Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ali kako je mocno
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      брзо ће ваш духовни вођда и ништа мање лидер да накуца још 10.000 постова и оде у пензију, тад на сцену наступам ја и ништа мање моја маленкост. за дасну руку постављам неку чланицу форума, видећемо биће конкурс, јер зна се за шта десна рука служи, а за леву брата мог и ништа мање великог пријатеља кондицију који је човек од страховитог нам поверења, свима нама.
      то ће се чак по неким теоретичарима називати и револуција, али нећу то дозволити јер какве се све брљотине кроз историју означавају тим термином срам ме је и ништа мање стид да тако назовем дати хепенинг. :d
      Budes li me ti nasledjivao onda dodaj jos jednu nulu, i ne diraj mi kerove, cuj banovati kerove i stenad, samo se nastavi tako ponasati i nesta ce ti pdf i ti sa njim
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        Sada se na to izvlacis kao i pre dan-dva. Trebao si o postovanju razmisljati pre nego sto si postao stene.
        Ali neka ti bude, necemo vise...
        Zna Akisa kako je u katakombama.

        http://www.youtube.com/watch?v=P9pjPIiUTVY#t=02m19s
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment




        • Comment


          • sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Kakav je to igrac bio, kako sam ga obozavao. On na vrhuncu je jedan od najboljih u istoriji, meni licno najlepsi fudbal igrao.
              I naravno Real sve ujebe.
              sigpic

              Comment


              • Hahahaha Car!



                Ovo više nije u trendu ali je možda i smešnije... xD

                Spoiler
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ahahahaha, bio opet update.... a postovi nestali...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Aaaaa dobio sam tri reputacije od jutros i sve nestalo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Aaaaa dobio sam tri reputacije od jutros i sve nestalo.
                      Kako laze kao pas. Dobro nisi rekao 5
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Da su bile reputacije od Akana bilo bi mi drago sto su nestale, ovako od najveceg odose.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Da su bile reputacije od Akana bilo bi mi drago sto su nestale, ovako od najveceg odose.
                          Izvinjavam se, ovo je tragedija svetskog ranga, otprilike kao Ugovo otezanje papaka
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                            Da su bile reputacije od Akana bilo bi mi drago sto su nestale, ovako od najveceg odose.
                            Auuuuuu , nije to lako.

                            Comment


                            • Naki postovi nestadose od mog kera
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Najomiljenija mandusiceva pesma od jutros, navuko se na nju ko narkoman na drogu.

                                Comment

                                Working...
                                X