Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.mozzartsport.com/vesti/as...-godfri-citalu
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Оли бејби, душо, већ смо пљампали о брату у Барсиној теми, али морам ти се захвалити за слику. Нигде нисам могао да нађем како изгеда тај Годфри Читалу.

      Comment


      • Teško da mogu sve teme da obiđem pre nego što nešto postavim, pogotovu one na koje baš i ne idem, al eto ipak koristi od "duplikata". ;)
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Naravno da nije priznala,gde ce neki Zambijac oboriti rekord igraca Zapadne Nemacke.
          sigpic

          Comment


          • Veliki je to as bio.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Far Cry 3


              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/dzet-se...ke-107251.html

                Која спрдња, куда иде овај свет ?

                Comment




                • Objasnio,nema straha od smaka svijeta!
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Kakva budala jbt


                    Postoji mnogo razloga zašto ljudi vole, ili ne vole Zlatana Ibrahimovića. Jedan rumunski novinar odlučio je napisati pismo zvijezdi PSG-a u kojem ga opisuje kao pravo božanstvo.

                    Izgleda da je rumunski kolega pravo zaluđen i impresioniran igrama Ibrahimovića, ali i samim Zlatanom kojeg je u pismu veličao do krajnjih granica.

                    "Pišem Vam, otvoreno, iako znam da nema šanse da će ovo pismo biti pročitano od strane Vašeg visočanstva. Postoji mnogo dana kada sam želio biti baš kao Vi, od imgrantskih godina, do danas, kada bih odgovorio svim ljudima koji su te sputavali.

                    Sve optužbe protiv Vas, kako ste prijeke naravi, nepristojni, i da ste kao zvijer koja uništava sve na terenu. Drugim riječima, bili ste krivi za jednu stvar, što ste talentovani. Smatrali su kako nemate dobre manire, da ste opasni unutar svlačionice, kako ste uništavali atmosferu u svlačionici Barcelone. Ja u to ne mogu da vjerujem. Ja vjerujem u Vaše škarice koje ste napravili protiv Engleza. Vjerujem u Vaše četiri asistencije protiv Dinama iz Zagreba. Ovdje ću stati jer ne želim više više ići u prošlost Vašeg visočanstva. Fudbal je timska igra, ali je genijalnost jedinstvena stvar. U ovom slučaju ću priznati da me Vaša situacija iznenađuje i uznemirava.

                    Gospodine Ibrahimoviću, Vi niste normalni. Vi ste izuzetak takav da se riječima ne može opisati. Možda ste i najveći fudbaler današnjice. Imate dar koji morate iskoristiti do krajnih granica, inače odlične predstve bi bile beskorisne.

                    Gospodine Ibrahimoviću, Vi ste gigant koji čini život ljepšim, naročito običnim ljudima. Želim da znate da izuzetno poštujem način kako igrate, tu kreativnost. Nastavite da igrate "svoj fudbal" bez obzira na sve kritike.

                    Gospodine Ibrahimoviću, znam da Balkan teče kroz vaše vene i da ponekad nosite veliko breme na leđima. Ipak, Vi ste jedinstveni gospodine Ibrahimoviću. Vi ste poezija i tragedija u jednom. Trebali bi ste biti znak perfekcije. Ne slušajte šta Vam govore. Začepite uši. Molim Vas da nastavite ovako. Budite još hladniji, mračniji, ljući, budite nepokolebljiv", stoji u pismu rumunskog novinara zvijezdi PSG-a.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      http://www.sportske.net/vest/dzet-se...ke-107251.html

                      Која спрдња, куда иде овај свет ?
                      Moj covek...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        http://www.sportske.net/vest/dzet-se...ke-107251.html

                        Која спрдња, куда иде овај свет ?

                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Akane hvala ti za ovaj post

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              http://www.sportske.net/vest/dzet-se...ke-107251.html

                              Која спрдња, куда иде овај свет ?
                              Mogu samo zamisliti komentare da je ovo uradio neki igrac Cityja recimo... A kopacke su poganstvina sama za sebe.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Akane hvala ti za ovaj post
                                Nema na cemu,kakav as ovaj novinar
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X