Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.flashscore.com/match/CKV60VEh/#match-summary

    kraljevi postigli 6 golova u produzetku
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Brat jedini !!!

      Nestašni Mario Balotelli pronašao je inspiraciju u Džingis Kanu, nakon čega je odlučio napraviti novu tetovažu.

      Mario je napravio novu tetovažu istetovirao je riječi čuvenog osvajača iz 12. vijeka Džingis Kana.

      "Ja sam Božija kazna, da niste počinili grijehe, Bog me ne bi poslao", piše na lijevoj strani grudi italijanskog napadača.

      Comment


      • http://www.cdm.me/zabava/zanimljivos...t-na-internetu

        Ukratko, devojka po netu trazila lika koji zaradjuje 500k godisnje, da bi se udala za njega, i ubrzo je dobila odgovor od takvog nekog, i to kakav...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Auu, hahah

          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Neverovatna slicnost devojaka sa slike sa poznatim fudbalerima. Prepoznajte ih

            Comment


            • Диви га Нејмар јеботе.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Messi

                Comment


                • Ono kad te muva gimnazijalka
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Propistao Apija skroz

                    Spoiler
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ali Kolarov je stvarno kralj najveci,pjeva(bolje reci recituje) onu veselu Bozicnu pjesmu,a izraz lica mu je kao da ce nekoga da ubije
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Сунце ти пољубим, гле Апију Ко је све играо за овај мој весели Јуве, срећа је да још и постоји клуб

                        Comment


                        • @ Akane: Kolarov iznerviran sto uopste mora da odradi ovo hahahaha

                          @ Brajkula: Mozda Apija planira povratak u Juve pa izbacuje ove slike tipa ,,Stara dama''
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

                            Nikad ga nisam voleo i zbog njega sam tada zamrzeo Milan, ali za ovaj potez kapa dole.

                            Comment


                            • Navodno nova doktorica Milana



                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Tek sad Pato nece zaigrati...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X