Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živeo koMANDAnt (Off Topic)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ni u ludilu mi ne bi palo napamet da vam protivrijecim ali ako mogu samo pomenuti VASU nedavnu situaciju.VI ste bili na konopcima i snaga medjeda VAS je izvukla i zato sad i pisete sa ovom razdraganoscu,da ste se borili kao ker izgubili bi bitku.

    Ako treba ja mogu pisati za VAS,nije mi tesko
    Ja nikad nesto jadnije nisam procitao,imaj dostojanstva i idi odavde
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ni u ludilu mi ne bi palo napamet da vam protivrijecim ali ako mogu samo pomenuti VASU nedavnu situaciju.VI ste bili na konopcima i snaga medjeda VAS je izvukla i zato sad i pisete sa ovom razdraganoscu,da ste se borili kao ker izgubili bi bitku.

      Ako treba ja mogu pisati za VAS,nije mi tesko
      Jel te stid?

      Fino ti je receno da si medjed i da se gubis na tenis.Idi malo analiziraj meceve.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Da se ne lazemo,Dzo ne bi izdrzao tu borbu,pa kijavica kad ga u'vati ne dize se po mjesec dana,to je ker,a SEF je medjed,svidjalo vam se to ili ne.Volim da razmisljam na taj nacin.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Da se ne lazemo,Dzo ne bi izdrzao tu borbu,pa kijavica kad ga u'vati ne dize se po mjesec dana,to je ker,a SEF je medjed,svidjalo vam se to ili ne.Volim da razmisljam na taj nacin.
          Sebe nazivas sefom, gde ti je skromnost, nista za tolike godine nisi naucio od Najveceg.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Da se ne lazemo,Dzo ne bi izdrzao tu borbu,pa kijavica kad ga u'vati ne dize se po mjesec dana,to je ker,a SEF je medjed,svidjalo vam se to ili ne.Volim da razmisljam na taj nacin.
            Normalno da ne bi izdrzao ja sam samo podanik i ovo sto je izdrzao nas vodja niko na svijetu ne bi izdrzao.

            A kod tebe je u svakoj recenici JA,JA,JA.Samo si ti bitan,a Manda ne voli takve.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Da se ne lazemo,Dzo ne bi izdrzao tu borbu,pa kijavica kad ga u'vati ne dize se po mjesec dana,to je ker,a SEF je medjed,svidjalo vam se to ili ne.Volim da razmisljam na taj nacin.
              Jos i proturijecis,hajde idi gore u TADBAS ispunjavaj seminare s oljom i divite se ljepotama planete Zemlje,cvijecu i proljecu
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Sebe nazivas sefom, gde ti je skromnost, nista za tolike godine nisi naucio od Najveceg.
                Ja nisam sef,sebe ne boldujem i underlinujem,vec NAJVECEG,sitne,ljubomorne duse.
                Nego ocete da crknete sto sam ja medjed,a vi niste.Kerovi obicni!!!Mada ti nisi ni ker,ti si nista!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Jos i proturijecis,hajde idi gore u TADBAS ispunjavaj seminare s oljom i divite se ljepotama planete Zemlje,cvijecu i proljecu
                  Mislim da ne bi trebalo da je pominjemo u ovoj temi, procvetace mi monitor.

                  Comment


                  • Odmah red, odmah forum brze radi a jos se za stalno nije vratio. Ne mogu da docekam taj trenutak. Onako kao pravi bacje izlazi iz Dacie, a otvara mi teme pre nego sto kliknem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vidim ovdje su se neki clanovi(citaj medjed) oteli kontroli otkad me nije bilo,kada se vratim moracu da to iskordinisem po kratkom postupku,jer ce doci do toga da ce taj medjed poceti ovdje o evrosongu i drugim glupostima da pise,idi u TADBAS,fino ti kazu.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Vidim ovdje su se neki clanovi(citaj medjed) oteli kontroli otkad me nije bilo,kada se vratim moracu da to iskordinisem po kratkom postupku,jer ce doci do toga da ce taj medjed poceti ovdje o evrosongu i drugim glupostima da pise,idi u TADBAS,fino ti kazu.
                        Placem koliko me ovo pogadja,hvala ti
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Vidim ovdje su se neki clanovi(citaj medjed) oteli kontroli otkad me nije bilo,kada se vratim moracu da to iskordinisem po kratkom postupku,jer ce doci do toga da ce taj medjed poceti ovdje o evrosongu i drugim glupostima da pise,idi u TADBAS,fino ti kazu.
                          NAJVECI velicina potpisa ce vam sve reci.Ali ako tako zelite
                          I dalje ste mi broj 1 i dalje cu misliti na vas prije nego li zaspim i dalje cu vas sanjati i dalje cu se buditi sa osmjehom na licu.Sunce,Mjesec,ma sve moje.Ali vidim da su vas ovi kerovi preokrenuli.Vasa zelja je za mene zapovijest iako teska srca odlazim
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajde ostani,ako mi odgovoris na ovo.
                            Nisam bio prisebi kada je nole uzeo turnir u americi,koga je uzeo od osmine pa do kraja daj i rezultate na privatnu.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odma GOSPODARU
                              Dobicete i analize svih tih meceva,kao i video sa YTa.

                              Sta je kerovi,da vas vidim sad!
                              sigpic

                              Comment


                              • Medjede ne obracaj se mojim kerovima,oni su moji,jasno,ja od njih mogu raditi sta hocu,ali ti ih neces ni zvati.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X