Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kume pa gde me stavi na desnog beka to je najocajnija pozicija na svetu, sve drva tipa Arbeloa eto iskoce ponekad neki Kafui i Majkoni ali uglavnom panjevi. Noz u ledja kume, nozekanja ustvari
    Ja bio prvenstveno zadnji vezni, stopera bez problema. Tehnicki potkovano lepo za oko prosto milina da te uhvati <3 Kad god se dogovorite sibamo fudbal, oducimo Stouk od te prelepe igre.

    edit: evo preduhitrio me Vejdara kume stavi Brajkulicu na beka on je rodjen za to lepote nam njegove.
    Last edited by Condition23; 08-03-13, 00:40.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • King u stilu igracine ciji nadimak koristi da udje sa klupe i utrpa golova koliko treba.

      Brat Gangrena i on glavni aduti ako je problematicno.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Kume pa gde me stavi na desnog beka to je najocajnija pozicija na svetu, sve drva tipa Arbeloa eto iskoce ponekad neki Kafui i Majkoni ali uglavnom panjevi. Noz u ledja kume, nozekanja ustvari
        Ja bio prvenstveno zadnji vezni, stopera bez problema. Tehnicki potkovano lepo za oko prosto milina da te uhvati <3 Kad god se dogovorite sibamo fudbal, oducimo Stouk od te prelepe igre.
        Nesto cemo da skontamo,ja te stvario tu da kupis za Brajkulicom koji ce sigurno da grijesi i nista manje da nas zavali

        Ali ako se dokazes ode Wada na beka ,a ti i ja dominacija u vezi
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          King u stilu igracine ciji nadimak koristi da udje sa klupe i utrpa golova koliko treba.

          Brat Gangrena i on glavni aduti ako je problematicno.
          Tesko, evo brat Kondicija me je perfektno opisao.

          Originally posted by Condition23 View Post
          Ja bio prvenstveno zadnji vezni, stopera bez problema. Tehnicki potkovano lepo za oko prosto milina da te uhvati <3
          Dodao bih jos i uporan i ogromna radna etika na terenu
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nesto cemo da skontamo,ja te stvario tu da kupis za Brajkulicom koji ce sigurno da grijesi i nista manje da nas zavali

            Ali ako se dokazes ode Wada na beka ,a ti i ja dominacija u vezi
            Moze..

            Mocni Sergio Ramos ima da mi zavidi.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Polako ljudi pravit ce se korekcije i izmjene do kraja sezone,mlada smo ekipa u nastanku svi ce dobiti sansu kod kralja rotacija Roberta Mancinija ili ti mene

              Kondicija ide u vezu ipak,ima taj smek koji treba,kume ima da dominiramo <3
              Last edited by AK47; 08-03-13, 00:45.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Nesto cemo da skontamo,ja te stvario tu da kupis za Brajkulicom koji ce sigurno da grijesi i nista manje da nas zavali

                Ali ako se dokazes ode Wada na beka ,a ti i ja dominacija u vezi
                Na stopera i ja kao Bog...gde ces bre 194cm na desnog beka

                Akanove lopte teledirigovane, gde pogledas tu padne...igrali on i ja svojevremeno, kum majstor fudbala.

                edit: ,,Kondicija ide u vezu ipak,ima taj smek koji treba,kume ima da dominiramo <3''--------> Bice mi cast da budem partner takvoj fudbalskoj velicini, takvoj personi <3
                Last edited by Condition23; 08-03-13, 00:53.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • a mi koji igramo sa obe noge i trcimo ko budale?! jel ima mesta za nas?! ili da se prodamo za kintu?!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    a mi koji igramo sa obe noge i trcimo ko budale?! jel ima mesta za nas?! ili da se prodamo za kintu?!
                    Ukapiraces
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Pu bre necu u Siti, Psz ili Anzi! Samo da se zna, radije cu da sedim na klupi i da se borim za mesto!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Drago mi je da mene niko nije stavio da igram za taj veštački klub!

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Drago mi je da mene niko nije stavio da igram za taj veštački klub!
                          Nemoj se brines tebe ce da gurne u omladak! ;)
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Drago mi je da mene niko nije stavio da igram za taj veštački klub!
                            Jbg nemojte odmah da bacate drvlje i kamenje na ceo kolektiv ako je jedinka (to jest ja) pokusala da uzme neki dinar ispod ruke
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Kondi 30% mojih prihoda za mesto u prvom timu?! ti dosta ili si alav ?
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Kondi 30% mojih prihoda za mesto u prvom timu?! ti dosta ili si alav ?
                                Otezavajuca okolnost je ta sto sam izdejstvovao premestaj sa desnog beka u vezni red pored velikog maga Akana i jednostavno sada nikakvi novci ne mogu da me odvoje od njega
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X