemo u ovoj lijepoj prici
                            Mogao bi ti nesto i nauciti od ovih sa kosarke :

                            http://www.youtube.com/watch?v=Ufghsa6I2E4
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Mogao bi ti nesto i nauciti od ovih sa kosarke :

                              http://www.youtube.com/watch?v=Ufghsa6I2E4
                              Eto koliko znate o fudbalu,nama trebaju ozbiljni igraci,a ne cirkusanti na terenu,sto bi rekao mandusic fuj xD
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ne znas ti kakav je finisher Pierluigi Casiraghi.
                                Nista, ja sam fleksibilan, mozemo igrati i sa dva napadaca, s tim da ja budem onaj raznovrsniji, SS, ali Akan vodi ekipu, on odlucuje o formaciji i sistemu...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X