Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sastav reprezentacija za SP u Africi 2010

    1. NEMAČKA
    Prdner, Fukling, Jebensdorf, Beinguzen, Fukenstein, Grosmuder, Picajzler, Drkler, Lizvald, Kurcenweber, Seksundrajsinger

    2. FRANCUSKA
    Kurvon, Lizon, Seron, Gladipicon, Dupon, Golokurcon, Pizdolizjen, Picojebon, Fukason, Golopizdon, Pederon

    3. MAĐARSKA
    Drkačbači, Pičkaš, Dudaš, Nejebeš, Mudagužvaš, Minđumotaš, Kurvamatoš, Picofukaš, Piculizas, Tebisereš, Pičos

    4. ITALIJA
    Usereti, Guzorantini, deKurconi, Serentini, Fukatoni, Picolizoni, Prdoni, Drkatoni, Jebeci, Piconi, Kurcatone

    5. JAPAN
    Njufukasaki, Turimitikitu, Picakojama, Jakatimuda, Mudakošaka, Dudašmimoga, Kurcayonara, Njubi, Njuću, Njusam, Njuti

    6. SRBIJA
    Kurcović , Krivokurac, Pizdić , Klitorovski-Šupkovski, Utegorović, Pizdolizić, Mudonja, Drkajlija, Seronja , Jebenčić, Dupedavac

    SUDIJE:
    Jebote Janoš (Mađarska)
    Artur Mek Pimpek (Škotska)
    Klitoris Papapizdopulos (Grčka)
    Oton Kurconpopesku (Rumunija)
    Pjotr Dugokurcovski (Rusija)
    Adam Serikreč (Engleska)
    Ku Rac (Kina)
    Sulejman El Pizdan (Saudijska Arabija)
    Sisa-kan (Mongolija)
    Ramiz Upizdi (Albanija)
    Janez Jodl-Pimpekič (Slovenija)
    David Kurcman (Izrael)

    Comment


    • Prva utakmica posle pola godine pauze, 2 asistencije i gol iz slobodnog udarca



      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        Prva utakmica posle pola godine pauze, 2 asistencije i gol iz slobodnog udarca
        Dzaba prijatelju dzaba kad je Taki potpisao za Dejana Joksimovica Tek ces da vidis sta je igrac. Od zime mu neka Holandija ne gine.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Samo polako, Batro ima 18 godina naspram Takija.

          Ali zelim mu svu srecu, neka te se seti kada bude postao svetska faca, vernijeg navijaca od tebe nema.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Koja je bre fora vise sa tim Takijem?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              Samo polako, Batro ima 18 godina naspram Takija.

              Ali zelim mu svu srecu, neka te se seti kada bude postao svetska faca, vernijeg navijaca od tebe nema.
              Cuj da se seti jezik pregrizla, pa ja mu jedan od najboljih drugova i kad je bilo povuci potegni uvek mu ja podrska tu su negde, Taki je pre 10 dana napunio 20 godina. Uspeh je zagarantovan samo da ga povrede zaobidju.
              Samo neka gaze i onda ova slika sa Jovetom postaje svakondevica, odradimo brak i dobijas sa njim fudbalski tim. Svi srecni i veseli
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Sad sam videla da je taj Joksimovic menadzer i Mikiju Bruncevicu, zna ga moj brat.

                Originally posted by Condition23 View Post
                Cuj da se seti jezik pregrizla, pa ja mu jedan od najboljih drugova i kad je bilo povuci potegni uvek mu ja podrska tu su negde, Taki je pre 10 dana napunio 20 godina. Uspeh je zagarantovan samo da ga povrede zaobidju.
                Samo neka gaze i onda ova slika sa Jovetom postaje svakondevica, odradimo brak i dobijas sa njim fudbalski tim. Svi srecni i veseli
                Pa Veljko je vukao povredu 5 meseci

                A ovo drugo necu da komentarisem, poremecaju. <3
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Bruka mi se Nesara ovde, moram podhitno da ga uvedem u pricu

                  Joksimovicevi Krasic, Ivanovic, Tadic mada svi su tu u nekom dilu.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Joooj Nes, sad kada ti ispamuje profil sa klipovima Takija.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Originally posted by Sara View Post
                      Joooj Nes, sad kada ti ispamuje profil sa klipovima Takija.
                      Vec jeste ali mi nije objasnjeno ko je taj decko sto daje golove.

                      Ono sto me zanima je gde igra, koliko bi kostao u FM13 i da li bi uspeo da ga dovedem u Novi Sad ili Fleetwood Town?
                      sigpic

                      Comment


                      • Je l' mislis na Veljka?
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Pogledaj Batrovica, potpuno drugi covjek, a gledao ga dok je igrao za Bubamaru kad je imao 20 kila jbt.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Sara View Post
                            Je l' mislis na Veljka?
                            Ne znam ko je Veljko, mislim na ovog drugog.

                            Objasnjeno mi je sad ko je decko, sad jos nek se brat Kondicija oglasi povodom ovoga za FM.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Pogledaj Batrovica, potpuno drugi covjek, a gledao ga dok je igrao za Bubamaru kad je imao 20 kila jbt.
                              Jos furao onaj dugi friz

                              A sad uvek gel na kosi i poceo bradu da pusta

                              Spoiler
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Nema ga, Sara ga izbrisala ali nabacice ti onog njenog pulena za FM

                                Sad bi Ukica svasta napisao na njega ali nista mu ne verujte

                                Taki mi i na avataru Nemanja Nikolic ftw <3 zapamtite to ime... I ovog Rosalindinog.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X