Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
    Skautira ga Volkov po Tumbinoj naredbi...
    Koji ce nam pored zivog Vukica?

    Comment




    • Najvisi stepen seljakluka!
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Treba uhapsiti kretena. Nazalost, to se nece desiti sigurno. Na zenu nasao da udari, heroj nema sta. Svi desnicari su isti, svuda, od Srbije, preko Grcke do Amerike.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ma debilcina! Aj da su se glavonje medjusobno porokale, to bih volio, ali udarati zenu je dno dna. Da stvar bude jos gora, zena je starija od njega.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • http://www.njuz.net/fudbaler-koga-tr...ga-vise-plati/

            BEOGRAD, 8. jun 2012, (Njuz) – Miloš Petrović, fudbaler koji je u letnjem prelaznom roku na meti Crvene zvezde i Partizana, izjavio je kako je od malena sanjao da zaigra u dresu jednog od večitih rivala.
            Mladi napadač ističe da je za njega velika čast to što ga traže najveći klubovi u ovom delu Evrope i kako oduvek navija za jednog od njih.
            - Imao sam nekoliko ponuda iz inostranstva, iz najjačih liga, ali sam ih sve odbio jer, znate kako se kaže, ako ne odigrate večiti derbi to je kao da niste ni igrali fudbal. Navijao sam kao klinac za jedan od ovih klubova i sanjao da dajem gol najvećem rivalu ali sam kao prvotimac sadašnjeg kluba profesionalno obavljao posao i uspevao da potisnem navijačke simpatije. Zato jedva čekam da obučem taj sveti dres i opravdam ukazano poverenje – rekao je za Njuz mladi igrač.
            - Pre nego što sam počeo da treniram fudbal celu sobu sam izlepio posterima voljenog kluba i maštao sam da jednog dana istrčim na teren omiljenog stadiona. Još uvek ne mogu da poverujem da će mi se ostvariti dečački san i trudiću se da ne razočaram najvernije navijače sa kojima sam toliko puta na tribinama delio i radost i tugu – napomenuo je ovaj talentovani fudbaler.
            Na pitanje novinara Njuza za koji konkretno klub navija ovaj igrač je izjavio:
            - Kod mene po tom pitanju nikada nije bilo dileme. U mom srcu je od malena bilo mesta samo za klub koji me više plati!
            So true...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment




            • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Vec su postavljali ovo 100 puta... Ali problem je sto ovo nije ona doktorka, vec neka ruska manekenka...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Vec su postavljali ovo 100 puta... Ali problem je sto ovo nije ona doktorka, vec neka ruska manekenka...
                  Ja lepo kazem 50 puta da ovo nije Eva mene Mumara ubedjuje da jeste Trazim izvinjenje odmah!
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Koji ce nam pored zivog Vukica?
                    Za rotaciju, kaze Tumba bio bi odlican kao backup igrac, ceka se samo Vermezov amin...
                    Last edited by K.Garnett 5; 09-06-12, 03:51.

                    Comment


                    • Sta je ovo Mandusicu

                      sigpic

                      Comment


                      • U Banjoj Luci!?!?!?
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Pa vjerovatno ljudi koriste mandopis
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              U Banjoj Luci!?!?!?
                              Da, da. Mozes reci "u Banjoj Luci" ili "u Banjaluci". Problem je u tome sto su stanovnici Banjaluke nepismeni, pa se ne mogu skontati za jedno, pa koriste oba. Manda zna da je tako.

                              Doboj je jedinstven. Nema premisljanja, uvijek se kaze "u Doboju".
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/euro-2012/vesti...uzio-selektoru

                                Gomez se oduzio GOLOM selektoru?!
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X