Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta god njega ljuti ja sam za
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Ja sam navikao da ga zovem Mandarinica.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ne moze ovo ovako,pricati protiv nas na nasem pdf,nismo krivi sto djevojke vise vole fudbal
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • JC, koje devojke?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa eto,ti i ne mogu sad da se sjetim ali zaluta neka

            Ali opet bolje jedna kvalitetna nego 100 nekvalitetnih
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Branislav
              Drage moje forumasice,
              pisem ovo pismo, a ruka mi drhti od tuge i bola jer smo pokradeni i prevareni od strane raznih "namazanih" likova sa ovog foruma! U svojoj tuzi i samoci pozivam vas sve, u ime NBA Off Topic Caffe tima, da nam se zdusno pridruzite i nesebicno pomognete u ovim teskim trenucima vasim prisustvom! Dusmane cemo rasterati, a onda cemo ostati nas nekolicina i vi!
              Bice to sjajno iskustvo za obe strane!

              Bane na mojoj teritoriji moras da pazis sta pricas, nisam ja uvek fin.
              sigpic

              Comment


              • vidi vidi svlacionica postade hit

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Pa eto,ti i ne mogu sad da se sjetim ali zaluta neka

                  Ali opet bolje jedna kvalitetna nego 100 nekvalitetnih
                  Živeo govornik!!!!

                  Mislim da njih najviše ima na Moto GP, dobro i na tenisu...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miki1 View Post
                    vidi vidi svlacionica postade hit
                    Svlacionica je uvek hit u pravom zivotu, odlicne stvari znaju tu da se dese.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mi smo ovde fino vaspitani i kulturni momci,uvijek zaluta neko,ali mi smo ogledalo ovog foruma

                      Da nas nema trebalo bi nas izmisliti
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment




                      • Evo formacija fudbalskog pdf-a

                        Manda na golu kao čuvar ovog pdf-a, bekovi Dale i Gangrena, štoperi bice (Kjelini) i Mumi (Teri) , na sredini ja i Wada koji pravimo neki balans između odbrane i napada, trequartista Kole jer on razmišlja 300 na sat . krila phenom (Mesi Mesi Mesi ) i Neša. I najistureniji Crna Mamba, ubica!
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • A gde su rezerve?
                          Ja bih napravio jednu izmenu.Tata Mumi mi deluje da zna da barata sa loptom, jos ako se dobro secam na njegovom avataru je bio Drogba , pa bi njega stavio kao spica, a Mamba koji zna samo da sutne loptu van terena, stavio bih ga na poziciji stopera.

                          Comment


                          • Zaboravio sam tebe Mariću, ti si evo prva rezerva

                            A Mamba je ubica pred golom, u to ne sumnjaj
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Hvala, hvala...al tesko cu ja videti prvu postavu posto je manda kao golman nezamenljiv.Moracu da idem na neku pozajmicu da se kalim.

                              Comment


                              • Šaljemo te u našu filijalu NBA pdf jer sam čuo da i oni prave neku fudbalsku ekipu, šta da im radim vole da kopiraju

                                A još smo im uzeli 2 jaka igrača, Wadu i Crnu Mambu ubicu

                                Mislim da ćeš se dobro snaći tamo jer i nema neke konkurencije
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X