Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto mu je garantovano prvo mesto u startnoj postavi, imam predosecaj da ce da se raspuca.

    Mark my words.

    Comment


    • Nije bilo AKise neko vrijeme. Otkriven je Higsov bozon. Prica se da je jedan covjek uradio vise u zadnjih par mjeseci od svih naucnika koji su godinama pokusavsali da dodju do otkrica. Niko ne zna o kome se radi, ali mislim da je to prilicno jasno.
      sigpic

      Comment



      • sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Da je ovo stavio neko drugi rekao bi da je primitivac,seljacina i ostalo,ali ti svemu dajes dozu šarma
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment




          • Bez ljutnje drugari.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kako samo mrzim insekte, nema dosadnijih stvorenja na planeti.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Kako samo mrzim insekte, nema dosadnijih stvorenja na planeti.
                  Muve, djavoska stvorenja. Pre neku noc jedna mi non stop sletala na nogu, nisam mogao da zaspim a ni nju da uhvatim ili isteram kroz prozor ili vrata. Glupavo leto, em se kuvam na suvo, em me smorise te spodobe.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Mislim da se Mumi najmanje nervira zbog muva.
                    Last edited by miloolja; 05-07-12, 20:36.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment




                    • Brat Aca Dobro bi mi dosao povremeno, ima talenat za ganjanje insekata ako vec nema za novinarstvo.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Vise volim komarca od muve, taj te barem ubode ima svoju svrhu, ova kucka samo zuji li zuji u mozak.
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Vise volim komarca od muve, taj te barem ubode ima svoju svrhu, ova kucka samo zuji li zuji u mozak.
                          Jebala te ta svrha,ti nisi dobar u glavu Faustino
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Jebala te ta svrha,ti nisi dobar u glavu Faustino
                            Postujem to, ujede te pa ti se namesti na penal da ga likvidiras i to je to, ova bre samo zuji celu noc zuji sa onim iritantnim zvukom, uzas bre
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Muve zuje u mraku? E to prvi put čujem. Misliš komarci zuje oko glave... bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja prvi put cujem da ne zuje :/
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X