Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesu smotane ove Amerikanke,Sunce im njihovo.

    Kakva golcina za titulu!

    Cestitke Japankama,iznenadile su me,ocekivao Nemice ili Amerikanke.
    Last edited by Black Mamba 24; 17-07-11, 22:22.
    sigpic

    Comment


    • Prva titula prvaka sveta u istoriji, Japan

      Comment


      • Bravo!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Otvoricu pdf,zenski fudbal,ali Mamba urednik,ima da pratis SP i EP do16,pa na dalje i sve da izvjestavas
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Otvoricu pdf,zenski fudbal,ali Mamba urednik,ima da pratis SP i EP do16,pa na dalje i sve da izvjestavas
            Nemoj pdf,otvori topic.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Otvoricu pdf,zenski fudbal,ali Mamba urednik,ima da pratis SP i EP do16,pa na dalje i sve da izvjestavas
              Ja sam za!

              A ako ste zaboravili ovaj mali "ekces" sa sudijom ovog finala, Nemicom, da se podsetimo

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Neka Olja bude urednik ako hoces pdf otvoriti.
                Ali mora jos neko pratiti,cemu da se uredjuje ako niko nece pratiti.
                sigpic

                Comment


                • A ne, ne, ti si prvi dao ideju!
                  Uostalom, više imaš smisla za žensku lepotu, ako je potrebno i o tome pisati, lepotu igre njihove, pa navijačice i takoto
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    A ne, ne, ti si prvi dao ideju!
                    Uostalom, više imaš smisla za žensku lepotu, ako je potrebno i o tome pisati, lepotu igre njihove, pa navijačice i takoto
                    Moze,pristajem,neka otvori pdf.
                    sigpic

                    Comment


                    • Što pdf? Bolje tema... nema baš toliko toga
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mamba izdao basket i ode kod Mandarinice.....Tacno te treba banovati....
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Nume Mamba.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Što pdf? Bolje tema... nema baš toliko toga
                            Ne mogu biti urednik teme,mogu samo pdf-a.
                            A i ne pristajem ja na tamo niske ponude.

                            @D-Wade
                            Ne izdajem ja basket,basket je No.1. Ovo onako,iz hobija,i zbog lepseg pola.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa otvori sam temu,ko ti brani,ovdje svako moze doci i otvoriti temu,da se ismijem uvodnom postu i naslovu teme,ajde Mamba,navijamo za tebe,otvori
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Pa otvori sam temu,ko ti brani,ovdje svako moze doci i otvoriti temu,da se ismijem uvodnom postu i naslovu teme,ajde Mamba,navijamo za tebe,otvori
                                Necu temu,zenski fudbal zasluzuje pdf.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X