Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Imas reputku kad se obrne jedan krug Ide Snajder dajem glavu najopustenije. Kad vidim kako funkcionise sistem bez njega ja sam za prodaju iako ga obozavam. Bolje da uzmemo pare i dovedemo Paulinja... Jos plus 6 milki godisnje... To su pare za ugovor 2 extra igraca

    prskaj elaborirao
    Па с обзиром да и не игра и да се не би уклопио у Страмин концепт је можда и најбоље.
    Прскај спрема проекат за мост Земун-Борча
    не узнемиравај. Гасим цео пдф да и ја допринесем
    Originally posted by prskaj View Post
    Ma to ovaj moj net sto kradem se grci, kapiram da je ostalima OK.
    Ne znam sta da ti kazem, kao za one najave za LS. Dal ce ljudi vise citati ako spojis? Stvarno ne znam



    Kliknem, odem spremim neki has, popricam sa kevom, vratim se kompjuter zagrejao sobu
    Окрени обрни брате мој, нико то и не чита, да се разумемо

    Comment


    • Rekao sam veci brod da stave na slici!

      Окрени обрни брате мој, нико то и не чита, да се разумемо
      citamo medeni i ja
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Окрени обрни брате мој, нико то и не чита, да се разумемо
        Stvarno brate jeste tuga, secam se i za najave tekmi u Seriji A...ako je 5 ljudi procitalo ja ozenim Pipu Midlton

        A prskaj elaborir'o i manekenki montir'o <3 Brate lagano, ja sam ti rekao da je najperspektivniji arhitekta Srbije. Jos mi je veceras napisao da je bio u Londonu na nekim predavanjima, seminarima i praksama. Volim kad vidim da je neko uspeo. Sve najbolje u daljoj karijeri brate
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Hvala brate. Zaboravicu te kad budem uspesan i debeo. Da znas <3
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Nista, meni je cast i privilegija sto imam prilike da kucam sa takvom velicinom mostova, zgrada, kuca i stadiona
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post

              citamo medeni i ja
              +1

              Treba malo vishe vremena da se ucita(ponekad zakuje i komp ),ali se chita...

              Iskreno,i ne volim toliko Italijane,ali ih igram cesto na kladzi,pa mi textovi pomazhu...keep up the good work...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Јбт на целом форуму само Кондиција, Крле и ја волимо Италијане
                Зола матори, труди се твој друг да спакујеш милионе на клаџи, сикирације без

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Јбт на целом форуму само Кондиција, Крле и ја волимо Италијане
                  Зола матори, труди се твој друг да спакујеш милионе на клаџи, сикирације без
                  ...samo sto si u podredjenijem polozaju jer smo Interisti

                  Zola samo neka se obrati nama za Italijane, ne masimo parove A i kod Brajkule ti je zagarantovan dobitak 3 puta veci mozda cak i duplo veci
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Јбт на целом форуму само Кондиција, Крле и ја волимо Италијане
                    Зола матори, труди се твој друг да спакујеш милионе на клаџи, сикирације без

                    Rossonero, Layzick, Dale, Akan, soe, Prototype, Uros94, Heartbrake...?
                    Cudi me da si omasio toliko istomisljenika, jes da retko kad pisu u Juventusovoj temi.
                    Najaktivnija tema za Seriju A u celoj Srbiji, mada ko da imate konkurenciju.

                    Nick mu je Zola u cast velikog asa Djanfranka, a ne voli italijanski fudbal?Pa gde to ima?

                    @condo

                    Vi Interovci ste ugrozeni vrsta.

                    Comment


                    • kakav crni Ramos
                      Last edited by prskaj; 15-11-12, 12:04.
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Rossonero, Layzick, Dale, Akan, soe, Prototype, Uros94, Heartbrake...?
                        Cudi me da si omasio toliko istomisljenika, jes da retko kad pisu u Juventusovoj temi.
                        Najaktivnija tema za Seriju A u celoj Srbiji, mada ko da imate konkurenciju.

                        Nick mu je Zola u cast velikog asa Djanfranka, a ne voli italijanski fudbal?Pa gde to ima?

                        @condo

                        Vi Interovci ste ugrozeni vrsta.
                        А тебра зезање је било у питању Хвала је Богу да нас има, занимљивије је увек пљампати са неким о Кјеву, Сампдорији, Ђенови него сам
                        А то да смо најактивнији нисам знао, мада и нисам рагистрован на неким другим форумима, једва све то постижем и само на овом
                        Иначе што се навијача клубова из Италије, мислим да Јувентус има највише истих на форуму. ;)
                        И шта је са ликом чији је ник "bice" пре је био јако активан у Серији А, поготово Јуве теми сад га виђам само да оставља типове у Н2Н лиги

                        Comment


                        • @ Maricu zato si ti tu da nas povadis

                          @ prskaj... Povraca mi se kad vidim da se igrac ovako zalece za penal, da ne kazem majmunise. Gotivim Nejmara ali brate mili sta izvodis cirkus Prvo se odmakao od lopte izvan sesnesterca. Onda par koraka u levo pa zalet pa malo u desno pa sec pa sut. Meni je to nerezonski totalno. Pogledaj koliko radnji pre zavrsnog udarca pa da je Tesla i opet ne bi mogao da se skoncentrise na sut. Izmisljaju toplu vodu bez ikakve potrebe.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Ooo matori, bice je nick dečaka koji je veliki fan Juvea... Ubedljivo najviše postova u temi Juventusa, 596. Sledi brajkula tvoja malenkost sa tek 157...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Ooo matori, bice je nick dečaka koji je veliki fan Juvea... Ubedljivo najviše postova u temi Juventusa, 596. Sledi brajkula tvoja malenkost sa tek 157...
                              Па то ти причам, шта је са човеком има ли ико инфо

                              Comment


                              • kako vidis to koliko je ko puta postovao u nekoj temi?

                                edit: brajkula, koliko sam shvatio smucilo mu se bilo, svadjao se sa nekim ljudima nije hteo da se nervira i otisao je
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X