Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FUCK!

    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment



    • sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Наранџасти

        Има мало и оно 18+

        Spoiler

        Comment


        • Zigic car sta reci :
          Srpski internacionalac Nikola Žigić neće igrati za Birmingem narednog vikenda u meču Čempionšipa protiv Votforda zbog, kako je izjavio menadžer Li Klark, "najvećeg nezalaganja na treningu kojem je ikada prisustvovao".
          Klark se i ranije žalio na Nikolinu lenjost na treninzima i loš stav koji prikazuje otkako nije u prvom timu, a sada mu je očito "pao mrak na oči".
          Dodatni bes u Klarku proizvela je činjenica da bivši reprezentativac Srbije nedeljno zarađuje 50.000 funti u Birmingemu, zbog čega je jedan od najplaćenijih u ekipi, i ne samo u ekipi već i u celom Čempionšipu (druga liga Engleske).

          "Prisustvovao sam verovatno najgorem treningu jednog igrača u svojoj karijeri. Pripremali smo se za Votford i planirao sam da Žigić bude starter ali sam bio zgrožen njegovim ponašanjem i otišao sam besan u svlačionicu. Moram ovo da ispričam navijačima Birmingema pošto će i mediji sigurno pisati o tome. Znam da je Nikola popularan među fanovima, kao i da je izuzetno plaćen, ali on to mora da zaradi. A ono što je on činio na treningu u četvrtak, otkako sam sa 16 godina postao profesionalni fudbaler i otkako sam u ovom sportu uopšte, nikada nisam video. A to nije prvi put od Žigića! Da li je on besan što ne igra dovoljno ili je nešto drugo, ko zna. Da li to znači da treba da dignete ruke od svega i ponašate se ovako kao on", upitao se Klark a prenosi list Gardijan.
          Menadžer Birmingema je naglasio da navijači očekuju više od Žigića, kao i klub.

          "Ja sam iskren čovek i moram da budem iskren sa svima. Treba li da popustim pred njegovim ponašanjem ili da imam stav kao menadžer, na šta imam pravo. Znam da sam doneo pravu odluku u vezi sa Nikolom i zato ću mirno spavati", rekao je Klark.

          Žigić je do sada u samo devet navrata bio starter a 13 puta je ulazio s klupe postigavši šest golova.
          GIFSoup

          Comment


          • Samo za Akanove i moje oci. Krvnik Fernando najbolji spic na svetu <3


            edit: Sad vidim da je Vilserica okacio u Celsijevoj temi ali nije red da obrisem, velicina je ovo.
            Last edited by Condition23; 15-02-13, 23:00.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Things that have happened since Arsenal last won a trophy:
              - Lionel Messi has scored 291 goals
              - Arsenal have bought 49 players...
              ...and sold 79
              - Members of that 2005 team have won 53 trophies elsewhere
              - Chelsea have had nine different managers
              - Andre Santos played 22 times for Brazil
              - Juventus have been relegated, promoted back and won the league.
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Majstor za 7,5 minuta gol i asistencija, na debiju.

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment




                • Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Znao sam ja sve vreme da je Akan prikriveni navijac Junajteda, ali nije smeo da prizna
                    sigpic

                    Comment


                    • Ко је бре овај?
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • kao da je bitno?!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Znao sam ja sve vreme da je Akan prikriveni navijac Junajteda, ali nije smeo da prizna
                            Rekao sam i Limaru danas da sam ja ustvari u dogovoru s Romanom,ovo je fotomontaza
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Comment


                              • Hahahahahahha čitam ovo i ne verujem.... Žurka na zidu PSG posle poraza od Sošo-a

                                Ibrahimoviću, prevedi im ovo sve....



                                http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...borenih-tiketa

                                Hahahah, A evo i Brajko postavio...
                                Last edited by miloolja; 18-02-13, 13:57.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X