Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahahhaahhaahahah xD

    KAKO NEKOM HAKOVATI FB PROFIL U 5 KORAKA RADI 100% !!!!!!
    1) Odabere te profil koji zelite.
    2) Sacekate ga negde na ulici.
    3) Razvalite ga od batina dok vam ne kaze lozinku.
    4) Kada vam kaze, sutirajte ga jos 5-6min u slucaju da je lazna.
    5) A onda sto pre kuci kako on nebi stigo da je promeni. ahahahahaahahahahah jedina proverena koja radi a ne one aplikacije koje lajkujete i picke materine u nadi da cete saznati !
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment




    • Attached Files
      sigpic
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Devil View Post


        Dosao an pregovore sa Manchester Cityjem

        Comment


        • Aleksa nisam siguran da si shvatio sliku, ali mozda i gresim

          Comment


          • Imam osjecaj da cu ispasti mentol, ali ja ne kontam sliku...
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Samo cu napisati rec casting pa vi istrazujte

              Comment


              • Kolega Ivan i ja malo teze kapiramo.
                Hvala, Ljubasine!
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Mladi ste momci, to se uci na trecoj godini fakulteta

                  Comment


                  • Orginalna slika

                    Spoiler

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by RvP View Post
                        Pozz svima, novi sam na forumu. Ne moram govoriti za koga navijam, jer moj username sve govori Eto nadam se da cemo se lijepo druziti i tako to...
                        Drago mi je da i ti navijas za Arsenal. Steta sto je RvP pred kraj karijere napustio klub koji ga je stvorio - los je covjek, ali je veliki igrac! Dobro dosao.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Drago mi je da i ti navijas za Arsenal. Steta sto je RvP pred kraj karijere napustio klub koji ga je stvorio - los je covjek, ali je veliki igrac! Dobro dosao.
                          Onda niko ziv nije dobar covjek sto ode iz Arsenala, pa u zadnjih 2-3godine skoro cjela postava vam je otisla, i gore pominuti decko navija za Mancester, ne zivi se od proslosti, kao sto je bio preprastao Fejnord tako je i sa Arsenalom surova realnost, i za ove 3-4godine ce Silovatelj da se vazdigne u nebesa vec je poceo
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Onda niko ziv nije dobar covjek sto ode iz Arsenala, pa u zadnjih 2-3godine skoro cjela postava vam je otisla, i gore pominuti decko navija za Mancester, ne zivi se od proslosti, kao sto je bio preprastao Fejnord tako je i sa Arsenalom surova realnost, i za ove 3-4godine ce Silovatelj da se vazdigne u nebesa vec je poceo
                            Ma, ne. Nisam ja od " onih " navijaca Arsenala. Nikada ne bih rekao ruznu rijec za Hleba, Henryja, Vieru, Klisija, Turea itd. Negativnosti o karakteru Persija sam isticao i dok je igrao za Arsenal - moze se sigurno naci i po neki post koji potvrdjuje moju zelju da on napusti klub. Ono na sta sam htio da skrenem paznju predhodnim postom jeste da mi je neshvatljivo kako navijac MUTDa moze za username koristiti ime igraca koji je stasao i proslavio se u dresu drugog kluba, koji je u njegov presao iskljucivo zbog licnih interesa, i mimo kojeg postoji mnostvo velikana koji igraju i koji su igrali za Mancester, a koje on omalovazava uzimajuci ime nekog novajlije za username.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Хахахаха укопај га.

                              Извињавам се на спаму.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by RvP View Post
                                Hvala svima na dobrodoslici Ves tebi bi bilo bolje da navijas za to da RVP dadne sto vise golova i da osvojimo ligu prvaka ili ligu u naredne 4 godina, jer ako osvojimo dobicete 1.5M i moci cete kupiti nekog talentovnog Francuza
                                ahhaah , ako si mu reko

                                Comment

                                Working...
                                X