Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dvije noci zaredom zemljotres oko 00:20 (iste jacine,4.5 rihtera,na istom mjestu..) Ocekujemo ga i veceras

    Comment


    • Ameri se vezbaju.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Dvije noci zaredom zemljotres oko 00:20 (iste jacine,4.5 rihtera,na istom mjestu..) Ocekujemo ga i veceras
        sta na istom mjestu? preksinoc je u danilovgradu bio epicentar.A sinoc je i Budvu drmalo..Trusna podrucja su u Danilovgradu,Bjelopavlicima i primorje..


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment



        • хаххахаха....лудара

          Comment


          • Sunce ti
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Хахаххха...легенда свих спортова лик

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                sta na istom mjestu? preksinoc je u danilovgradu bio epicentar.A sinoc je i Budvu drmalo..Trusna podrucja su u Danilovgradu,Bjelopavlicima i primorje..
                Sinoc je epicentar bio 2km juznije od proslog

                Comment


                • Kako se sprdaju sa Ibrom, samo jos trebali su staviti pjesmu od Prodigy - Smack my bitch up i bilo bi vrh xD
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Najaci je kraj, tacnije poslednjih dvadeset sekundi pocevsi od pekare.

                    Neces ti meni da pises kaznu, cibe bre.

                    Comment




                    • Legende...

                      Comment


                      • Prgav je do zla Boga, ali je majstorcina kakva se retko radja

                        Comment


                        • Brajkula:

                          1) Proklet bio treba da radim elaborat, a sad citam IN FOCUS calcio
                          2) Proklet bio stranici IN FOCUS treba milion sati da se loaduje
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Брате мени отвори без проблема (тј. пар секунди забоде и после све гули нормално), али истина је да сам исту пренатрпао видео клипобима и сликама .nzm.
                            Дебело размишљам да укинем те "помоћне" странице и све трпам у дискусију, тада, због већег протока постова, не би дошло до таквог гомилања великих постова који кидају меморију.
                            Мада кад погледаш топик "Шта тренутно слушате", фокус Калча је мало дете

                            Comment


                            • Imas reputku kad se obrne jedan krug Ide Snajder dajem glavu najopustenije. Kad vidim kako funkcionise sistem bez njega ja sam za prodaju iako ga obozavam. Bolje da uzmemo pare i dovedemo Paulinja... Jos plus 6 milki godisnje... To su pare za ugovor 2 extra igraca

                              prskaj elaborirao
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Ma to ovaj moj net sto kradem se grci, kapiram da je ostalima OK.
                                Ne znam sta da ti kazem, kao za one najave za LS. Dal ce ljudi vise citati ako spojis? Stvarno ne znam

                                Мада кад погледаш топик "Шта тренутно слушате", фокус Калча је мало дете
                                Kliknem, odem spremim neki has, popricam sa kevom, vratim se kompjuter zagrejao sobu
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X